FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Česká pošta s.p.

Offline - Diskutér Profil 
7. 1. 2021 09:20 Odeslat příspěvek
Co na nich Patriku ještě točíš? Stojí to za tu cestu?
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
7. 1. 2021 09:44 Odeslat příspěvek
libol píše
...je supe, že Balíkovnu máte blíž než si myslíte (ale nikdy nevíte, do které to ČP doručí)

Tomu nerozumím, konkrétní Balíkovnu si přeci na eshopu vybíráš ty jako zákazník (pokud je varianta doručení na Balíkovnu dostupná), tak jaké že doručí jinam? Většina eshopů umožňuje vybírat Balíkovnu buď na mapě, nebo filtrem dle města. A co na štítku balíku bylo, ta tebou vybraná Balíkovna, nebo jiná než jsi vybral? Pak by to byla chyba toho e-shopu, ne pošty. Mě se to ještě nestalo, službu Balíkovna nebo Balík na poštu (když Balíkovnu eShop neumí) využívám rád, protože pošta kterou mám blízko a slouží i jako Balíkovna (19800 u metra Rajská zahrada) má vyvolávací systém, zadám v něm kód z SMS a jdu hned přednostně na řadu, i když je přede mnou fronta, navíc díky tomu kódu už to na přepážce mezitím připravují, takže přijdu, řeknu jméno a odcházím s balíkem (vždy mám už zaplaceno na eshopu, žádné dobírky), pobyt na pobočce tedy typicky 40-120 vteřin, i když je fronta čekajících třeba na odeslání či doporučený dopis až ven :). Vždy došlo na poštu kam jsem v eshopu určil. Pošta s vyvolávacím systémem je tak pro mě výrazně rychlejší než třeba Zásilkovna, kdy jsem jednou před Vánoci čekal ve frontě u jedné přes čtvrt hodiny (daný eshop bohužel poštu neuměl).


Offline - Poslední varování Profil 
7. 1. 2021 09:57 Odeslat příspěvek
minarjo píše
Já v době cca 15.12.-28.12. měl cca 6 balíků z eshopů doručovaných ČP (služba Balík na poštu či do Balíkovny) a došlo vše, a to i celkem rychle na pražské poměry (oproti normálu zpoždění max. 1 den). Takže máš smůlu ve svém regionu...

dik moc, mam to prave Praha (jindy chodi veci ok), ale jde to nekde z Brna - Electroworld (nabizel alespon me jen blbou postu) a nic, dostal jsem sms ze zasilka v preprave, zasilka na ceste a takto to stoji od 17.12. Pak me napadlo, ze znova zkusim ten obchod, je to proto ze se me kdysi stalo ze napr Mall cz mi poslal vec, ale nikdy nedosla a potom napsali ze online bylo podani ale fyzicky nikdo zasilku nepredal! :(


Offline - Inventář Profil 
7. 1. 2021 10:03 Odeslat příspěvek
Určitě napsat eshopu, protože i kdyby to viselo někde na poště, tak reklamaci stejně musí poště napsat odesílatel, ne adresát (i proto že zná k tomu všechny potřebné údaje).


Offline - Nadšenec Profil 
7. 1. 2021 10:25 Odeslat příspěvek
Jo, to mi přijde vtipný, jak mě pošta oslovuje vážený zákazníku, přitom já jsem adresát a zákazníkem je odesílatel (ten co službu objednává/platí). Jinak taky už mi šla zásilka z Prahy do Prahy přes Ústí nad Labem.


Offline - Diskutér Profil 
7. 1. 2021 12:46 Odeslat příspěvek
minarjo píše
libol píše
...je supe, že Balíkovnu máte blíž než si myslíte (ale nikdy nevíte, do které to ČP doručí)

Tomu nerozumím, konkrétní Balíkovnu si přeci na eshopu vybíráš ty jako zákazník (pokud je varianta doručení na Balíkovnu dostupná), tak jaké že doručí jinam? Většina eshopů umožňuje vybírat Balíkovnu buď na mapě, nebo filtrem dle města. A co na štítku balíku bylo, ta tebou vybraná Balíkovna, nebo jiná než jsi vybral?

Vybíral jsem filtrem podle města
Na štítku je pouze PSČ (není tam adresa), na objednávce samo je.

Nemyslím si, že je to chyba eshopu - spíš je to blbá implementace ze strany Balíkovny.

Jasně tebe to funguje, protože si vybíráš jako Balíkovnu poštu (tam jsem si to nakonec vyzvedl i já). Já jsem podlehl heslu, že "Balíkovnu máte blíž než si myslíte" a vybral krámek nedaleko (a šel na poštu na druhém konci města - vědět, že to nezvládají, tak si to nechám poslat aspoň na bližší poštu - přesměrování to taky neumí :-()


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 1. 2021 13:17 Odeslat příspěvek
Objednával jsem několikrát na různé balíkovny, vždy to doručili tam, kam bylo zvoleno.


Offline - Trvalý BAN Profil 
7. 1. 2021 14:55 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Opět překvapení - dnes jsem podával další dopisy na dobírku a u všech cena 101 (99 kč po slevě za ZK). Prý došlo ke sjednocení pásem - překvapivě dolů? :-o

A kolik Kč je teď hranice pásma?


Offline - Administrátor Profil 
7. 1. 2021 15:04 Odeslat příspěvek
Nevím, posílal jsem od 50 do 500 tisíc a vše stejná cena

-- 7. 1. 2021 15:05 --

wit.cz píše
Co na nich Patriku ještě točíš? Stojí to za tu cestu?

Unicredit asi jo :)

Přílohy

IMG_20210107_0742529.jpg
IMG_20210107_0742529.jpg
[ 2.62 | Zobrazeno 133 krát ]




Offline - Trvalý BAN Profil 
7. 1. 2021 17:38 Odeslat příspěvek
Dobírka na půl milionu stojí stejně jako dobírka na 50 000 ? Čím platíš ten půlmilion?


Offline - Diskutér Profil 
7. 1. 2021 17:47 Odeslat příspěvek
OnderCZ píše
Objednával jsem několikrát na různé balíkovny, vždy to doručili tam, kam bylo zvoleno.

V Praze celkem standard, že vybraná "balíkovna" z řad trafik se do okamžiku doručení zaplní a pak se jde klasicky na poštu.


Offline - Administrátor Profil 
7. 1. 2021 18:09 Odeslat příspěvek
antonsek píše
Dobírka na půl milionu stojí stejně jako dobírka na 50 000 ? Čím platíš ten půlmilion?

Unicredit - akce "doporuč klienta" , 1% na rok, ale hádám se teď s nima před finančním arbitrem. Nicméně věřím, že vyhraju :)


Offline - Trvalý BAN Profil 
7. 1. 2021 18:14 Odeslat příspěvek
UCB kvůli tobě zkrachuje.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 1. 2021 21:54 Odeslat příspěvek
No smarja, chtel bych videt pohled te pracovnice, kdyz jdes platit dobirku pul mega. Vezme to vubec terminal i karta?


Offline - Inventář Profil 
8. 1. 2021 22:03 Odeslat příspěvek
Na "Patrikově" poště už jsou pracovnice zvyklé :D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 119  Další stránka
Stránka 104 z 119 [ Příspěvků: 1772 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies