FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

EUR účet, vklad hotovosti EUR, výběry/ platby zahraničí

Offline - Diskutér Profil 
25. 4. 2020 11:38 Odeslat příspěvek
Poplatek by měla mít každá banka stejný jako poplatek za tuzemskou platbu.
Poslední příspěvek


Offline - Přeborník Profil 
25. 4. 2020 12:42 Odeslat příspěvek
To vim, ale banky to obchazeji balicky, kde mas jakoze CZK ucet zdarma vcetne prevodu, a EUR ucet je mimo balicku. Nechteji se mi studovat jednotlive sazebniky bank. Mate nekdo overeny EUR ucet , kde to je zdarma?


Offline - Přeborník Profil 
25. 4. 2020 13:24 Odeslat příspěvek
A jiné banky (ČS) to obcházejí tím, že z CZK účtu jsou všechny platby (CZK i EUR) zdarma, a z EUR účtu jsou všechny platby (CZK i EUR) za poplatek.

Ale dá se to normálně najít v sazebníku a naprostá většina bank to opravdu má zdarma.


Offline - Diskutér Profil 
25. 4. 2020 13:50 Odeslat příspěvek
ČS se zase ukázala jako největší šizuňk? :D


Offline - Přeborník Profil 
25. 4. 2020 16:52 Odeslat příspěvek
CSOB a sporka uctuji za SEPA transakci 5kc, pricem CZK platby jsou zdarma


Offline - Diskutér Profil 
25. 4. 2020 17:16 Odeslat příspěvek
KB 6 Kč stejně jako za tuzemskou platbu . :-]
https://www.kb.cz/cs/o-bance/pro-media/tiskove-zpravy-2019/sepa-platby-jsou-v-komercce-za-cenu-tuzemskych


Offline - Přeborník Profil 
25. 4. 2020 17:24 Odeslat příspěvek
Tak jsem to zbezne presel, nejlepsi bude Creditas, kde jsou vyhodne i hotovostni operace(vklad EUR zdarma, vyber 10Kc). Debetka je multimenova?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 4. 2020 20:14 Odeslat příspěvek
Řešil bych to RB + banka, kde má účet devizovka.


Offline - Přeborník Profil 
25. 4. 2020 21:18 Odeslat příspěvek
u RB jsem na blacklistu....ale je to vicemene vyresene, Creditas mi zcela vyhovuje, SEPA in/out zdarma vcetne vyberu EUR v zahranici z ATM, a kdybych potreboval vytahnout eura hotove z uctu, bude to za 10kc, co je tolerovatelne, vklad zdarma.
Konverze CZK/EUR budu resit pres Roklen, sice nema ucet v Creditas, ale to je irelevantni, SEPA transakce maji zdarma z/do kazde banky.


Offline - Diskutér Profil 
26. 4. 2020 04:48 Odeslat příspěvek
Jak ses dostal na blacklist RB?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 4. 2020 07:04 Odeslat příspěvek
No, ale ten výběr EUR v zahraničí je z CZK účtu.


Offline - Přeborník Profil 
26. 4. 2020 07:26 Odeslat příspěvek
Dostal jsem se na blacklist kreditek jiz v CITI, ktery presel do RB a nasledne nebyli schopni vydat ani debetni zlatou kartu k premium uctu po expiraci, tak ucet bez karty jsem zrusil.

@fanyn3, to je overena informace? Protoze tim padem je EUR ucet v zahranici nepouzitelny a musel bych to pouzivat v kombinaci s Equa/Moneta. Ach jo, pote ze clovek ma mit jednu banku


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 4. 2020 08:17 Odeslat příspěvek
Ověřená tím, že karty vydávají jen k CZK účtům. Multimenu nemaj. Já si to převádím do FIA, kde kartu mám.


Offline - Diskutér Profil 
26. 4. 2020 11:35 Odeslat příspěvek
U FIO ale na rozdíl on Equa nebo Monety má jen jeden výběr na EUR účtu kartou měsíčně mimo ČR zdarma.


Offline - Přeborník Profil 
26. 4. 2020 14:05 Odeslat příspěvek
jj, proto jsem fio vyloucil

Pro me potreby to nakonec bude kombinace Moneta/Equa(SEPA transakce, vybery EUR z ATM v Eurozone), vybery EUR v CR Creditas(za 10kc)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další stránka
Stránka 7 z 10 [ Příspěvků: 148 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies