FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Revolut

Offline - Inventář Profil 
5. 5. 2022 08:19 Odeslat příspěvek
Doufejme.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
6. 5. 2022 14:22 Odeslat příspěvek
psal jsem na podporu revolut. A mám černé na bílém (teda jak koukám spíš bílé na černém :-)), že převod z CZK revolut účtu na účet v CZ bance je považován za domácí platbu a poplatky za mezinárodní platby se tohoto netýkají. Takže i od 8.7. by převod CZK do CZ banky měl být i nadále zdarma...


Offline - Přeborník Profil 
6. 5. 2022 17:30 Odeslat příspěvek
podle noveho ceniku(od 8.7.) chapu, ze zdarma jsou jenom CZK a EUR platby?
https://assets.revolut.com/legal/terms/ ... 072022.pdf


Offline - Inventář Profil 
6. 5. 2022 22:22 Odeslat příspěvek
@slavo963: Zahraniční platby, na které odkazuješ, nejsou přece zdarma ani teď v rámci současného ceníku? Liší se jen minimální a maximální velikost poplatku za mezinárodní platby, viz. https://assets.revolut.com/legal/terms/ ... 140322.pdf

Zdarma jsou nyní místní platby v CZK a SEPA platby v EUR, stejně tomu tak bude i od 8.7.2022.


Offline - Nadšenec Profil 
6. 5. 2022 23:22 Odeslat příspěvek
Já mám zdarma třeba i místní platby v GBP a podle těch .pdf by to tak mělo zůstat? Zmíněné poplatky se předpokládám týkají pouze zahraničních plateb, ne místních.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 5. 2022 18:52 Odeslat příspěvek
Funguje vám autentifikácia cez mail v poriadku? Mám najnovšiu verziu appky na Xiaomi Mi A2 Lite a keď chce appka autentifikáciu, tak ma pošle do gmailu, kde nájdem mail, kliknem na modrý button Authenticate a ten ma pošle na bielu obrazovku a nič viac sa nedeje. Vedel by niekto poradiť čo s tým?


Online - Diskutér Profil 
12. 5. 2022 14:26 Odeslat příspěvek
Nějak zrychlily posílání plateb na české účty, včera ráno odesláno z Revolutu a dnes připsáno na účet v Airbank.


Offline - Diskutér Profil 
12. 5. 2022 17:22 Odeslat příspěvek
trefil ses do okna


Offline - Trvalý BAN Profil 
17. 5. 2022 19:10 Odeslat příspěvek
Rvlt mi nabízi Premium tarif na mésíc zdarma. Půjde po pak vypnout?


Offline - Inventář Profil 
17. 5. 2022 19:13 Odeslat příspěvek
Doposud to vždy šlo vypnout a nic neplatit, tak snad nic nezměnili :-) Jestli ti ta nabídka přišla e-mailem, tak dole tam je obvykle poznámka "Plán budete moci kdykoliv bezplatně zrušit do doby uplynutí 1 měsíce."


Offline - Trvalý BAN Profil 
17. 5. 2022 19:34 Odeslat příspěvek
Ne, emailem nic, nabidka se zobrazuje přímo v appce.


Offline - Inventář Profil 
17. 5. 2022 20:17 Odeslat příspěvek
Před finálním potvrzení změny tarifu by se ti i v appce měla zobrazit poznámka, že tarif půjde do měsíce zdarma zrušit.


Offline - Diskutér Profil 
18. 5. 2022 15:22 Odeslat příspěvek
jjrr píše
Ne, emailem nic, nabidka se zobrazuje přímo v appce.

myslíš "Kvalifikovali jste se pro bezplatné zkušební období. Užívejte si plán Premium jeden měsíc na nás!"
Jsou tam Podmínky propagační akce, tak asi dobré přečíst.


Offline - Diskutér Profil 
18. 5. 2022 16:41 Odeslat příspěvek
jo jsou nasazeny do seznamu vsech podminek akci, musi se k tomu clovek proskrolovat
také jsem dostal tuto nabidku do 20.5., do měsíce lze bezplatně zrušit
ovšem pozor na háček s kartou, neobjednavejte si Premium kartu, jinak ji budete pri zruseni muset zaplatit


Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 5. 2022 17:27 Odeslat příspěvek
A Premium tarif má neomezený limit na směnu měny?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328 ... 444  Další stránka
Stránka 325 z 444 [ Příspěvků: 6647 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies