FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Revolut - zkušenosti

Offline - Nadšenec Profil 
26. 4. 2021 18:19 Odeslat příspěvek
minarjo píše
No nejspíš myslel doklad totožnosti, ne? Revolut je už nějaký ten čas bankou, musejí ověřovat totožnost i adresu.
Přesně tak bez dokladu totožnosti a selfie účet neotevřou.
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
26. 4. 2021 18:49 Odeslat příspěvek
Gazuna!

Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 4. 2021 20:01 Odeslat příspěvek
minarjo píše
No nejspíš myslel doklad totožnosti, ne? Revolut je už nějaký ten čas bankou, musejí ověřovat totožnost i adresu.

No jenže pokud vím, tak v Anglii občanky vůbec nemají, takže tam musí adresu ověřovat jinak. Jeden čas je snad měli, ale nejspíš stejně bez adresy, viz https://www.gov.uk/identitycards. Zřejmě budou chtít něco na způsob účtu za plyn nebo energii. Plno zemí vůbec nemá adresu v občance.

30. 4. 2021 15:02 Odeslat příspěvek
mam v aplikaci akci na doporuceni za 1100Kc. Ale nikde nemuzu najit, do kdy zajemce musi splnit podminky, aby mne byl bonus pripsany(objednani karty a 3xplatba vc virtualni). nevite nekdo?

jinak, kdo by mel zajem, nabizim svoje doporuceni a k tomu 500Kc bonus ze sve odmeny...

30. 4. 2021 15:45 Odeslat příspěvek
Nabizim 700kc ze sve odmeny...

Offline - Inventář Profil 
30. 4. 2021 15:49 Odeslat příspěvek
601,- :D Ne, dělám si prdeI.

Offline - Nadšenec Profil 
30. 4. 2021 15:54 Odeslat příspěvek
Proč máte 1100 Kč, když já mám jen 525 Kč, to je nefér :mrgreen:
A minimálně u mě je podmínka splnit to do 13.5.

Offline - Návštěvník Profil 
30. 4. 2021 16:14 Odeslat příspěvek
Začal jsem používat službu Revolut. Mám ověřenou identitu a poslal jsem si pro začátek na Revolut účet pouze 3000 Kč. Přečetl jsem si na internetu a na oficiálních stránkách Google store několik velmi negativních recenzí, které se opakují po dobu několika let až do současnosti.

Revolut velmi často lidem blokuje nesmyslně peníze. Což o to, máme přísné zákony ALM, ale co už je horší, tak se s nimi nelze zkontaktovat. Ověření mnohdy trvá několik měsíců, peníze nadále zadržují, nekomunikují, na jejich chatu komunikujete s nějakým AI botem a ne s reálným člověkem. Některým lidem dokonce zrušili účty a již s nimi nikdy nekomunikovali a peníze byly nenávratně pryč. Je to poměrně běžná praxe a co jsem se díval na zdejším foru, tak to tady zažilo již více lidí. Zaráží mě, že k blokaci dochází i při převodu nízkých částek (30 000 Kč).

Mám zájem Revolut používat pro převody peněz na Change Invest a Binance. Jaká je šance, že když si budu měsíčně posílat desítky tisíc na Revolut, že dojde k blokaci účtu? Má někdo zkušenosti s posláním několika set tisíc Kč na Revolut? Projde to, nebo budu mít hned odstavený účet? Pokud Revolut takto blokuje peníze, tak je možná opravdu lepší převádět peníze přímo přes banku a vždy si najít nějakou, která v době převodu má nejlepší kurz, než řešit opičárnu s Revolutem, který blokuje peníze a budete se doslova modlit měsíce, aby Vás odblokovali. Co si budem povídat, Revolut není banka a ani to není česká firma...

30. 4. 2021 16:53 Odeslat příspěvek
2x jsem posilal vypisy a danove priznani, uz jsi presne nepamatuji, ale penize jednou blokli na necely jeden den?
Naposledy se ptali na zdroje, stacilo jim poslat vypisy, kde chodila mzda(penize neblokovali).
Dobijel jsem desitky az stovky tisic behem par dnu ruznymi debetnimi kartami...

30. 4. 2021 16:56 Odeslat příspěvek
U mě blokovali asi 4 měsíce. Vždy do pár dní jsem jim odpověděl a pak čekal na jejich odpověď tak 3-4 týdny.
Těžko říct kdy bloknou, někdy po pár desitkách tisíc, jindy až po několika stovkách tisíc. Je to u nich dost záhadné.

30. 4. 2021 17:12 Odeslat příspěvek
Vyplatí se tedy Revolut vůbec používat? Chci si přes Revolut levněji převádět peníze na EURa kvůli burze a rozhodně moc nestojím o to, poslat několik stovek tisíc na Revolut a pak doufat, kdy mě odblokují.

30. 4. 2021 17:15 Odeslat příspěvek
Podle mne, kdyz budes ucet pouzivat normalne vcetne jejich FX sluzeb a zaplatis premium(kdyz teda budes menit stovky tisic), problem nebude.

30. 4. 2021 17:17 Odeslat příspěvek
Na netu píšou lidi, že mají problémy, i když platí měsíčně 300 Kč za metal a stejně dostali blokaci. Nikdo nezjistil, podle čeho se to řídí.

30. 4. 2021 17:30 Odeslat příspěvek
Já mám Premium, a taky blokli. A peníze za ty 4 měsíce vrátit nechtěli.
Je to o tvém rozhodnutí. Jsou nejlevnější, ale jsou s nimi problémy.

30. 4. 2021 18:06 Odeslat příspěvek
Mě blokli už 3x a už to používám minimálně. Ale pro klidný povahy, co jim to nevadí, že jejich peníze někdo zařízl a nechá si je na neznámou dobu, to je OK.

Jinak Revolut nemá žádný telefonní kontakt, žádný e-mail, jen jejich chat, kde nejčastěji odpovídá automat.

Naposledy upravil čulibrk dne 30. 4. 2021 18:38, celkově upraveno 1

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 272  Další stránka
Stránka 261 z 272 [ Příspěvků: 4074 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies