FinExpert.cz

Přihlásit se

jak zadat číslo účtu u Mbank při převodu z Fio

Offline - Diskutér Profil 
31. 5. 2020 21:51 Odeslat příspěvek
jak zadate takovyto prikaz k uhrade? Cislo uctu u Mbank ma s predvolbou celkem 16 znaku + pomlcka, formular Fiobanky zda se bere max. 16 znaku, vic ne. To mam jako tu pomlcku vynechat nebo vynechat rovnou celou predvolbu?
To mi prijde jako hodne spatny vtip. Pokud banka neodpocita presne pocet cifer, nevyplati mi potom treba taky o jednu nulu na konci min? Dobry je taky, ze ve FAQ Fiobanky se ¨k tomuto uvadi: "V případě čísla účtu, které má rovněž předčíslí se vše píše do jedné kolonky s názvem "Číslo účtu". Mezi předčíslím a samotným číslem účtu se uvádí pomlčka, např.: 123456-1234567890." (tj. 17 znaku) No meli by si to tam zkusit zadat.
diky
Poslední příspěvek

31. 5. 2020 22:13 Odeslat příspěvek
Normálně mi to funguje.

31. 5. 2020 22:23 Odeslat příspěvek
tak jsem mozna blbej. cili tomu rozumim tak, ze vam ten formular Fio bere 17 cifer i s pomlckou? je fakt, ze jsem to cislo jenom kopiroval, nevytukaval.

-- 31. 5. 2020 22:36 --

tak uz mi to taky proslo, uplne stejny postup jako predtim, jenom kopirovanim cisla. Ale predtim to fakt opakovane neslo. Prisaham. Nechapu to. tak na to zapomente.

31. 5. 2020 22:54 Odeslat příspěvek
Všechna čísla účtů mají 16 znaků, akorát že počáteční nuly nemusíš vyplňovat. Zakládat kvůli tomu nové téma může akorát hlupák.

1. 6. 2020 19:38 Odeslat příspěvek
antonsek: zase jeden chytrej, co si muj koment neprecet poradne. ucet mbank zadne pocatecni nuly nema. Ve FAQ Fio se pise, ze se ma u cisla s predcislim (napr. mbank) uvadet i pomlcka. Kdyz mi formular Fio bral jen 16 znaku, tak sem tam proste cislo uctu, predcisli i pomlcku nemohl vecpat. Jasne, mohl jsem zkusit vynechat pomlcku nebo i predcisli, ale co ja vim, na jake cislo uctu by se to pak poslalo.
Treba to byla opakovana chyba pocitace, banka za to mozna vuebc nemuze, ale to jsem nemohl vedet. Takze klid.
Az si to prectes, klidne to vlaknu smazu. Ale obavam se, ze to asi nejde.

1. 6. 2020 19:51 Odeslat příspěvek
Je tu jak thread mBank, tak thread Fio, mohl jsi se zeptat tam nebo tam.

1. 6. 2020 20:42 Odeslat příspěvek
no prave jsem to v tech vlaknech nechtel zaplevelovat, mozna jsem se mel na to vykaslat a napsat to tam...

1. 6. 2020 22:01 Odeslat příspěvek
jak zaplevelovat; od toho ta vlákna přece jsou

2. 6. 2020 05:40 Odeslat příspěvek
Zbytečné vytvářet nová.

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies