FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Platební karta do zahraničí

Offline - Inventář Profil 
5. 2. 2016 22:27 Odeslat příspěvek
Dobře, tak to by mohlo s vratkou docela vyjít. Mně tuhle KK (naštěstí) nedali, takže zůstává varianta zlatá debetka navázaná na EUR účet. Tam by to přes Roklen vycházelo opravdu asi všechno skoro na těch 27,02.
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
5. 2. 2016 22:34 Odeslat příspěvek
A s jakou vratkou? :-) Kreditky MC od UCB snad žádné nemají, u M&M jsou leda teda míle...


Offline - Nadšenec Profil 
5. 2. 2016 22:41 Odeslat příspěvek
houghs píše
Kurzy od MC na kreditkách jsou zajímavé. Mrkněte na můj výpis. Kurz eura je stabilní na úrovni kolem 27,03. První transakce se účtovaly poměrně vysokým kurzem, o pár dní pak také s velkou odchylkou, ale s opačným směrem. A ty pohyby jsou fakt značné. Je jasné, že banka s tím nemá vůbec nic společného, souvisí to s MasterCard.


Já to taky pozoroval u KK Cetelem. Tam je to taky díky MasterCard jako na houpačce.
Sleduju to na http://www.kurzy.cz/kurzy-men/kurzovni- ... astercard/
nebo na https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/


Offline - Inventář Profil 
5. 2. 2016 23:24 Odeslat příspěvek
fremantle píše
A s jakou vratkou? :-) Kreditky MC od UCB snad žádné nemají, u M&M jsou leda teda míle...


Jo, myslel jsem míle.


-
23. 3. 2016 22:01 Odeslat příspěvek
Ad účet u numer26.
Podle tohodle článku by už mělo být možné otevřít účet i pro Čechy žijící v ČR na http://www.number26.eu. Česká republika už tam je v seznamu.
Zkoušel to někdo v poslední době?


Offline - Inventář Profil 
23. 3. 2016 22:12 Odeslat příspěvek
To je nějaká kachna... v profilu si lze pořád zvolit pouze 8 zemí (DE, AT, FR, GR, IE, IT, SK, ES).

Příloha
N26 Delivery Address.png
N26 Delivery Address.png
[ 29.4 | Zobrazeno 216 krát ]



-
24. 3. 2016 05:28 Odeslat příspěvek
Hm, je to tak, zkusil jsem registraci a na místo potvrzení emailem mi přišlo:
"At the moment we are only available in Germany, Austria, France, Spain, Italy, Ireland, Greece and Slovakia. We will keep you up to date and get in touch with you as soon as NUMBER26 is available in your country".

No tak počkáme, zas tak extra o nový účet nestojím. Mě se líbí ta identifikace pomocí webkamery.. :-D


Offline - Přeborník Profil 
24. 3. 2016 06:36 Odeslat příspěvek
No to si pockas hodne dlouho, evidentne to poskytuji pouze v zemich, kde se plati Eurem a tim se u nas doufam nikdy platit nebude.


-
24. 3. 2016 10:21 Odeslat příspěvek
No tak možná jo.
Koukal jsem na zkušenosti s touto bankou a je to podobná slibotechna jako mBank.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 3. 2017 14:46 Odeslat příspěvek
CŘ neberou jen jako zemi, kam posílají karty, český pas ale akceptují, Takže normálně si založit konto na sebe s tím, že jako kontaktní adresu uvést někoho např na SVK. Je to jen o tom poslání karty


Offline - Návštěvník Profil 
3. 4. 2017 11:40 Odeslat příspěvek
Neví někdo o platební kartě ze SLOVENSKÉ banky, s kurzem asociace? Používal jsem slovenskou Zuno, ale tu mi teď rušej :(


Offline - Inventář Profil 
3. 4. 2017 11:51 Odeslat příspěvek
UCB, Privatbanka, Tatra banka (pouze karty MasterCard, platební karty Visa u nich "jedou" přes deviza-prodej), Cetelem... Je toho docela hodně (mnohem více možností, než v ČR), takřka nejuniverzálnější je právě ta UCB, trnem v oku může být akorát, že se výhledově spekuluje nad akvizicí banky skupinou Komerční banky (resp. celé skupiny UniCredit skupinou Société Générale)...


Offline - Návštěvník Profil 
4. 4. 2017 09:12 Odeslat příspěvek
Díky, byla to fuška, ale našel jsem to už v podmínkach tatra banky. U visa karty se nejdřív udělá převod do USD kurzem asociace, a pak se převede USD na EUR kurzem banky. U mastercard by se měl použít kurz mastercard přimo do EUR. U UCB jsem tuhle informaci ani po dlouhém hledání nikde na webu nenašel, ale asi pujdu do tatrabanky, protože jako bývalému zákaznikovi zuno mi nabídli účet zdarma na 3 roky. Jen nevím, jestli mi dají zdarma i tu mastercard, normálně za ni chtěji 2 eur měsíčne.


Offline - Inventář Profil 
4. 4. 2017 09:31 Odeslat příspěvek
V UCB to najdeš v OP pro debetní karty: https://www.unicreditbank.sk/content/dam/cee2020-pws-sk/sk-dokumenty/ostatne/obchodne_podmienky/platobne_karty/OP%20Debetn%20karty%20(od%209.5.2016).pdf, čl. 5 ;-)

U Tatra banky je to jak říkáš, standardně vydávají k účtu jen tu Visu Electron, kde to jde přepočtem přes USD, MC je za 2 EUR měsíčně, ale nemyslím, že ti banka dobrovolně vydá embossku, když k balíku služeb standardně vydávají tu elektronku... zkusit to ale můžeš, pokud nic, tak je to vedení aspoň na 3 roky bez poplatku. Taky ji takhle mám (ale bez MC, tu mám u UCB :-) )...


Offline - Návštěvník Profil 
4. 4. 2017 11:37 Odeslat příspěvek
Jo tak potvrzeno, v tatrabance mastercard zdarma nedají. A má smysl držet ten účet v tatrabance, když máš UCB?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Další stránka
Stránka 4 z 21 [ Příspěvků: 313 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies