FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Roklen

Offline - Diskutér Profil 
25. 1. 2016 10:16 Odeslat příspěvek
Asi se špatně dívám, kde to vidíte s tím limitem 1000 EUR ? Není tam možnost i pod 1000 EUR za třeba vyššího poplatku ?
Poslední příspěvek

25. 1. 2016 10:23 Odeslat příspěvek
Psali to tak v tiskové zprávě:

Zdarma jsou příchozí platby a jedna odchozí platba ke každé směně. Zůstatky na klientském účtu, který je rovněž veden zdarma, jsou aktuálně úročeny sazbou 0,2 % p.a. Minimální objem směny je v první verzi online aplikace stanoven na 1 000 EUR.

Spíš by měla být teoretická možnost směnit nižší částku telefonicky přes makléře... :?:

25. 1. 2016 10:55 Odeslat příspěvek
Aha, tak to jsem neviděl. Díky.

27. 1. 2016 00:09 Odeslat příspěvek
Na RoklenFX jsem 22.1. při zakládání účtu posílal identifikační platbu 1,- Kč. Účet mám už založený, ale tu svoji 1,- Kč tam nikde nemám. Přitom v emailu s pokyny pro aktivaci účtu psali, že zaslaná identifikační platba zůstane na mém "multiměnovém účtu". Co to je ten multiměnový účet ? Ve svém přihlášení do RoklenFX nic takového nemám. Jakou s tím máte kdo zkušenost ?

27. 1. 2016 00:20 Odeslat příspěvek
Účet u nich opravdu interně existuje, „jen“ není on-line vidět zůstatek a pohyby.

Já jsem pak při směně z CZK poslal o korunu míň, s tím, že už na multiměnovém účtu jedna je. (Ale z jiných důvodů jsem to celé řešil telefonicky a podrobně probíral, takže si nejsem na 100% jistý, že by to automaticky spárovali.)

27. 1. 2016 00:27 Odeslat příspěvek
Online aplikace nezobrazuje stav majetkového účtu, ani neumožňuje žádné operace, ta slouží pouze pro uzavírání obchodů. Na majetkový účet se prostředky zasílají dle přiděleného čísla majetkového účtu, což je zároveň i VS pro platby. Na majetkovém účtu je třeba mít k termínu vypořádání obchodního případu požadovaný obnos dle konfirmace, aby mohla být směna uskutečněna, takže třeba při nákupu stačí zaslat o tu korunu méně. Případné zůstatky jsou úročeny aktuálně 0,2 % p.a. (platí snad pro měny CZK, EUR a USD)...

27. 1. 2016 08:20 Odeslat příspěvek
Momentálně to snad není ani beta verze, nejenže se nezobrazuje stav účtu, ale ani nelze online přidat účet (příjemce), nelze změnit T-PIN.

Zatím vše přes podporu - pošlou výpis účtu, přidají účet...

Offline - Administrátor Profil 
5. 2. 2016 07:18 Odeslat příspěvek
Tak co, žádné info o afillrate programu? Už bych měl i koho doporučit :)

5. 2. 2016 07:52 Odeslat příspěvek
Myslím, že nic. Slíbili, že se ozvou, jestli něco nevymyslí, ale nestalo se, takže asi lze říct, že ktuálně neexistuje žádné takové doporučovací schéma... :-(

5. 2. 2016 16:25 Odeslat příspěvek
Směnil jsem s nimi před pár týdny pár tisíc $ a vše proběhlo naprosto v pořádku. Kurz podstatně lepší než u Exchange, takže jsem naprosto spokojen.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 2. 2016 15:53 Odeslat příspěvek
Zalozil jsem si take ucet u RoklenFX a vymenil 10.000 Euro, zatim je to docela beta verze, ale vypada to slibne. Co zatim nefunguje dobre:
Online lze provadet pouze smeny, nelze jakkoliv pristupovat k zustatku - napriklad ho nelze ani precist, natoz penize nekam poslat.
Nelze zadat heslo pro telefoni linku (pres kterou jedinou se daji penize poslat) - pry zatim pouze pres email nebo telefon, coz je docela vysmech bezpecnosti.
Nejvetsi problem ale bylo, ze jsem postupoval presne podle jejich postupu, jak vymenit penize - tzn na webu potvrdit kurz a teprve pak poslat penize. Bohuzel penize musi na jejich ucet dorazit do dalsiho dne 14:00 jinak se plati pokuta a na to se nikde neupozonuje a kdyz delate obchod vecer a posilate penize z ciziny, tak se to neda stihnout. Pokuta mi byla odpustena, ale neni to moc blbuvzdorne a nejbezpecnejsi zatim je si penize poslat predem na ucet, ale na webu zase neni zpusob, jak se dozvedet, jestli penize uz dorazili.
Pokud se ale dodelaji chybejici funkce a marze bude i dal dobra, vypada to skvele.
Nevi nekdo, jak se tam marze bude pocitat po promo akci?

10. 2. 2016 16:29 Odeslat příspěvek
Jo, s tím souhlasím, že by to chtělo mít trochu více dodělané, zatím to je spíše o vyřizování přes mail než přes web.

Taky mě tím dostali, že jim to musí přijít do 14h. Posílal jsem v 16h z Equa a přišlo jim to až o den později. Pokutu mi ale také odpustili.

10. 2. 2016 23:12 Odeslat příspěvek
Kde má Roklen účty?

10. 2. 2016 23:18 Odeslat příspěvek
Stačí se podívat na jejich web a zjistíš to... http://www.roklen360.cz/documents/10182 ... 5854309ef8

15. 2. 2016 11:50 Odeslat příspěvek
No, UI má ještě co dohánět.
Mám u nich 7 cílových účtů ve dvou bankách... A všechny se v tom UI jmenují stejně, mým jménem.
Když mám vybrat příjemce konverze, tak vůbec netuším, kam mi ty peníze vlastně přijdou. Teda doufám, že aspoň na účet ve správné měně, nabízí mi to jen 2 stejně pojmenované účty, ne všech 7.
A číslo účtu není vidět ani v historii transkací :-\

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Další stránka
Stránka 3 z 22 [ Příspěvků: 325 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies