FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Revolut

Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 11. 2021 12:36 Odeslat příspěvek
Posledni tydny marne hledam banku / resp. kartu, ze ktere by bylo mozne dobijet Revolut automaticky. Jake s tim mate zkusenosti? Uprimne nevysledoval jsem na cem presne zalezi. Z pocatku fungovaly bez problemu tisicove castky (3000 - 4000), potom uz jen nizsi (500) a nyni ani ty uz neprojdou. V podstate u kazde nove zadane karty (od jine banky) se situace opakuje. Zprava v aplikaci je jako vzdy stejna - dobiti bylo odmitnuto, kontaktujte banku. Banka se vymlouva na Revolut. Revolut na banku. Klasika. Ovsem prijde mi, ze je v zajmu Revolutu automaticke dobiti provest, naopak banka by byla radeji kdybych Revolut nepouzival. Bankovni konspirace?

Manualni dobiti funguje normalne.

Jeste doplnim, ze samozrejme jsem si vedom, ze Revolut ma denni limit na automaticke dobijeni. Ovsem bavim se o nabiti 500,- ktere nefunguje uz 14 dni, pritom drive fungovalo normalne i nekolikrat po sobe.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
19. 11. 2021 12:58 Odeslat příspěvek
Netusím kde je problém u tebe ale mě samotná aplikace Revolut u některých karet možnost automatického dobíjení nenabízí. Lépe řečeno tlačítko je u všech karet ale když na to kliknu třeba u karty z CS tak to automaticky přeskočí na kartu Air.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 11. 2021 13:09 Odeslat příspěvek
To uz jsem vysledoval. Clovek ji tam musi mit dele a pouzivat ji na manualni dobiti. Teprve po case se objevi moznost ji pridat jako automaticke dobiti. Zatim se mi to objevilo u vsech karet nakonec. (Ale trvalo to i 2 mesice).

Zrejme tam bude pozadavek celkova castka na dobiti, pocet dobiti a celkova doba, kdy je karta zadana u Revolutu.


Offline - Diskutér Profil 
19. 11. 2021 13:16 Odeslat příspěvek
No já dobíjím převážně přes Googlepay takže se to zřejmě nepočítá jako dobití kartou a proto mi to zrovna u té nejčastěji používané karty nejde. Ale nějak nemám potřebu používat automatické dobíjení takže sem to nikdy neřešil.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 11. 2021 10:17 Odeslat příspěvek
Běží teď u Revolutu akce za doporučení? Ještě nemám účet a chtěl bych ho založit s bonusem..


Offline - Trvalý BAN Profil 
21. 11. 2021 10:28 Odeslat příspěvek
Tam musíš splnit ale nějaké další podminky, jako objednat kartu za poplatek a provést s ní tři transakce v určité hodnotě za určitý počet dnů.

Obrázek

https://www.revolut.com/cs-CZ/help/dalsi-informace/reklamni-kampan-doporuceni-zakaznika-2021/jake-jsou-podminky-reklamni-kampane-doporuceni-zakaznika


Offline - Nadšenec Profil 
21. 11. 2021 15:46 Odeslat příspěvek
No bonus dostne ten co doporuci, ten co zalozi tak musi 3x100 kc min zaplatit + objednat si revolut kartu. Pokud by nekdo chtel doporuceni + 500 kc tak napiste PM.


Offline - Diskutér Profil 
23. 11. 2021 19:38 Odeslat příspěvek
říkám si, jestli by prošlo doporučit člověka, co už kdysi účet u Revolutu měl a zrušil?
Na kolik vlastně přijde ta zbytečná karta, co se musí objednat, což by byla ztráta, kdyby nepřipsali odměnu?


Offline - Přeborník Profil 
23. 11. 2021 19:47 Odeslat příspěvek
177kc za dopravu


Offline - Trvalý BAN Profil 
30. 11. 2021 14:54 Odeslat příspěvek
Revolut rozesílá upozornění na předčasné ukončení jeho fyzických karet. Prý bezplatně po odklikání v apikaci dodá novoukartu, ale je tam nakonec hvězdička "mohou být účtovány poplatky za dodání", to i starým klientů naúčtují 177 Kč za zaslání fyzické karty z Raichu ??
Takže raděj na každé placení používat vždy novou virtuální kartu ?


Offline - Trvalý BAN Profil 
30. 11. 2021 15:15 Odeslat příspěvek
Proč na každou platbu novou virtuální? Já mám virtualní starou. Fyzická karta už začíná být přežitek.


Offline - Trvalý BAN Profil 
30. 11. 2021 15:19 Odeslat příspěvek
Tak píšou tamněco že na každou platbu novou virtuální...nevím, nepoužíval jsem V, ale fyzickou na Ali


Offline - Trvalý BAN Profil 
30. 11. 2021 15:35 Odeslat příspěvek
Revolut mi nabizí virtualní trvalou i jednorázovou, můžu mít obě a zdarma.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 11. 2021 16:11 Odeslat příspěvek
jjrr píše
Proč na každou platbu novou virtuální? Já mám virtualní starou. Fyzická karta už začíná být přežitek.


zdaleka ne prezitek. treba v Chorvatsku se bez fyzicke karty neobejdu, bezkontaktni bankomat je sotva 1 z 50.

-- 30. 11. 2021 17:20 --

Disident píše
Revolut rozesílá upozornění na předčasné ukončení jeho fyzických karet. Prý bezplatně po odklikání v apikaci dodá novoukartu, ale je tam nakonec hvězdička "mohou být účtovány poplatky za dodání", to i starým klientů naúčtují 177 Kč za zaslání fyzické karty z Raichu ??...


Nevite nekdo jestli revolut posila i Mastercard karty? ja mam jeste tu starou (beze jmena), kterou jsem v 2017 dostal na jakesi akci s platnosti do 7/2022. a v apk mam moznost jen Visa (fyzicka, virtualni i jednorazova). Visu nechcu, protoze v chorvatsku je vyber v ATM PBZ mastercardem bez poplatku a Visou za 28Kn
Kamos si zrizoval revolut v cervenci a v apk mel (a dosla mu) Mastercard.


Offline - Nadšenec Profil 
30. 11. 2021 17:06 Odeslat příspěvek
Já (resp. spíš manželka a dcera) taky používám jenom virtuální kartu a to pořád stejnou. Fyzickou kartu mám taky přidanou do Apple Pay, ale tu nepoužívám. Na rizikovější platby na internetu používám virtuální jednorázovou. Ty virtuální-stálé mám vygenerované asi tři nebo čtyři.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291 ... 441  Další stránka
Stránka 288 z 441 [ Příspěvků: 6606 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies