FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Revolut - zkušenosti

Offline - Nadšenec Profil 
20. 4. 2021 10:11 Odeslat příspěvek
https://www.revolut.com/en-CZ/help/prof ... ng-my-plan
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
20. 4. 2021 11:13 Odeslat příspěvek
částečná náhrada je dost široký pojem...

20. 4. 2021 12:04 Odeslat příspěvek
No je to částečná náhrada na základě využití "prémiových" služeb a limitů. Pokud jsi je nepoužíval, dostáváš plnou náhradu.
Z toho mi plyne jediné, prostě ti doúčtují veškeré poplatky.

20. 4. 2021 14:32 Odeslat příspěvek
Jo, tak to v tom případě ještě počkám a zruším po 14 dnech, kdy zaplatím jenom další dva měsíce.

21. 4. 2021 15:05 Odeslat příspěvek
stepano píše
Funguje vám v appce zadat limitní příkaz na směnu? Mně prostě nejde kliknou na pokračovat při zadávání limitního příkazu na směnu CZK->EUR .. ještě před týdnem (než jsem upgradnul na nejnovější verzi) mi to šlo

Koukám na komunitní fórum Revolutu a vypadá to že tenhle problém má víc lidí, a co je nejhorší že se ten thread se táhne už posledního půl roku a lidi si pořád stěžujou.. tak nevím

Offline - Návštěvník Profil 
21. 4. 2021 18:50 Odeslat příspěvek
tenhle problem jsem mel na zacatku roku, tehdy to vyresili ten samy den hotfixem
ted jsem to reportoval znovu, a zatim se nic nedeje

Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 4. 2021 19:23 Odeslat příspěvek
Odzkoušel jsem, že v ČS se dá příchozí SWIFT platba vrátit. Je to ale potřeba vyřídit na pobočce s člověkem. Ten den odešly peníze zpět a byly mi vráceny poplatky. Následující den už jsem měl peníze zpět na Revolutu jako "Transfer refund". Až mě překvapilo, jak jednoduché a rychlé to bylo.

Offline - Návštěvník Profil 
25. 4. 2021 14:45 Odeslat příspěvek
Timto jsi resil tu situaci, kdy si CS strhla poplatek za prijatou CZK platbu z revolutu?
Je tam nejaky poplatek za vraceni te platby ze strany CS na jeji pobocce?
Maji nejaky casovy limit, do kdy se to da vratit? (dosla mi takto platba zacatkem dubna) Jak dlouho trvalo, nez se to objevilo nazpet na revolutu?

Docela jsi me timto nahlodal tam zajit a take si to vyresit. Ten poplatek byl tak vysoky, ze mi to za ten cas svoji.

Offline - Inventář Profil 
25. 4. 2021 17:57 Odeslat příspěvek
Já jen přidám info, že do Creditas bez poplatku (žádná novinka), ale překvapila mě rychlost (zřejmě souvisí s providerem) - zadával jsem ve čtvrtek a v pátek už bylo připsáno na cílovém účtu.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 4. 2021 20:21 Odeslat příspěvek
Já posílal peníze z Revolutu ve středu a do Equabank dorazily v pátek. Přišly z českého účtu 2001141349/0800, takže bez poplatku.

26. 4. 2021 11:11 Odeslat příspěvek
Prosím netušíte někdo, jestli s britským telefonním číslem půjde založit britská verze Revolutu? Nebo si budou ještě nějak ověřovat, že v Británii skutečně žijete?

26. 4. 2021 13:30 Odeslat příspěvek
Vzhledem k tomu že ověřují adresu podle dokladů tak pochybuji.

26. 4. 2021 17:33 Odeslat příspěvek
A co prosím chtějí za doklad? Účet za internet nebo výpis z jiné banky?

26. 4. 2021 17:49 Odeslat příspěvek
No nejspíš myslel doklad totožnosti, ne? Revolut je už nějaký ten čas bankou, musejí ověřovat totožnost i adresu.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 4. 2021 18:14 Odeslat příspěvek
Gazuna díky za tip a info.

Mohu potvrdit, že postup funguje,

14.4.2021 - dorazila platba od Revolutu v CZK do CS jako mezinárodní SWIFT, zaplatil jsem poplatek 1 000,- Kč.

26.4.2021 - ráno v 9 jsem byl na pobočce a požádal o vrácení platby v rámci odmítnutí transakce. Ještě ten den (dnes) se peníze odeslaly zpět, zaplacený poplatek CS 1 000,- Kč mi byl vrácen, odpoledne se mi peníze (původní plná částka) objevily v Revolutu jako "Payment refund". Poplatek za vrácení (zatím) není.

Zajímavé je, že na lince CS vám tuto možnost nikdo nenabídne, ačkoliv jsem kvůli tomu 2x volal co se s tím dá dělat, protože se mi nelíbilo, že jsem jim zaplatil 1k poplatek.

Akorát doporučuji na pobočce trvat na svém, můžete narazit na člověka, který s tímto nemá zkušenost, v mém případě pracovník volal na oddělení zahraničního platebního styku a ti ho navedli jak má postupovat.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 272  Další stránka
Stránka 260 z 272 [ Příspěvků: 4074 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies