FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Česká pošta s.p.

Offline - Inventář Profil 
6. 1. 2022 17:46 Odeslat příspěvek
@quino: Ještě taky podnikatelská kreditka Moneta.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
4. 2. 2022 01:38 Odeslat příspěvek
Vyměňovací pošta Praha 120, kde se skladují zásilky z ciziny, v současnosti občanům neumožňuje ve svých prostorech vystavení celního prohlášení a ani osobní vyzvednutí zásilky.
Blíže: https://www.ceskaposta.cz/mezinarodni-sluzby-novinky/stehovani-celni-posty


Offline - Návštěvník Profil 
4. 2. 2022 13:04 Odeslat příspěvek
Což o to, to, že nejde na poště Praha 120 vyzvednout a odbavit zásilku by bylo ještě v pohodě, kdyby alespoň doručovali. Zásilku jsem si odbavil sám, ale přesto jsem čekal 4 týdny než to z pošty Praha 120 pošlou na doručovací poštu. Zásilka z Číny v Praze za 10 dní, celníci ji za 3 dny uvolnili a 4 týdny to leželo u pošty ve skladu. Telefon neberou, na email reagovali po 14 dnech. Po týdnu co celnice zásilku uvolnila jsem si pro ni jel osobně a nedali mi ji, protože jsem ji měl již odbavenou tak prý jim systém neumožní osobní výdej. Potkal jsem tam člověka co tam měl balík už 2 měsíce.


Offline - Nadšenec Profil 
22. 4. 2022 16:07 Odeslat příspěvek
Česká pošta dnes přestala dočasně přijímat zásilky do Číny, Blíže https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/ceska-posta-prestala-docasne-prijimat-zasilky-do-ciny-40394664


Offline - Poslední varování Profil 
18. 6. 2022 12:51 Odeslat příspěvek
Od včera večera nefungují stránky české pošty a o víkendu mají být zavřené pobočky České pošty, které jsou běžně v provozu. Je to údajně kvůli údržbě datových center. Ty stránky ale mohli mít v provozu alespoň pouze s informaci o té odstávce aby se lidí tak mohli dovědět co se děje. Oni ale úplně vypli celé stránky a kdo chce vědět co se děje si to musí bohužel najít na stránkách jiných.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-ceska-posta-o-vikendu-neotevre-zadnou-pobocku-206053


Offline - Inventář Profil 
18. 6. 2022 18:49 Odeslat příspěvek
Datovou odstávku má pošta cca jednou za čtvrtletí, nic divného. Kde o komplexní údržbu, nefunguje pak poště logicky vůbec nic, proto je vše zavřené/zastavené.


Offline - Inventář Profil 
18. 6. 2022 19:48 Odeslat příspěvek
No, oni asi pro jistotu přestali týden před i doručovat. :)


Offline - Poslední varování Profil 
18. 6. 2022 20:02 Odeslat příspěvek
Údajně už letos měla ČP něco podobného o víkendu ve druhé polovině března. Divné to není, že jim nic nefunguje, ale mohli alespoň nechat funkční stránku s informací, že kvůli údržbě datových center jim nebude nic fungovat včetně poboček. Někdo kdo o té odstávce neví a bude chtít něco zjistit na stránkách ČP může být z toho zmatený když ty stránky nefungují. Chápu ale, že takto je to jednodušší vykašlat se na lidi a neobtěžovat se s psaním nějaké informace o údržbě.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 10. 2022 11:54 Odeslat příspěvek
Další zdražování. https://www.penize.cz/nakupy/436995-ces ... y-i-baliky


Offline - Inventář Profil 
2. 10. 2022 12:22 Odeslat příspěvek
Můžou si zdražovat, jak chtějí. Naposledy jsem v pátek zrušil SIPO, předtím v podnikání z desítek dopisů měsíčně zůstaly maximálně 2-3 ročně, ostatní služby jsem už pár let nepoužíval. Poslední může zhasnout.


Offline - Poslední varování Profil 
2. 10. 2022 17:10 Odeslat příspěvek
Místo aby zavedli nějakou zajímavou službu nebo vylepšili stávající služby tak zdražuji což spíše ještě více odláká některé lidí od využívání služeb ČP. Asi na všechny služby kromě SIPO existuje nějaká více či méně lepší a často i levnější alternativa kterou se dá využit a na ČP se tak vykašlat.


Offline - Administrátor Profil 
7. 10. 2022 05:45 Odeslat příspěvek
Celý říjen je odeslání balíku z-do Balíkovny za 10 korun včetně poplatku za dobírku. Nevýhodou je max. částka dobírky 50 000 Kč.


Offline - Přeborník Profil 
7. 10. 2022 07:14 Odeslat příspěvek
Je nutne vypsat dobirkovou poukazku A?


Offline - Trvalý BAN Profil 
7. 10. 2022 09:26 Odeslat příspěvek
Dá se na dobírku zaslat i do Balikovna boxu?


Offline - Inventář Profil 
7. 10. 2022 09:49 Odeslat příspěvek
Dá, ale takový balík se musí předem zaplatit kartou online. Na boxu není žádný platební terminál. Dokud není balík zaplacený, nejde schránka boxu otevřít.


slavo963 píše
Je nutne vypsat dobirkovou poukazku A?

Žádná dobírková poukázka se nevyplňuje. U balíku se pouze uvede dobírková částka a číslo účtu, kam má pošta poslat peníze.

Detailní popis služby Balíkovna a návod jak posílat balíky je uveden zde https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balikovna


Naposledy upravil Milos dne 7. 10. 2022 10:34, celkově upraveno 1
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 119  Další stránka
Stránka 107 z 119 [ Příspěvků: 1772 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies