FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Revolut

Offline - Přeborník Profil 
2. 5. 2021 08:40 Odeslat příspěvek
a jenom za 1000GBP/mesic a pro UK rezidenty
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
2. 5. 2021 12:08 Odeslat příspěvek
Jaká jedna "cross-border" platba je teď u Revolutu zdarma?
Normální SWIFT převod? Nebo počítají i SEPA platbu?


Offline - Diskutér Profil 
4. 5. 2021 12:21 Odeslat příspěvek
Tak teď na mě v aplikaci po aktualizaci vyskočilo že chtějí doplnit daňový domicil. Stalo se to už někomu? Asi jim bude stačit jen rodné číslo ale zatím sem to nevyplňoval.


Offline - Diskutér Profil 
4. 5. 2021 12:34 Odeslat příspěvek
Ano. Vyplnil jsem RČ a Česko. Vzhledem k tomu, že mají z registrace doklad, kde to RČ je, tak nevidím důvod nějak spekulovat na to, že jim ho zkusím nedat.


Offline - Inventář Profil 
4. 5. 2021 20:56 Odeslat příspěvek
To chce asi po všech, já taky vyplňoval ČR a RČ.


Offline - Návštěvník Profil 
6. 5. 2021 10:38 Odeslat příspěvek
Pokud ještě někdo sleduje poplatky za převod z Revolut do české banky v Kč,
tak jsem v pondělí přeposlal do Moneta a přišel z ČS bez poplatku.
Před 2 týdny do ČS z Erste Austria poplatek 150,-Kč.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 5. 2021 12:47 Odeslat příspěvek
Za co strhává Revolut v platbě CZK na české učty peníze ? Nerozumím, platba by měla být zdarma nikdo před ničím při zadávání platby nevaroval. Já dělal asi 6 plateb na různé učty a 6x- 100kč . Jak je vidno tato firma už se nevyplatí na nic hodit do koše. Je to na reklamaci, ?


Offline - Inventář Profil 
6. 5. 2021 13:28 Odeslat příspěvek
Revolut nic nestrhává. Poplatek si účtovala česká banka za příchozí mezinárodní platbu z Revolutu. Řešilo se to zde před nějakou dobou (viz. příspěvek od uživatele DSmid na straně 251 této diskuse), ale aktuálně by už ty příchozí platby z Revolutu měly fungovat zase bez poplatků.


Offline - Diskutér Profil 
6. 5. 2021 14:18 Odeslat příspěvek
přijde mi, že se zas prodloužila doba připsání na účet...převod zadán v pondělí, v úterý mail že bylo odesláno...v Equa zatím nepřipsáno
EDIT: tak to odpoledne dorazilo


Naposledy upravil jichaj dne 6. 5. 2021 20:09, celkově upraveno 1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 5. 2021 14:56 Odeslat příspěvek
[quote="Milos"]Revolut nic nestrhává. Poplatek si účtovala česká banka za příchozí mezinárodní platbu z Revolutu. Řešilo se to zde před nějakou dobou (viz. příspěvek od uživatele DSmid na straně 251 této diskuse), ale aktuálně by už ty příchozí platby z Revolutu měly fungovat zase bez poplatků.

Dá se to někde vyreklamovat toto není normální aby mi někdo z 9000 krouhnul 600 jako nic. Samo že to přežiju ale jestli to tak bude pokaždé je to nepoužitelná služba.


Offline - Diskutér Profil 
6. 5. 2021 15:02 Odeslat příspěvek
Mentone, musíš dát vrátit platbu ve své bance. Návod tady napsal Gazuna.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 5. 2021 15:13 Odeslat příspěvek
Tak jsem se dotazoval ve Fio na infolince a tam tvrdí že Revolut zrušil prostředníka v ČS a tedy platba chodí ze zahraničního učtu a je tedy zahraniční. Uvidím jak budu posílat další částku jestli to do jiné banky bude stejné.


Offline - Inventář Profil 
6. 5. 2021 15:14 Odeslat příspěvek
Menton píše
Dá se to někde vyreklamovat toto není normální aby mi někdo z 9000 krouhnul 600 jako nic. Samo že to přežiju ale jestli to tak bude pokaždé je to nepoužitelná služba.


Do jakých českých bank a kdy jsi těch šest plateb z Revolutu posílal?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 5. 2021 15:16 Odeslat příspěvek
všechny do fio na různé učty...jedno jestli na firmu nebo na sebe ale všechny v CZK


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 5. 2021 15:18 Odeslat příspěvek
jichaj píše
přijde mi, že se zas prodloužila doba připsání na účet...převod zadán v pondělí, v úterý mail že bylo odesláno...v Equa zatím nepřipsáno


Mně to naopak nepřijde. Převod zadán v úterý pozdě večer až před půlnocí, ve středu 19:36 email o odeslání, dnes (čtvrtek) v 9:53 peníze na účtu v Creditas a bez poplatku.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267 ... 442  Další stránka
Stránka 264 z 442 [ Příspěvků: 6620 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies