FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Revolut

Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 7. 2021 04:43 Odeslat příspěvek
Zdravim borci, mám se bat nechat si poslat z Change Invest směnárny 15tisic eur na Revolut s tím, ze v revolutu to směnim na CZK a okamžitě pošlu na ucet co mám v KB?
Nebo touhle částkou riskují blokaci účtu a nějaké dokazování?
Do tehle doby jsem poslal třeba 100tis na Revolut z KB, smenil na eura, poslal na Change Invest a pohoda ale nikdy jsem takhle velkou částku neposilal v opačném poradi, tak se bojím trochu.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
9. 7. 2021 09:18 Odeslat příspěvek
Já osobně bych to radši zkusil po částech.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 7. 2021 13:01 Odeslat příspěvek
Dekuji za odpověď ♥️
Také mě to napadlo, částky myslis třeba 4x 100tisic Kč?
A pokud budu mít v revolutu napsano zpracovano platba odeslána ( s tím, ze realne ji budu mít stejne pripsanou v KB až třeba za 3 dny podle předchozí zkušenosti s menšími částky ), tak už muzu v klidu zkusit dalších 100tis Kč nebo bys vyloženě počkal až je budu realne videt na KB?


Offline - Administrátor Profil 
10. 7. 2021 05:29 Odeslat příspěvek
Bohužel nikdy nevíš, v tomhle je Revolut nevyzpytatelný, jak už zde proběhlo, někdy zablokuje naprosto nepředvídatelně


Offline - Přeborník Profil 
10. 7. 2021 06:02 Odeslat příspěvek
Když nemáš premium, neoplatí se ti radši použít devizovka? Třeba roklen nebo easychange? Založení účtu je za jeden den


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 7. 2021 12:56 Odeslat příspěvek
Premium si platím a dancill- rodné cislo jsem jim uz také kdysi dal, tak by prý nemel být problem �


Offline - Přeborník Profil 
10. 7. 2021 16:37 Odeslat příspěvek
Osobně bych ten € příjem na revolut rozdělil na 2 platby.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Návštěvník Profil 
11. 7. 2021 18:36 Odeslat příspěvek
Mám dotaz, pokud si dám na Revolut najednou, třeba 25 000 Kč, nehrozí, že mi Revolt bude blokovat účet.

Anglicky neumím, otevřeně to přiznám, tak nevím, jak bych to řešil s technickou podporou.

Jde mi platit v zahraničí či na netu s vyhodnými kurzy.


Offline - Trvalý BAN Profil 
11. 7. 2021 19:17 Odeslat příspěvek
Normálně bys použil google translator jako každý.


Offline - Diskutér Profil 
11. 7. 2021 21:22 Odeslat příspěvek
Mám jen obavu, že ne každou větu přeloženou translatorem rodilý Angličan pochopí stejně, jak byla v ČJ vymyšlena. Pro kontrolu bych raději použil i zpětný překlad z AJ do ČJ translatorem.


Offline - Trvalý BAN Profil 
12. 7. 2021 04:28 Odeslat příspěvek
Stačí si to přečíst a porozumět jejich pokynům, pak jim zaslat požadované podklady a čekat, čekat, čekat.


Offline - Diskutér Profil 
12. 7. 2021 09:28 Odeslat příspěvek
použijte deepl.com translator, který je lepší než google nebo tento https://lindat.mff.cuni.cz/services/translation/ :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 7. 2021 17:02 Odeslat příspěvek
Zdravím.

Prosím, poradí mi tu někdo zkušenější - nedávno jsem si pořídil Revolut a chtěl bych si tam do budoucna nechat posílat příjmy z podnikání, cca 50-60tis. měsíčně max., převodem z účtů jednotlivých plátců přes sběrný účet Revolutu v Raiffce.
Jaká je pravděpodobnost, že mi Revolut ten účet v rámci AML díky těmto sumám zablokuje? Pokud ano, co potom obvykle chtějí doložit? Faktury? Daňové přiznání nebo co je ještě může "uklidnit" a jak dlouho to pak trvá?
Bývá ta blokace kompletní, nebo jde např. aspoň platit kartou?

A ještě jedna věc - slyšel tu už někdo o tom, že by na Revolut v praxi opravdu dorazila nějaká česká exekuce?
Jaké vůbec dnes mají čeští exekutoři (předpokládám spíš žádné) a instituce jako FS a FAÚ (ty předpokládám nějaké ano?) možnosti se o tom, že si ten či onen zřídil Revolut, dozvědět?

Díky předem za poznatky (různé moralisty prosím, aby se zdrželi hejtů, nikdo je nenutí aby odpovídali).
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277 ... 443  Další stránka
Stránka 274 z 443 [ Příspěvků: 6641 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies