FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Revolut

Offline - Inventář Profil 
3. 8. 2017 09:33 Odeslat příspěvek
Revolut neumožňuje (aspoň zatím) spravovat a vést zůstatek v CZK, takže vhodné to nebude. Nicméně i pokud by ta možnost existovala, tak 150 tisíc Kč překračuje měsiční limit FUP 5000 € a aplikovala by se přirážka ke kurzu 0,5 %, takže lépe poslouží opět devizovka (a zasílat PLN do Polska úplně bez poplatku umožňuje třeba Akcenta nebo Fortissimo)...

Teoreticky může existovat workaround si dobít zůstatek přímo ve zlotých a pak ten odeslat, ale to by mělo smysl jen u karty s velmi dobrými kurzy - u debetek neexistuje skoro nic (jen Creditas, kurzy by šly usmlouvat ale lepší u devizovky a navíc bude problém s týdenními limity) a u kreditek by byl problém s dodatečným poplatkem, takže zase nic použitelného.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 8. 2017 09:41 Odeslat příspěvek
V prvé řadě musíš tu sumu nějak dostat do Revolut. To si představuješ jak? Směnit CZK na PLN přes devizovku? To už to přes ni můžeš poslat rovnou. Jinak já jsem nedávno přes Revolut platil v Polsku ubytování a musel jsem znát IBAN, BIC i adresu.
Fremantle: Já mám v aplikaci měsíční limit 6000 Eur.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 8. 2017 17:58 Odeslat příspěvek
Má někdo praktickou zkušenost s dobitím CK? Případně s větším objemem peněz ?
Nezrušej mi pak kartu, potřeboval bych z té karty dostat více než 200 E měsíčně...


Offline - Inventář Profil 
3. 8. 2017 18:47 Odeslat příspěvek
Resim ted takovou zapeklitou otazku - jak nejlepe z Paypal dostat penize na Revolut.


Offline - Inventář Profil 
3. 8. 2017 18:55 Odeslat příspěvek
V jaké měně a kolik?


Offline - Inventář Profil 
3. 8. 2017 19:04 Odeslat příspěvek
Na PP je to CZK a cca 20k.


Offline - Inventář Profil 
3. 8. 2017 19:39 Odeslat příspěvek
Aha, tak to sice moc nevypomůžu - na PayPal bych dokázal přijat eura, ale tak neměl by být snad problém zůstatek z PayPalu převést na účet (to by mělo jít bez poplatku) a v potřebné měně pak dobít s nějakou kartou s rozumnými kurzy (anebo pokud jde o eura tak třeba poslat přes europlatba.cz na vlastní IBAN v Revolutu)..?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 8. 2017 05:33 Odeslat příspěvek
LuiS_666 píše
Má někdo praktickou zkušenost s dobitím CK? Případně s větším objemem peněz ?
Nezrušej mi pak kartu, potřeboval bych z té karty dostat více než 200 E měsíčně...


CK nejde touto kartou vůbec dobít.
K čemu by to bylo, když z té karty můžeš poslat peníze příkazem nebo jinému uživateli.


Offline - Nadšenec Profil 
4. 8. 2017 06:10 Odeslat příspěvek
Předně mi šlo o rychlost výběru většího objemu peněz v dobrém kurzu.
Hlavně jse se domníval, že jdou posílat peníze jen v hlavních měnách a CZK mezi nima není.
Pokud jde poslat CZK přímo z revolutu, tak potom je problém vyřešen.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 8. 2017 09:59 Odeslat příspěvek
tak CZK v revolutu zatim drzet nemuzes takze uplne "primo" je nemuzes poslat, ale muzes neprimo, skrz ten bank transfer - si natukas kolik Kc na jaky IBAN chces poslat a Revolut ti to smeni podle aktual kurzu co maji a odecte treba z EUR zustatku co tam mas..


Offline - Inventář Profil 
5. 8. 2017 10:29 Odeslat příspěvek
Spíš jde o to, co je myšleno "větším objemem peněz", při překročení FUP 5000 £/€ za měsíc je účtován "příplatek" 0,5 %, což by kurz už docela znevýhodnilo (vůči devizovce, kde třeba několik desítek tisíc eur nebude nějaký problém, spíš půjde usmlouvat lepší kurz)...


Offline - Nadšenec Profil 
5. 8. 2017 14:05 Odeslat příspěvek
Díky qsubt, pokud to půjde udělat tak jak popisuješ, tak mi to postačí. 5000e měsíčně max je pro mě dostačujících.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 8. 2017 17:05 Odeslat příspěvek
Jen technická, měsíční limit na směnu je 5000 £ nebo 6000 €.


Offline - Diskutér Profil 
7. 8. 2017 01:07 Odeslat příspěvek
Existuje nejaka cesta jak prevest EUR na CZK za interbank kurz, jako to ma Revolut, ale jde provest bez mobilu, jen s pocitace?
Odesel mi mobil zrovna v nevhodnou chvili a zalozni mobil je o kousek starsi nez prvni Revolutem podporovana verze androidu.
Diky, Taylor


Offline - Návštěvník Profil 
13. 8. 2017 12:05 Odeslat příspěvek
Jakým způsobem dobít cca 10 tisíc CZK na EUR do Revolutu? Roklen/TransferWise nebo mohu použít KK EON? Nabití KK je 1% poplatek, ale KK EON vrací 2% za každou transakci. Vztahuje se to na to?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 444  Další stránka
Stránka 4 z 444 [ Příspěvků: 6653 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies