FinExpert.cz

Přihlásit se


MasterCard® Priceless Specials máte?
Ano a jsem spokojen. :-) 23%  23%  [ 16 ]
Ano a jsem nespokojen. :-( 55%  55%  [ 38 ]
Ne, ale uvažuji o tom. :hm 8%  8%  [ 6 ]
Ne a nechci. :grr: 13%  13%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 69

Předchozí stránka  |  Další stránka

MasterCard® Priceless Specials

Offline - Nadšenec Profil 
5. 2. 2019 20:06 Odeslat příspěvek
Většina kupónů je nepoužitelných anebo se dají slevy sehnat i jinde. Proto nechápu, proč zvyšují počty transakcí, když je ten program stejně nepoužitelný až na pár výjimek, kterými je právě třeba ta sim karta zdarma (po druhé využito) anebo kdysi k nákupu v pet centru nějaké zvířecí pamlsky zdarma.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
5. 2. 2019 22:02 Odeslat příspěvek
Souhlasim s ti za kupony jsouz nepouzetelne.A taky nechapu proc zvysuji pocet tech transakci. Rikam si ze leda ze by ty platinum, nebo gold. tak daji opravdu nejake pouzitelny kupony


Offline - Nadšenec Profil 
6. 2. 2019 03:01 Odeslat příspěvek
Ani tam neni nic pouzitelneho.


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2019 09:29 Odeslat příspěvek
Legracni taky je, ze korektne se mi zobrazuje pouze kupon, ktery jsem si zaslal na mail. Kupony, ktere jsem si nechal "zobrazit" nejdou otevrit na mobilu ani kompu. Vsechny maji stejnou velikost 107502 B a hlasi chybu. Takže jsem jim napsal, ať mi je laskave poslou na mail..


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2019 10:06 Odeslat příspěvek
Mně se tedy kupony normálně zobrazit jdou, stejně tak stáhnout v pdfku, používám Chrome. Máš asi něco rozbitý u sebe.


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2019 10:15 Odeslat příspěvek
Je to možný.. Stahoval jsem pomocí MT


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2019 11:51 Odeslat příspěvek
u toho platinum jsou treba slevy 2000 Kc na klinice, pak tam bylo i 500 KC vstupenka pro 2 dospely a 4 deti na nastevu nakyho zabavnyho parku v Praze , knizka zdrama nad 300 Kc i postovny a podobny , 30 procent sleva ke kadernikovi bez objednání, 10 procent kasa na vybrane spotrebice, 10 procent sleva na euronics velky spotrebice, kredit 50 Kc flixbus


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2019 12:23 Odeslat příspěvek
Nebo by mi zde nejaka dobra duse, ktera to nevyuzije, neposkytla platinovej pet center kupon a kupon na simku mobil.cz?
Ze specials mi odepsali, ze to predali na prislusne oddeleni a prosi o trpelivost, tak se trochu bojim, ze to nestihnou do 09.02., kdy se vracim z Prahe a ten kupon do PetCenter mi pak bude k nicemu..


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2019 12:47 Odeslat příspěvek
to by ten jiný prohlížeč mohl být rychlejší..
(když dáš mail, tak ti petcentrum přepošlu)


Offline - Inventář Profil 
6. 2. 2019 13:10 Odeslat příspěvek
Kupon na mobil.cz už nebyl v nabídce snad o víkendu...


Offline - Nadšenec Profil 
6. 2. 2019 13:24 Odeslat příspěvek
fremantle: Teď jsem ho tam našel a poslal Takimu...


Offline - Inventář Profil 
6. 2. 2019 13:34 Odeslat příspěvek
Já tam ten kupon fakt nevidím, ani vyhledávání mi nic nevrací - je tam nějaký přímý link? Úroveň mám platinum...


Offline - Nadšenec Profil 
6. 2. 2019 13:39 Odeslat příspěvek
Musíš hledat tuším v goldu, nebo nějaké nižší kategorii ... včera ráno jsem si kupon stáhl a využil (bylo jich ještě 79) a dnes ráno už je poštou sim doručována. Jinak teď už nic nestáhneš, bo vyčerpáno (nebo mám možná vyčerpáno jen já) ...


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2019 13:43 Odeslat příspěvek
je to v Silver


Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2019 14:23 Odeslat příspěvek
Panove, diky..
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Další stránka
Stránka 5 z 14 [ Příspěvků: 203 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies