FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kreditní karty Raiffeisenbank

Offline - Trvalý BAN Profil 
27. 7. 2021 15:30 Odeslat příspěvek
hopo.hopo píše
Myslím, že u KK Life to může být trochu jiná situace, protože se nejedná o cobrandovanou kartu... třeba takovou KK Billa, kterou už taky nějakou dobu nenabízejí, po skončení platnosti neobnovovali a místo toho ji převydávali za KK Style. Ale o KK Mall zde zatím nikdo ještě neporeferoval.

A nemela KK Billa bonusy jen v Bille?
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
27. 7. 2021 15:41 Odeslat příspěvek
V Bille dávala víc - 3 % z nákupů v Bille a 1 % ze všech ostatních...

Mall zase dává 2 % z online a zahraničních transakcí a taky ze všech nákupů na Mall (tedy nejspíš i na prodejně).


Offline - Diskutér Profil 
27. 7. 2021 21:08 Odeslat příspěvek
Taky díky.


Offline - VIP uživatelka Profil 
28. 7. 2021 13:05 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
u KK RB Life a KK MALL probíhá standardně obnova kreditní karty, vč. vydání dodatkové karty. U KK BILLA obnova již neprobíhá.
Hezký den, Linda z Raiffeisenbank


Online - Nadšenec Profil 
28. 7. 2021 19:50 Odeslat příspěvek
Lindo předpokládám, že obnova u kreditní karty Deluxe bude probíhat stejně, jako u Life, nebo Mall. Je to tak? Děkuji


Offline - Diskutér Profil 
29. 7. 2021 08:47 Odeslat příspěvek
Už jí mám doma, jiné číslo karty, stejný PIN


Offline - Návštěvník Profil 
29. 7. 2021 09:37 Odeslat příspěvek
Pozor obnovená karta má s jiným číslem taky jiný variabilní symbol na splátky, se starým mi to první měsíc ještě prošlo, ale nevím, jak dlouho by to tolerovali.


Offline - Inventář Profil 
29. 7. 2021 10:19 Odeslat příspěvek
To sice má, ale já si změny VS nevšiml asi rok (používal furt stejnou šablonu) a furt to bylo OK.


Offline - Trvalý BAN Profil 
29. 7. 2021 11:06 Odeslat příspěvek
VS je poslednich 10 cisel karty.


Offline - VIP uživatelka Profil 
29. 7. 2021 23:10 Odeslat příspěvek
cz01 píše
Lindo předpokládám, že obnova u kreditní karty Deluxe bude probíhat stejně, jako u Life, nebo Mall. Je to tak? Děkuji



Dobrý den,
ano, je to tak. U KK Deluxe probíhá standardně obnova.
Hezký den, Linda z Raiffeisenbank


Offline - Diskutér Profil 
7. 8. 2021 20:12 Odeslat příspěvek
jak to má moment. RB Mall, vrací 2 % i z plateb mobilem (Google pay)?


Offline - Trvalý BAN Profil 
7. 8. 2021 20:33 Odeslat příspěvek
To pochybuji.


Offline - Inventář Profil 
8. 8. 2021 03:53 Odeslat příspěvek
Není podstatné, zda platíš přímo plastem či libovolným tokenem v mobilu či hodinkách (Google/Apple/Fitbit/Garmin... pay). RB Mall přiznává odměnu jen když půjde o internetovou platbu, plus navíc odměňuje fyzické transakce v prodejnách Mall. Takže platba fyzicky plastem či tokenem v jiném obchodě je bez odměny. Tokenizace platby z fyzické fakt internetovou neudělá (narozdíl třeba od zapojení Curve karty, kterou má i právě proto RB ve výlukách odměn).


Offline - Návštěvník Profil 
22. 8. 2021 23:57 Odeslat příspěvek
To mě právě štve, protože u Mall karty jsem přes Curve dělal internetové platby a pak jsem si mohl platbu za pomocí Back in Time přehodit na jinou kartu. A měl jsem z nich cashback pokud to byla platba na netu. Teď už nic :-(
Vše je osekané a kreditní karty toho už tolik nenabízejí a nebo je dost výluk. Neobjevila se mezitím výhodnější karta než je Mall karta s lepším cashbackem?


Offline - Inventář Profil 
23. 8. 2021 18:21 Odeslat příspěvek
No a proč asi celá řada bank, nejen RB, Curve platby pro odměny kreditek má ve výluce? Odpověděl sis až moc detailně sám :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 ... 320  Další stránka
Stránka 308 z 320 [ Příspěvků: 4800 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies