FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Revolut

Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 6. 2021 16:49 Odeslat příspěvek
Zdravím, plánujem si zriadiť v slovenskom UniCredit popri učte vedenom v € aj účet v CZK na posielanie mzdy v CZK. Čiže dostanem SK IBAN v CZK mene. Časť CZK by som si chcel následne poslať na Revolut účet a zameniť na €. Ako mám poslať tie CZK v SK UniCredit na Revolut účet bez poplatku?
Poslední příspěvek


Offline - Přeborník Profil 
30. 6. 2021 18:13 Odeslat příspěvek
Dobiti Revolutu debetni UCB kartou


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 6. 2021 18:14 Odeslat příspěvek
A ako fungujú platby kartou ak mám iba jednu kartu a vedené 2 účty?
Alebo čo ak pošlem CZK na štandardný IBAN do Revolutu? Ako to Revolut spracuje?


Offline - Přeborník Profil 
30. 6. 2021 18:33 Odeslat příspěvek
Citace
Platobná karta Visa s možnosťou napojenia na eurový, ako aj cudzomenový účet na používanie bez obmedzenia.  

https://www.unicreditbank.sk/sk/ostatne/ukontofree.html
Neni multimenova?(CZK UCB vydava multimenovou kartu) Tzn. pri platbach v CZK automaticky strhne z daneho menoveho uctu.

Kdyz posles CZK na IBAN, banka ti to zpoplatni jako SWIFT platbu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 6. 2021 18:46 Odeslat příspěvek
Čiže 2 účty/1 karta? Ak budem platiť v € stiahne si z € účtu a ak budem napr. Dobíjať revolut, stiahne si z CZ účtu? Chápem správne? To vyzerá byť ideálne


Offline - Přeborník Profil 
30. 6. 2021 19:15 Odeslat příspěvek
Ano, kdyz bude dostatek na CZK uctu, jinak se to strhne z EUR, kombinovat to nejde(cast z CZK do "nuly" a zbytek z EUR)

Pro jistotu bych udelal nejprve dobiti minimalni castkou, myslim kolem 300Kc. Nebo se zeptat bankerky :-D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 6. 2021 19:17 Odeslat příspěvek
Nemusím sa báť, že mi Revolut blokne účet ak tam dobijem 4x 6000kč za 4 dní? �


Offline - Přeborník Profil 
30. 6. 2021 20:21 Odeslat příspěvek
Nemyslím si.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 7. 2021 10:03 Odeslat příspěvek
valki píše
Nemusím sa báť, že mi Revolut blokne účet ak tam dobijem 4x 6000kč za 4 dní? �

Proc tam rovnou nenabijes 24k?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 7. 2021 13:05 Odeslat příspěvek
Pretože mám limit 300€ a nechcem mať vysoký limit a Sk UniCredit umožňuje zmenu limitu iba na pobočke


Offline - Nadšenec Profil 
1. 7. 2021 13:11 Odeslat příspěvek
Dekuji.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 7. 2021 21:24 Odeslat příspěvek
Tak že by se konečně ukázal prospěšný poplatek za příchozí platbu odeslanou z Revolutu do FIO banky? :-) https://manipulatori.cz/jiri-cernohorsk ... ratu-nema/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 7. 2021 00:04 Odeslat příspěvek
Mám otázku ohledně bezpečnosti Revolut. Mám plánu si založit účet ale po mě přední a zadní fotografii mého obcanskeho průkazu. A chtěl jsem se tedy zeptat jestli je bezpečné Revolutu poskytnout tyto fotografie.

Předem děkuji.


Offline - Trvalý BAN Profil 
7. 7. 2021 04:22 Odeslat příspěvek
Já už fotky občanky poskytl tolika bankám, že si to ani všechno nepamatuji a nikdo to nezneužil.


Offline - VIP uživatel Profil 
7. 7. 2021 12:40 Odeslat příspěvek
AdamSD píše
Mám otázku ohledně bezpečnosti Revolut. Mám plánu si založit účet ale po mě přední a zadní fotografii mého obcanskeho průkazu. A chtěl jsem se tedy zeptat jestli je bezpečné Revolutu poskytnout tyto fotografie. Předem děkuji.

Bezpečné to je a hlavně nezbytné k identifikaci. Jinak Vám zruší účet, ověřovat to musí, dostali by sankci, kdyby to nedělali.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276 ... 441  Další stránka
Stránka 273 z 441 [ Příspěvků: 6606 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies