FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Revolut

Online - Nadšenec Profil 
15. 6. 2021 15:40 Odeslat příspěvek
Jsem si říkal, co se vlastně stalo s tím pánem, co tady měl představovat místní pobočku... Tak podle LinkedInu už tam skoro 2 roky není, vydržel rok (10/2018-09/2019).
Poslední příspěvek


Offline - VIP uživatel Profil 
16. 6. 2021 08:51 Odeslat příspěvek
drkarel píše
Co živnostňák? Ten má vše z uvedeného a dá se chápat jako "zakládací listina".

To jsem poslal jako první ještě během online komunikace na chatu. A oni nevěřili tomu, že to lze udělat tak rychle v PDF :mrgreen:

-- 16. 6. 2021 09:55 --

čulibrk píše
A blokovali ti nějaké tvoje peníze a jak dlouho?

Nejsem sebevrah, měl jsem tam cca 1500 Kč, udržoval jsem jen základní hladinu pro drobné platby. Jinak vždy nabil a hned poslal. Ty peníze byly oficiálně blokované ("nemůžete provádět odchozí platby a používat naši platební kartu"), nicméně když jsem zkušebně zadal interní CZK platbu na CZ účet, druhý den odešly a s 0 Kč na účtu šlo Revolut zrušit.


Offline - Diskutér Profil 
16. 6. 2021 09:28 Odeslat příspěvek
Revolut me "overuje" uz od ledna, pravidelne se pripoji jednou za mesic nejaky jouda ze supportu a pozada o nejakou dalsi listinu, vypis apd.

Momentalne s nimi bojuji ze crypto.com app nema vypis ... strasne, zacinam je vyuzivat fakt jen na smenu a prevod do kamene banky, kde maji vypis jak potrebuji. Jejich problem no.

-- 16. 6. 2021 10:29 --

A to si platim Premium ..


Offline - Diskutér Profil 
16. 6. 2021 10:03 Odeslat příspěvek
To tě blokují za to, že jsi posílal peníze z Revolutu na crypto.com, nebo obráceně? Nebo dobíjel revolut kartou crypto.com?


Offline - VIP uživatel Profil 
16. 6. 2021 10:48 Odeslat příspěvek
tmx643: Nevadilo jim přeposílání peněz, dobíjení kartami či Crypto.com. To vůbec neřešili. Řešili jen a pouze doložení původu cca 450 000 Kč. A zaseklo se to na jejich neschopnosti pochopit obecné české dokumenty (výpisy z rejstříků, výpisy z účtů apod.) A možná jsem byl až moc příliš rychlý v komunikaci (dokumenty mám v počítači a výpisy se dají udělat online, že).


Offline - Diskutér Profil 
16. 6. 2021 10:58 Odeslat příspěvek
no ale to už je imho sekundární důvod


Offline - Diskutér Profil 
16. 6. 2021 15:21 Odeslat příspěvek
dobijel jsem revolut kartou crypto.com a nechapou, ze k tomu nemam mesicni vypis ...


Offline - Inventář Profil 
16. 6. 2021 15:40 Odeslat příspěvek
Jen tak mimochodem ... Revolut poskytuje nějaký měsíční výpis?


Offline - Inventář Profil 
16. 6. 2021 18:52 Odeslat příspěvek
treborit píše
Revolut me "overuje" uz od ledna, pravidelne se pripoji jednou za mesic nejaky jouda ze supportu a pozada o nejakou dalsi listinu, vypis apd.

Naprosto ta stejná zkušenost, jen rozdíl v "intenzitě" kontaktu - od ledna se žádný jouda nepřipojil, pak koncem května každý den někdo jiný. Když už si řekli o třetí dodatečný dokument, tak jsem už začal být docela nepříjemný, nicméně přesto ho doložil a pak už byl klid... Dokladoval jsem kolem 120 tisíc eur, co mi vloni Revolutem proteklo - nedělám si iluze, že by českým dokumentům rozuměli, ale vybírat si nemohli - jaké jsem měl, takové jsem doložil, jejich boj... Letos tbudu mít obrat minimální, smysl pro mě má využít jen směnu do limitu 1000 eur v základním tarifu, cokoliv serióznějšího nemá smysl s touto "bankou" řešit...

-- 16. 6. 2021 19:54 --

drkarel píše
Jen tak mimochodem ... Revolut poskytuje nějaký měsíční výpis?

Co vím, tak výpisy jsou v nabídce podúčtu/měnové složky...


Offline - Inventář Profil 
16. 6. 2021 21:08 Odeslat příspěvek
Revolut jako myšlenka dobrá, ale holt realizace to naprosto pohřbila. Na bankovní služby nepoužitelné, ale zato mi dneska poslali nějakou zmatenou nabídku na duhovou kartu nebo co pro podporu LGBT. Příští měsíc očekávám akci na BLM a omezení limitů na polovinu.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Diskutér Profil 
17. 6. 2021 08:28 Odeslat příspěvek
Mě ten mail tak vyvedl z míry, že jsem začal uvažovat, jestli opravdu Revolut ještě potřebuju. Došel jsem k tomu, že vlastně vůbec ne.
Takže ať si dělají růžové karty a vychovávají zákazníky k homosexualismu, ale asi beze mně...


Naposledy upravil Lafayette16 dne 17. 6. 2021 11:33, celkově upraveno 1


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 6. 2021 09:54 Odeslat příspěvek
Zdravím. Mám dotaz ohledně Revolutu + PayPalu, prosím o pomoc. Na základě místních rad jsem dospěl k názoru, že ideální cestou k dotaci účtu na XTB je směna na CZK na EUR na Revolutu a dotace XTB z Revolutu přes PayPal.

Bohužel se mi nepodařilo zjistit, jak poslat peníze z Revolutu na PayPal. Když se pokouším registrovat bankovní účet v PayPalu, nebere to IBAN začínající LT, který mám na Revolutu. Nabízí se možnost na PayPalu "požádat o platbu", ale to je zatížené poplatkem, kterému se chci vyhnout. Na PayPalu jsem přidal kartu z Revolutu, ale více s ní zdá se udělat nejde.

Nemáte prosím někdo zkušenost, jak EURa z Revolutu na PayPal šikovně přemístit? Nedaří se mi to nikde najít. Dík za případné rady zkušenějších kolegů.


Offline - Nadšenec Profil 
17. 6. 2021 11:07 Odeslat příspěvek
Pokud máš kartu v PayPalu přidanou a ověřenou, tak v XTB zvolíš, že chceš přidat peníze přes PayPal, přesměruje tě to tam, přihlásíš se, vybereš tu kartu Revolut a z ní se strhne daná částka, co je na tom složitého? Akorát si hlídej, abys neodklikl nějakou konverzi, ale přímo měnu EUR.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274 ... 444  Další stránka
Stránka 271 z 444 [ Příspěvků: 6653 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies