FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Zajímavý článek

Offline - Nadšenec Profil 
1. 11. 2020 16:45 Odeslat příspěvek
Tak, a šup na blocklist. Vopravdu troll k pohledání.
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
1. 11. 2020 16:48 Odeslat příspěvek
Pises konec a stale odpovidas, ale ne na jasnou otazku, tak konecne sklapnes :-)


Offline - VIP uživatel Profil 
4. 11. 2020 00:54 Odeslat příspěvek
Air Bank, Fio banka a MONETA zakládají alianci pro bankovní identitu
https://connect.zive.cz/clanky/air-bank ... fault.aspx

https://www.airbank.cz/novinky/air-bank ... -identitu/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 11. 2020 06:52 Odeslat příspěvek
Asi nechtějí jít do holportu s ČS, ČSOB a KB?
https://www.startupjobs.cz/startup/bankovni-identita-a-s


Offline - Nadšenec Profil 
4. 11. 2020 12:21 Odeslat příspěvek
Ne tak docela. Při rychlém shlédnutí to vypadá, že ČS, ČSOB a KB přiravují proprietární řešení, zatímco Air Bank, Fio banka a MONETA otevřené řešení. Ale jinak ano, pracují na tom samém.


Offline - Diskutér Profil 
5. 11. 2020 09:05 Odeslat příspěvek
Rop píše
Datovka má limit 50 MB.
U zvýšení z 10 MB na 20 MB jsem byl osobně. To bylo kvůli kontrolnímu hlášení.

audiobullys: 150 stran? Čeho? Proč?

150 stránek s dary, neboť portál ani pres 2 urgence nevygeneroval 1 pdf kde by byly všechny za celej rok, tak jsem musel každéj dar stáhnout a tisknout zvlášť, při skenování jsem to dal do 1 souboru.
No už na tom portálu nepřispívám, vybral jsem si jiný charity.


Offline - Nadšenec Profil 
5. 11. 2020 12:48 Odeslat příspěvek
Teda vůbec nechápu, proč něco tiskneš a pak skenuješ, WTF? A jestli to chceš mermomocí do jednoho souboru tak je na to funkce v Acrobatu.


Offline - Diskutér Profil 
5. 11. 2020 12:52 Odeslat příspěvek
tak tak, také mám pocit, že bez tiskárny (skeneru) se dalo obejít


Offline - Nadšenec Profil 
5. 11. 2020 12:57 Odeslat příspěvek
Jako hlavně se to touhle operací neuvěřitelně zvětší, i když to dám na nějakých 200 DPI tak výsledkem je 20+krát větší PDFko. Fakt úplná hovadina.


Offline - Diskutér Profil 
5. 11. 2020 14:02 Odeslat příspěvek
Fyzicky to tam stejně musím donyst když jsou na tomdle FÚ na podklady tak Vysazeny.takze tak jako tak chtěli všechny různý dary vidět potvrzený na papíru.


Offline - Nadšenec Profil 
5. 11. 2020 14:19 Odeslat příspěvek
Tak když to tam nosíš fyzicky, tak fakt nechápu, proč jim to navrch cpeš do datový schránky. To je zase historka, jednou... :roll:


Offline - Diskutér Profil 
5. 11. 2020 14:33 Odeslat příspěvek
vpe píše
Vsak jsi ani nedokazal odpoveden na otazku, koliks dostal spamu. Resis nesmysl, co se te netyka, jako pulka tohoto naroda :-)

Pritom by stacilo vedet: ne/chci, aby si me kazdy dohledal a mohl mi cokoliv poslat? +vedet, jak se naklada se spamem.

Já sem na jaře nedostal spam žádný ani do schránky FO ani do schránky PFO, podíval sem se tedy jak to mám nastavené a mám PDZ povoleno a jsem zveřejněn v seznamu. Jenže možnost skrýt se z veřejného seznamu mám pouze u FO schránky, u PFO to není, takže ta tvoje pseudo rada není univerzálně použitelná. A stejně jako Lolkovi mi přijde z cesty bránit se spamu tím, že schovám schránku.

Datové schránky považuji za užitečnou věc a byl bych rád aby to používaly pro oficiální korespondenci i firmy, takže mi přijde výhodné aby každý, kdo zná celou adresu a tedy je schopen poslat mi dopis, by schopen zjistit zda mám DS a poslat mi to do DS.

Přístup kdy jsou PDZ ve stavu nouze zdarma je tak trochu ode zdi ke zdi, daleko více motivující by byl stav, kdy PDZ bude trvale výrazně levnější než nejlevnější papírový dopis, pak by se firmám vyplatilo upravit procesy tak, aby lidem s DS psali do DS.


Offline - Poslední varování Profil 
5. 11. 2020 15:24 Odeslat příspěvek
Ano, ode zdi ke zdi.To je byznys. Treba to zadarmo zaplati stat. Taky mi prijde cena prehnane vysoka. Ale i obycejne nedoporucene psani uz stoji 25,- a datovka 15,- a doufam v postupne zlevnovani treba az na 10 Kc. Ale je to byznys, tusim ze pro O2.

Proc nekdo resi spam, kdyz zadny neobdrzel?

“mi přijde výhodné aby každý, kdo zná celou adresu a tedy je schopen poslat mi dopis, by schopen zjistit zda mám DS a poslat mi to do DS.”

Ps: Staci mu vedet jen jmeno (ani nemusis vedet prijmeni a nic dalsiho) a adresu si zjisti z toho seznamu a to i kdyz ma zakazan prijem PDS :-) Proste tam muzes listovat jak v Telefonnim seznamu. Vyjedes si vsechny Antoniny. To presne chceš! :-)) Podle meho nazoru to ma vetsina drzitelu FO v defaultim stavu a ani o tom nevi.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 11. 2020 09:35 Odeslat příspěvek
Přehled bank podle chystaného spuštění té bankovní identity (ověřování při online komunikaci s úřady). ČSOB tentokrát překvapila a nebude mezi posledními jako jindy, jinak to vypadá na starou známou sestavu opozdilců. https://www.penize.cz/internetbanking/4 ... ne-ta-vase


Offline - Návštěvník Profil 
13. 11. 2020 21:53 Odeslat příspěvek
https://www.e15.cz/byznys/technologie-a-media/velke-banky-opet-lakaji-mensi-hrace-do-ambiciozniho-projektu-bankovni-identity-1375026
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 72  Další stránka
Stránka 30 z 72 [ Příspěvků: 1072 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies