FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Revolut

Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 9. 2021 18:26 Odeslat příspěvek
Removal of top-up limit
One of the drawbacks of the Junior account, which we highlighted at the time of its launch, was the €40 cap on the monthly top-up amount allowed for those with a standard account.

However, Revolut has announced it’s now removing this top-up limit for these customers.

This of course means that parents are no longer restricted in terms of how much pocket money they can give their children each month, whereas before it was only €10 a week on average.

Revolut said the lifting of the cap “will come just in time for the resumption of Communions and Confirmations.”

Standard account holders are still restricted to creating only one Junior account for now though. However Plus and Premium customers can create up to two Junior accounts, while Metal customers can create up to five.
Poslední příspěvek


Offline - Přeborník Profil 
6. 9. 2021 05:17 Odeslat příspěvek
O zadnem limitu nabiti jsem nevedel, Junior ucet jsem zalozil v 08/2020 a prevedl 2x4000Kc.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 9. 2021 06:47 Odeslat příspěvek
To nevím, možná to tak měli Prémioví, ale já se Standard tarifem měl limit 900/měsíc. Pokud si to dobře pamatuju


Offline - Návštěvník Profil 
6. 9. 2021 09:03 Odeslat příspěvek
Koukám, že AirBank chce za výběr Revolut kartou 125.-
Je ještě česká banka, která za výběr tou kartou nechce?


Offline - Inventář Profil 
6. 9. 2021 09:33 Odeslat příspěvek
Jojo čím dál víc bankomatů chce za zahraniční karty cálovat poplatek řádově 100-200 Kč. Zatím bez poplatku je to možné třeba v bankomatech ČSOB, KB či RB (nezapomenout odmítat DCC konverzi do liber).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 9. 2021 07:45 Odeslat příspěvek
Koncem srpna jsem vybíral revolutkou z bankomatu Air bank bez poplatku, Raiffeisen chtěla, tuším, 125 Kč.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 9. 2021 07:56 Odeslat příspěvek
já vybíral Revolutkou včera z RB, bezkontaktně, bez poplatku. Zato Air nabízela buď poplatek, nebo DCC...


Offline - Návštěvník Profil 
7. 9. 2021 09:24 Odeslat příspěvek
@minarjo: díky.
ČSOB bez poplatku.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 9. 2021 10:08 Odeslat příspěvek
pavefilip píše
Koncem srpna jsem vybíral revolutkou z bankomatu Air bank bez poplatku, Raiffeisen chtěla, tuším, 125 Kč.

I dnes Air bez poplatku, ten druhý ale nebyl Raifky, nýbrž Moneta chtěla poplatek.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 9. 2021 14:59 Odeslat příspěvek
Někdo nove poznatky ohledně přechodu na ,,banku” ? Muzu to v klidu odklikat, nezmeni se mi tím nějak me přijímací cislo účtu atd, které mám nastavené na smenarnach když si z nich posílám peníze na Revolut?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 9. 2021 15:53 Odeslat příspěvek
Posledních már měsíců po mě Revolut neustále chce daňové číslo, které jsem prý neuvedl (nastavené ho mám od začátku). Ale, problém je ten, že ho teda vyplním znovu Revolut to potvrdí, ale za pár dní to na mě vyskočí zase. Máte někdo podobný problém. Podpora moc nereaguje. :-!


Offline - Diskutér Profil 
15. 9. 2021 18:45 Odeslat příspěvek
Když to po mě chtěli tak se mi to povedlo odeslat asi až na třetí pokus ale od té doby bez problému.


Offline - Návštěvník Profil 
17. 9. 2021 11:29 Odeslat příspěvek
Prosím má někdo zkušenost s cestovním pojištěním, které je součástí balíčku Premium? Jedu do Turecka, individuálně a i jezdit autem a řeším, zda si udělat normální pojištění třeba u Axy nebo spoléhat na to existující.


Offline - Inventář Profil 
17. 9. 2021 14:54 Odeslat příspěvek
To chce obecně prostudovat podmínky pro nějakou situaci, která vás zajímá. Obecně je to pojištění dle mého názoru velice solidní, takže nevidím žádný smysl platit si další.


Offline - Návštěvník Profil 
18. 9. 2021 12:13 Odeslat příspěvek
Dobrý den, máte někdo zkušenost s posláním CZK z Revolutu do Komerční banky? Je tam nějaký poplatek u KB? Děkuji
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284 ... 444  Další stránka
Stránka 281 z 444 [ Příspěvků: 6653 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies