FinExpert.cz

Přihlásit se

Sodexo mobilní platba vs Google Pay

Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 11. 2019 18:21 Odeslat příspěvek
Zdravím,
chtěl jsem se zeptat jak to funguje, když používám Google Pay, do kterého mám přidanou platební kartu a zároveň chci používat i aplikaci třetí strany pro platby, např. Sodexo mobilní platba. Jde mi o to, jestli se tyto dvě aplikace nebudou hádat, popř. aby se nestalo, že se při platbě aktivují obě a dojde ke stažení částky z obou karet.
Díky.
Poslední příspěvek

Online - Diskutér Profil 
18. 11. 2019 18:54 Odeslat příspěvek
Musí se nastavit, která je jako hlavní (nebo první, nebo jak to tam je).
Nebo je řešení tu Sodexo mobilní platbu zapínat jen před placením. To asi nebude tak často, ne?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 11. 2019 19:38 Odeslat příspěvek
Sodexo mobilní platba se zapíná až při placení, ale Google Pay běží na pozadí a automaticky se aktivuje při přiblížení k platebnímu terminálu.

Offline - Diskutér Profil 
18. 11. 2019 22:11 Odeslat příspěvek
Muzes nechat nastaveny Google Pay jako vychozi platebni metodu a nastavit aby aplikace v popredi mela vyssi prioritu (oboje pod NFC v nastaveni). Pak pred platbou Sodexo proste spustit tu jejich aplikaci. Chvili jsem to tak delal, ale pak jsem tu sodexo platebni aplikaci v ramci cistky mobilu vyhodil.

Online - Návštěvník Profil 
20. 11. 2019 23:03 Odeslat příspěvek
Já mám jako defaultní aplikaci pro platby Raipay a zakliknuto v nastavení NFC v mobilu "V otev apl. Lze Kl.a zaplatit". Pokud chci platit Sodexo kartou, tak spustím Sodexo aplikaci, případně přepnu, jakou Sodexo kartou chci platit Gastro/Flexi a přiložím telefon k terminálu. Funguje to naprosto spolehlivě. Předpokládám, že by to mělo fungovat i s Google pay, ale ten nepoužívám, je to proti mému náboženskému přesvědčení :-)

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies