FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Revolut

Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 7. 2021 06:55 Odeslat příspěvek
Na kreditku jsem zvědav. Jen mám strach, že bude za poplatek. O bonusy mi už ani nejde, spíš abych mohl bez nějakých podmínek a poplatků platit "cizími" penězi.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
1. 8. 2021 08:00 Odeslat příspěvek
Tak jeden praktický dopad přechodu do Revolut Bank už je. Nově jsou jejich výpisy pěkný bordel. Z čistých výpisů, kde byl vidět vývoj zůstatku a hlavně sumář všech typů transakcí (hlavně suma platebních transakcí za daný měsíc byla moc užitečná) je neskutečný bordel. Jedna platební transakce je nově nejdříve vedena jako příjem Revolut Bank UAB a teprve na dalším řádku je ta samá částka odečtena s názvem obchodníka. Snad je to jen přechodem do Revolut Bank v průběhu měsíce.


Offline - Trvalý BAN Profil 
1. 8. 2021 08:16 Odeslat příspěvek
Na to asi neměl přechod vliv.


Offline - Diskutér Profil 
1. 8. 2021 21:34 Odeslat příspěvek
Z podmínek jsem nepochopil, kolik vkladových účtů v bance budu mít, jestli jen jeden pro více elektronických účtů v různých měnách, nebo co elektronický účet v jiné měně, to vkladový účet v bance.


Offline - Diskutér Profil 
2. 8. 2021 09:54 Odeslat příspěvek
Dnes mně došel e-mail od Revolutu s několika přílohami v ČJ ohledně Revolut bank a vkladového účtu. Dočetl jsem druhý soubor do poloviny a u následujícího textu jsem se zařekl, že zatím děkuji nechci.
"Jak brzy budou peníze připsány na účet?
Váš vklad bude připsán na váš vkladový účet na požádání co nejdříve poté, co k nám dorazí, v
každém případě nejpozději následující pracovní den. „Pracovním dnem“ se rozumí jakýkoli den kromě neděle, soboty nebo státního svátku v Litevské republice."
PS: V textu, který jsem četl, básnili jen o jednom vkladovém účtu ...

EDIT: proletěl jsem namátkově ještě 4. soubor a v něm se dušují u převodů mezi elektronickými penězi a vkladovým účtem na několika místech "že okamžitě", tak nevím co mám brát vážně.


Offline - Inventář Profil 
2. 8. 2021 13:51 Odeslat příspěvek
Tahle demobanka si musela asi do práce, aby ten jejich "informační" e-mail na normálním počítači nefungoval. Nevidím důvod, abych to místo na 40" monitoru luštil na mobilu, ať si trhnou.


Offline - Přeborník Profil 
2. 8. 2021 14:42 Odeslat příspěvek
Kdo mate jit prevedeny ucet do "banky", stale prichazi CZK platby do sporky a FIO z AT IBANu? Tohle je trochu parodie na banku, aby lokalni platba byla pripsana po 4 dnech a jeste vam neketere banky nauctuji poplatek za SHA transakci :lol:


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 8. 2021 08:19 Odeslat příspěvek
Dobrý den, měl bych jeden dotaz začátečníka. Vlastním na Revolut účet standard. Je zpoplatněna transakce pokud budu chtít posílat z eurového účtu v Revolut, na eurový účet u Air Bank? Děkuji.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 8. 2021 09:55 Odeslat příspěvek
Ne.


Offline - Návštěvník Profil 
3. 8. 2021 17:27 Odeslat příspěvek
Dotaz.. mám Revolut od začátku, karta je ještě s anglickým BINem. Jde s tím u nás někde ještě vybrat z bankomatu bez DCC poplatků a podobných nesmyslů? Dřív nebyl problém, ale teď mi už každý bankomat cpe DCC.


Offline - Diskutér Profil 
3. 8. 2021 17:34 Odeslat příspěvek
DCC lze odmitnout a vybrat bez poplatku např. v bankomatu RB, ČSOB, KB a FIO


Offline - Trvalý BAN Profil 
3. 8. 2021 17:44 Odeslat příspěvek
Když budu nabíjet Kč do Rvlt standardním bankovním převodem na účet 5170013317/5500, kam se zadává reference? Do variabilního symbolu?


Offline - Diskutér Profil 
3. 8. 2021 17:46 Odeslat příspěvek
To taky. Taky do zprávy pro příjemce.


Offline - Trvalý BAN Profil 
3. 8. 2021 18:01 Odeslat příspěvek
Dík.


Offline - Inventář Profil 
3. 8. 2021 18:42 Odeslat příspěvek
Stačí do Zprávy pro příjemce (nazývané u SEPA/mezinárodních plateb běžně Reference platby). Variabilní, specifický a konstantní symbol je historicky československý "výmysl", který snad žádné jiné země neznají a nepoužívají (tedy ani u Revolutu Británie/nyní Litva). Jiné země cpou identifikační údaje platby do textové Reference, proto to je tak uvedeno i v detailu CZK účtu v appce Revolut.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280 ... 442  Další stránka
Stránka 277 z 442 [ Příspěvků: 6620 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies