FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Revolut - zkušenosti

Offline - Administrátor Profil 
13. 3. 2021 12:36 Odeslat příspěvek
před pár dny jsem potřeboval dobít na Revolut 155 tisíc a musel jsem to rozdělit na 2 dny po sobě, jeden den 120 tisíc a 35 tisíc další den. Běžně platební kartou přes aplikaci. Mám základní tarif
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 3. 2021 16:24 Odeslat příspěvek
Tak bohužel přeinstalace aplikace nepomohla a při pokusu o payment link se stále zobrazuje zpráva, že se něco pokazilo a že to mám zkusit později. :hm
Má někdo nějaký nápad jak to rozchodit?
Díky,

Offline - Nadšenec Profil 
14. 3. 2021 16:45 Odeslat příspěvek
Použil si někdy kartu Revolut kontaktně? Mě když dlouho nešel tak mi nakonec pomohl až zaúčtovaný výběr z bankomatu.

14. 3. 2021 17:59 Odeslat příspěvek
Ne a ani nemohu, mám jen virtuální, kterou jsem vložil do GP.
Vůbec by mě nenapadla souvislost vydané karty z funkcionalitou "payment link".

Offline - Inventář Profil 
14. 3. 2021 21:21 Odeslat příspěvek
Taky jsem měl problém s vygenerováním payment linku, žádná korelace na kontaktní použití karty tam nebyla (kartu jsem již předtím použil několikrát k výběru z bankomatu). Zkoušel jsem aplikaci úplně odinstalovat a nainstalovat, nepomohlo to. Otevřel jsem k tomu case na podporu, slibovali, že dají vědět - je otevřený dosud... nakonec po nějaké aktualizaci aplikace payment linky opět začaly fungovat.

15. 3. 2021 16:02 Odeslat příspěvek
Víte někdo, jak u kryptoměn přepnout zobrazenou hodnotu z defaultních $ zpět na CZK, jak to bylo před updatem ?

Offline - Diskutér Profil 
15. 3. 2021 19:18 Odeslat příspěvek
Máš na mysli graf? Tedy když ve svém portfoliu kryptoměn klepneš třeba na Bitcoin, tak že tam je graf v USD? To nejspíš změnit nepůjde, ale pokud chceš znát ceny v Kč, tak na hlavní stránce kryptoměn klepni na tlačítko s modrým nápisem Investovat, tam pak jsou dvě rubriky: Nedávno zobrazené a Oblíbené tento týden. No a u obou už jsou všechny ceny krypto v Kč, stejně jako pod dolním odkazem Objevte všechny kryptoměny na téže stránce.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 3. 2021 00:33 Odeslat příspěvek
Mě teda moc nezajímá cena 1 BTC. Mě zajímá, kolik bych právě teď za svoje BTC dostala Kč, to se tam dřív snadno ukázalo v Kč. Teď tam jsou USD. Domršený update!

17. 3. 2021 10:28 Odeslat příspěvek
Ale při zadávání příkazu nákupu/prodeje ti přece nic nebrání USD na CZK přepnout, obchod lze zadat za jakoukoliv v Revolut aktivovanou měnu. A v základní obrazovce krypto sekce nazvané Hodnota portfolia kryptoměn (a pod tím jednotlivá krypto v sekci Vlastním) já tedy vidím Kč, ty snad ne? USD je pravda vidět jako výchozí měna při zadávání obchodu (koupit/prodat), tam ale lze klepnutím na USD snadno měnu změnit a částky se tím přepočtou. A také u grafu vývoje ceny dané kryptoměny jsou USD, tam to změnit asi nepůjde.

18. 3. 2021 16:09 Odeslat příspěvek
Já se spíš divím, že někdo s Revolutem opravdu obchoduje krypto. Jako dobře, chápu, že z pohledu jednoduchosti se to nabízí, ale tím ty výhody končí. To děláte jenom na takové ty "sranda spekulace" a nebo využíváte Revolut na krypto i s nějakým dlouhodobějším záměrem? Pokud to druhé, tak proč jste si vybrali Revolut?

Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 3. 2021 18:12 Odeslat příspěvek
To je jen investice, to crypto si nemůžeš nikam poslat, můžeš jen virtuákně koupit, držet, prodat.

18. 3. 2021 19:53 Odeslat příspěvek
Not your keys, Not your coins!

18. 3. 2021 22:43 Odeslat příspěvek
Ne každému jde o to mince kryptoměny vlastnit/držet, strachovat se, zda jim je nějaký hacker nevyrabuje atd. Mnohým investorům (spíše spekulantům) jde o to podílet se na růstu kurzu dané kryptoměny, aniž by jí vlastnil a musel někde uchovávat. Na to jsou ideální produkty typu ETF na kryptoměny (zatím v plenkách) a právě produkt Revolutu, který přesně toto splňuje - nejde o nákup části třeba bitcoinu za účelem držení, ale nákup "indexu", kurzu BTC za účelem prodeje po budoucím zhodnocení. O to myslím řadě krypto spekulantů jde, podílet se na růstu ceny a neřešit riziko ztráty mincí, a produkt Revolutu to tak nabízí. Až budou rozšířená ETF na Bitcoin či třeba celý koš kryptoměn, bude to pro to co nabízí Revolut konkurenční.

19. 3. 2021 14:12 Odeslat příspěvek
Krome toho, ze nemas vlastni klice, Revolut ma dost velky spread...

19. 3. 2021 14:20 Odeslat příspěvek
Tohle samozřejmě chápu, ale stejně mi Revolut nedává smysl. Poplatek za každou transakci je 2.5%, takže za každou spekulaci do a z crypta dá člověk 5% Revolutu. Jako příklad k tomu se dá použít třeba Binance, kde ten základní poplatek je 0.1%. To je dost velký rozdíl. A pak si může člověk vybrat, jestli bude coiny držet nebo je prodá. Poslat tam a zpět peníze se dá třeba zrovna z Revolutu bez poplatku za SEPA Instant. Prostě při tomhle srovnání a ještě vědomostí, že u Revolutu vlastně v podstatě chybí záruka na ten obchod, mi nedává smysl Revolut na crypto používat.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251 ... 282  Další stránka
Stránka 248 z 282 [ Příspěvků: 4228 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies