FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Revolut

Offline - Návštěvník Profil 
30. 11. 2021 17:16 Odeslat příspěvek
Mám na účtě 0 a výměna provedena, tedy zdarma včetně dopravy a VISA.
Poslední příspěvek


Offline - Přeborník Profil 
30. 11. 2021 17:57 Odeslat příspěvek
1jorgos píše

Nevite nekdo jestli revolut posila i Mastercard karty?


Mam MC, ale Metal, vydano v zari.


Offline - Diskutér Profil 
1. 12. 2021 00:10 Odeslat příspěvek
Taky mám MC Metal vydanou čerstvě.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 12. 2021 08:45 Odeslat příspěvek
Mne to bohuzel v apk nabizi vydani nahradni karty plast i kov ve vsech barvach i virtual i jednorazovou pouze Visa


Offline - Nadšenec Profil 
1. 12. 2021 13:37 Odeslat příspěvek
Dnes dopo na mě v appce vykoukla profilovka nějakýho plešatýho pána. Podle Redditu to teda není ojedinělý problém. Podle rady z chatu po odhlášení a znovupřihlášení v appce se to spravilo. Tak kdyby měl někdo stejný problém...

Citace
We detected a bug which may have amended your profile picture. If you are affected please log out and log in again to your Revolut app and you should be able to restore your picture. You may have to replace your Profile picture to restore it. Your account is not at risk.


Offline - Návštěvník Profil 
2. 12. 2021 18:38 Odeslat příspěvek
budete někdo objednávat tu 24k pozlacenou kartu za 1 780 Kč, uvažuji o ní do sbírky... máte ji všichni za stejnou cenu? nebo metalisti ji mají levněji? :)


Offline - Poslední varování Profil 
2. 12. 2021 18:59 Odeslat příspěvek
A kolik je tam toho pravého zlata?


Offline - Diskutér Profil 
2. 12. 2021 19:07 Odeslat příspěvek
No myslím že cena zlata na tom bude zanedbatelná a hlavně po konci platnosti to zlato z toho stejně nezískáš :D :D :D


Offline - Diskutér Profil 
2. 12. 2021 19:35 Odeslat příspěvek
taky mi přišla nabídka na výměnu 2 fyzických karet zdarma, jedna Standard, jedna Metal, co jsem kdysi měl. Teď mám tarif Standard, nechal jsem si poslat obě, zdá se že je obojí zdarma. Obě Mastercard.


Offline - Návštěvník Profil 
2. 12. 2021 21:33 Odeslat příspěvek
peter23p píše
No myslím že cena zlata na tom bude zanedbatelná a hlavně po konci platnosti to zlato z toho stejně nezískáš :D :D :D
je to určitě jenom pozlacené, takže to zlato vidělo jen z rychlíku, a jako cena suroviny to má samozřejmě skoro nulovou hodnotu... výrobní náklady za suroviny jsou někde kolem 50-100Kč + práce... ale určitě to bude kurevsky dobře vypadat a já jsem na ty karty zrovna úchylnej... :D ještě jsem to nikde neviděl, že by to nějaká banka/instituce nabízela... cena je trošku napálená, je jasné že na tom chtějí něco vydělat, už jen ten prodejní slogan "objednejte dokud jsou!" :Dvasi si udělám radost a dám si ji pod stromeček :D tohle to je zrovna zbytečná věc, kde člověk vyhodí peníze z okna... když to člověk vydělí 5 let, tak jsou to jen tři stovky za rok :D


Offline - Diskutér Profil 
2. 12. 2021 21:42 Odeslat příspěvek
No já mám plastovou kartu zdarma a udělá stejnou službu jako ta zlatá :-)


Offline - Diskutér Profil 
2. 12. 2021 21:47 Odeslat příspěvek
Já mám taky asi 100 karet doma v krabici, jednu za druhou, líbí se mi, jak jsou si takhle všechny rovny :-D Ale abych za jednu z nich platil takovej majlant, to fakt ne :-)


Offline - Přeborník Profil 
3. 12. 2021 06:56 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
taky mi přišla nabídka na výměnu 2 fyzických karet zdarma, jedna Standard, jedna Metal, co jsem kdysi měl. Teď mám tarif Standard, nechal jsem si poslat obě, zdá se že je obojí zdarma. Obě Mastercard.


Nemaji to zcela domyslene, kdyz mas jiz Standard ucet a nabizi ti Metal zdarma.
Ja jsem mel Metal ucet 3 mesice zdarma jako bonus za mensi peripetie s podporou Revolutu, samozrejme jsem objedanl metal kartu(je fakt pekna a vypada urcite exkluzivneji nez ty ruzne "exkluzivni" pseudozlate karty), metal plan skoncil koncem listopadu a jak jsem kontroloval parametry, mam tam napsano, ze jiz mam Standard ucet, ale parametry zustali jako u Metal - tzn vybery z ATM mam stale 22k/mes, unlimited FX + obchody bez provize. Tak jsem zvedavy, jestli to tak zustane, nebo mi to po case zmizi.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 12. 2021 12:59 Odeslat příspěvek
Banky ve svých bezpečnostních doporučeních radí kartu nikde moc neukazovat, aby si někdo cizí nemohl zapamatovat nebo opsat její číslo. V tomto kontextu mi připadá nerozumné až nebezpečné pořizovat si kartu s nějakým super designem a následně s ní někde machrovat.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 12. 2021 13:20 Odeslat příspěvek
To číslo je na zadní straně, takže v tomhle ohledu mi to nepřijde nějak nebezpečný.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 443  Další stránka
Stránka 289 z 443 [ Příspěvků: 6641 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies