FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Revolut - zkušenosti

Offline - Nadšenec Profil 
30. 11. 2020 19:29 Odeslat příspěvek
Není možné, že ten graf ukazuje prodejní kurz, nikoliv střed? Čili 2,5 % pod středem a ty jsi koupil naopak 2,5 % nad středem?
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 11. 2020 20:01 Odeslat příspěvek
Graf ukazuje určitě nižší kurz než je zobrazen kurz na kartě s pokynem k nákupu.

Obrázek

Obrázek

30. 11. 2020 20:10 Odeslat příspěvek
A ví se, čím to je nebo proč to tak je ?

30. 11. 2020 20:11 Odeslat příspěvek
Graf ukazuje blbost, na crypto.com je teď toto. Takže Revolut buď ukazuje za kolik ty prodáš, nebo to má jen nalákat? Ale tak to snad ne.

Přílohy

Screenshot_20201130_200952.jpg
Screenshot_20201130_200952.jpg
[ 163.69 | Zobrazeno 14 krát ]

30. 11. 2020 20:30 Odeslat příspěvek
Jo graf ukazuje kurz prodeje BTC.

Obrázek

Obrázek

Offline - Diskutér Profil 
30. 11. 2020 22:16 Odeslat příspěvek
Ano, cenové grafy obecně v Revolutu ukazují prodejní ceny, tedy kolik lze při aktuálním prodeji ze svých pozic vytěžit, z grafu prodejní ceny to tedy počítá i hodnotu zůstatku klienta. Není tak to jen u kryptoměn, stejně to mají u komodit (zlato, stříbro).

Offline - Diskutér Profil 
7. 12. 2020 22:59 Odeslat příspěvek
Poslal jsem si omylem ze svého Revolutu na svůj zrušený pčet v Creditas peníze. Creditas tvrdí, že peníze k nim vůbec nepřišly, když jde o zrušený účet, ovšem Revolut mi je už 3 týdny zpátky nepřipsal. Máte někdo podobnou zkušenost a jakí je řešení?

8. 12. 2020 00:56 Odeslat příspěvek
Ahoj, nedávno jsem otevřel vlákno konverze měn za výhodných podmínek a jejich převody. Tam mi byl doporučen Roklen, tak jsem se tam zaregistroval, protože bych rád výhodně měnil CZK na EUR nebo USD. Až dnes jsem ve vláknu Roklenu (od 2018 / 2019) dočetl, že už to není co bývalo - žádná hitparáda.

Prosím poradili byste mi jak na konverzi měn za výhodných podmínek? Revolut jsem už mnohokrát zaznamenal, ale nevím jaký má limit - musím pročíst toto vlákno, je to tu hodně živé ... Edit: Hmm, těžko. Jen za letošní rok je tu popsaných 50 stran ...

Jednorázově možná budu potřebovat směnit statisíce v CZK, na což by Revolut nemusel stačit. Taky jsem ze čtení ve vláknu Roklen pochopil, že limit se odvíjí od chování klienta, čili případně jako nový klient nejspíš v tomto směru ostrouhám.

PS: Měl by někdo doporučení (referal)?

8. 12. 2020 08:03 Odeslat příspěvek
Revolut má nově ve standard verzi zdarma směnu za 25 000 Kč, potom 0,5% navrch. Více info třeba zde https://www.mesec.cz/clanky/kolik-stoji ... at-penize/ nebo na jejich stránkách.

Offline - Administrátor Profil 
8. 12. 2020 08:30 Odeslat příspěvek
Pokud jde o statisíce, zvolil bych české devizovky s licencí platební instituce, peníze v nich jsou pojištěny jako v bankách a v případě sporu se lze obrátit na finančního arbitra.
Já mám smlouvu s Akcenta.cz, Devizy.cz a Easychange.cz (zde si nejsem jist rozsahem licence), znám ještě SAB.cz, Exchange.cz a Divisek.cz.
Klidně více smluv a pak před obchodem vyjednávat o kurzu.

8. 12. 2020 11:10 Odeslat příspěvek
Díky moc vám oběma za postřehy. Mrknu na to!
PatrikChrz píše
Akcenta.cz, Devizy.cz a Easychange.cz (zde si nejsem jist rozsahem licence), znám ještě SAB.cz, Exchange.cz a Divisek.cz.

Mohl by mi někdo poslat doporučení na Revolut?

8. 12. 2020 11:12 Odeslat příspěvek
Viz profil, ale nevím, co si od toho slibuješ, nic nerozdávají.

8. 12. 2020 13:02 Odeslat příspěvek
Přečetl jsem si článek Kolik stojí Revolut a jak na něj posílat peníze? a mám k tomu pár dotazů.

Podle čeho se pozná byznys karta? Je byznys karta KK MMB pro podnikatele? Jak ji Revolut rozezná od standardní KK?

Když budu z Revolutu odesílat USD, je to vždy za poplatek? Pokud chci někam posílat směněné USD, tak je to lepší dělat jinde ... ?

Citace
kartou v cizí měně plaťte rovněž jen v (britských) pracovních dnech.

Jestliže jsem si vyměnil peníze na nějakou měnu a tou chci platit přes Revolut kartu, tak aby mě zbytečně nekasírovali poplatky navíc, můžu platit jen o britských všedních dnech? To mi nedává smysl, může to někdo rozvést / vysvětlit?

Lol Phirae píše
Viz profil, ale nevím, co si od toho slibuješ, nic nerozdávají.

Co třeba zaslání karty zdarma, namísto za poštovné 150 Kč, nebo to už nefunguje?

8. 12. 2020 13:15 Odeslat příspěvek
Ono je to takové dvojsečné, nějaký kriminálnik, podvodník či terorista se zaregistruje s tvým referalem a až to vyjde najevo, budou prověřovat i toho, kdo ho doporučil.

8. 12. 2020 22:37 Odeslat příspěvek
Pokud jde o statisice, zaloz si ucet na burze , treba ceske Lynx , budes mit spot kurz a zaroven moznost si zadat limit order, coz se ti v takove castce zaplati ..

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237 ... 240  Další stránka
Stránka 234 z 240 [ Příspěvků: 3598 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies