FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Revolut

Offline - VIP uživatel Profil 
12. 7. 2021 17:49 Odeslat příspěvek
Honza235:
Příjem z podnikání: AML proces může trvat 1 den i půl roku. Revolut pro tento druh příjmů není dobrý nápad, ale třeba budete mít štěstí :-) Dokládáte osobní doklady, daňové přiznání, výpisy z účtů na vaše jméno, potvrzení úřadů, že existujete a podnikáte, faktury vašich odběratelů i dodavatelů. Moc papírů (vlastní zkušenost).

Ale vím o dvou lidech, kteří mají Revolut jako jediný ("český") účet, chodí jim tam cca 40-50 měsíčně a dva roky ani ň. Žádná výzva.

Exekuce:
Jako ochrana před soukromým exekutorem Revolut (a jakýkoli účet kdekoli v zahraničí) funguje výtečně, pokud jde o "drobné" v řádu stovek tisíců korun. Ne že by to nešlo, je to drahé (pro povinného i exekutora).

Jako ochrana před výkonem rozhodnutí (nějakého) státu, tedy zpravidla finanční správy, je to neúčinné. Aneb, tady není otázkou jestli, ale kdy. Revolut a další regulované subjekty mají povinnost reportů a spolupracovat s regulatorními a kontrolními orgány. Zablokují, Vás informují a peníze odešlou státu.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 7. 2021 18:11 Odeslat příspěvek
dalich:

Moc děkuji za odpověď. :)


Offline - Diskutér Profil 
22. 7. 2021 21:55 Odeslat příspěvek
Kdo by si chtěl založit Revolut a získat k tomu 350 Kč, tak mu můžu dát odkaz. Vice do soukromé zprávy.


Offline - Poslední varování Profil 
23. 7. 2021 11:25 Odeslat příspěvek
A do 3. 8. 2021 tři platby kartou Revolut (minimální výše každé =>100 Kč)


Offline - Přeborník Profil 
23. 7. 2021 11:58 Odeslat příspěvek
Akce na 2 věci. Ještě nutno objednat kartu za 177kc.

Akce předtím 750kc pro oba.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 7. 2021 11:00 Odeslat příspěvek
8.13.4 na droidu vsem funguje?


Offline - Přeborník Profil 
26. 7. 2021 12:05 Odeslat příspěvek
u mne ano


Offline - Návštěvník Profil 
28. 7. 2021 08:02 Odeslat příspěvek
Ahoj, jak je to se zasláním nové karty, když mi stará karta expiruje? Přijde automaticky poštou nebo musím o novou zažádat? Učtuje za to Revolut nějaký poplatek? Díky


Offline - Diskutér Profil 
28. 7. 2021 09:50 Odeslat příspěvek
Zažádat a účtuje si poštovné. Zdarma byly akorát ty první karty v rámci nějaké akce založení a doporučení.


Offline - Nadšenec Profil 
28. 7. 2021 10:45 Odeslat příspěvek
Citace
Today, we're excited to take the next step in our journey by launching Revolut Bank in Czech Republic, and we'd like to invite you to be one of the first to join.


Jdete do toho? Neuvádí žádné nevýhody, jen samá pozitiva a sociální jistoty (pojištění vkladů až 100k EUR) :-)


Offline - Diskutér Profil 
28. 7. 2021 11:07 Odeslat příspěvek
Už to na mě vyskocilo i přímo jako upozornění aplikace ale vzhledem k tomu že tam neuvádí žádné podrobnosti tak jsem to zatím neodsouhlasil a čekám až se bude vědět více. Akorát teď to nikde v aplikaci nemůžu najít takže i kdybych si to chtěl aktivovat tak mam asi smůlu a musím čekat kdy to zase vyskočí.


Offline - Přeborník Profil 
28. 7. 2021 11:20 Odeslat příspěvek
staci opet kliknout na odkaz v mailu...
po odsouhlseni v appce, prijdou do mailu dokumenty a kdo chce si je muze precist a az pote definitivne schvalit prechod do Revolut bank.


Naposledy upravil slavo963 dne 28. 7. 2021 11:21, celkově upraveno 1


Offline - Nadšenec Profil 
28. 7. 2021 11:20 Odeslat příspěvek
Mně to přišlo mailem s odkazem. Vzhledem k tomu, že odkaz není nijak personalizován, přikládám sem:

https://revolut.com/app/eeu-migration

nutno klikat v mobilu s appkou


Offline - Diskutér Profil 
28. 7. 2021 11:24 Odeslat příspěvek
Jo teď koukám na email a mám to tam taky. Tak teď ještě zjistit jaké to má výhody a nevýhody :-) První co mě napadá tak ten kdo má revolut kvůli úschově pěnez před exekutory tak pro toho to asi nebude :D :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 7. 2021 13:18 Odeslat příspěvek
No, to by mě teda taky zajímalo, s těma exekutorama. ��
Nebo teda aspoň to, jestli se to všechno striktně změní na českej účet, nebo tam zůstane možnost nechat si ten původní ("britskej" nebo jakej to teda vlastně je).
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278 ... 441  Další stránka
Stránka 275 z 441 [ Příspěvků: 6606 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies