FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kreditní karty Raiffeisenbank

Offline - Přeborník Profil 
24. 5. 2021 16:01 Odeslat příspěvek
Citoval jsem úvod „kartové transakce“, což podle mě to telefonicky sjednané inkaso spíš není, takže vylučovací metodou by se to muselo týkat něčeho jiného.

Ale ptal jsem se, protože jsem doufal v odpověď na základě něčí zkušenosti. Spekulovat bez zkušenosti mi nepomůže.
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
24. 5. 2021 17:44 Odeslat příspěvek
Pokud máš na mysli, jestli platím vyúčtování O2 na webu O2 kartou RB a jsou za to odměny, pak ano, platím to každý měsíc RB Mall a odměny jsou. Nezůstalo to v podmínkách od dob City, kdy šlo přímo z karty hradit SIPO (jako obdoba)?


Offline - Přeborník Profil 
24. 5. 2021 20:02 Odeslat příspěvek
Ano, to jsem myslel. Děkuji.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 7. 2021 20:20 Odeslat příspěvek
Da se u RB na zadost klienta prevydat KK na jiny typ, nebo je nutne kartu vypovedet a standardne pozadat o jinou?


Offline - Nadšenec Profil 
24. 7. 2021 05:07 Odeslat příspěvek
ano dá, já jsem takto převáděl KK Style na RB Premium, akorát převod šel udělat pouze k 16. dni v měsíci.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 7. 2021 21:39 Odeslat příspěvek
Schwarzie píše
Mam kreditku Mall platnou do cervna. Uz se vi, co mi daji misto ni, kdyz uz se nevydava?


Tak jak to dopadlo s obnovou? Přemýšlím, jestli má smysl předplácet roční vedení KK Mall, když do konce platnosti zbývá méně než rok.


Offline - Diskutér Profil 
26. 7. 2021 21:48 Odeslat příspěvek
Taky bych se rád připojil k dotazu, jak to dopadlo? Mám ještě 9 měsíců do konce platnosti.


Offline - Trvalý BAN Profil 
27. 7. 2021 08:58 Odeslat příspěvek
Mne tento mesic prisla obnovena RB Life a tu nevydavaji dele nez RB Mall.


Offline - Nadšenec Profil 
27. 7. 2021 09:20 Odeslat příspěvek
Myslím, že u KK Life to může být trochu jiná situace, protože se nejedná o cobrandovanou kartu... třeba takovou KK Billa, kterou už taky nějakou dobu nenabízejí, po skončení platnosti neobnovovali a místo toho ji převydávali za KK Style. Ale o KK Mall zde zatím nikdo ještě neporeferoval.


Offline - Diskutér Profil 
27. 7. 2021 09:25 Odeslat příspěvek
Ano, RB Life mám taky (už obnovenou potom, co ji přestali vydávat), ale jak je to stou RB Mall.cz, to nevím.


Offline - Inventář Profil 
27. 7. 2021 11:03 Odeslat příspěvek
Můžete se ve vlákně RB zeptat přímo Lindy, zda RB Mall na konci platnosti vydají znova :). Sám mám Mall plast platný do 11/21, takže mě to také zajímá, ale klidně se nechám Raiffkou překvapit.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 7. 2021 11:26 Odeslat příspěvek
Jestli znovuvydají Laifku, tak je to pro mě dobrá zpráva (moje končí 11/21).


Offline - Návštěvník Profil 
27. 7. 2021 11:38 Odeslat příspěvek
Kreditku RB Mall platnou do července mi normálně automaticky obnovili - přišla obyčejnou poštou, asi měsíc předem posílali SMS, že si můžu změnit adresu, kdybych ji chtěl někam jinam. Taky byla asi dva měsíce předem vidět v bankovnictví, že ji dostanu, ale má jiné číslo, než ta stará - předtím u jiné banky měla myslím obnovená stejné číslo, ale jiný CVC.


Offline - Nadšenec Profil 
27. 7. 2021 14:06 Odeslat příspěvek
Presne jak pise Jhypo. KK Mall mi normalne obnovili, takze ji mam platnou do 06/2025.


Offline - Nadšenec Profil 
27. 7. 2021 15:11 Odeslat příspěvek
Supr, díky oběma za info
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 320  Další stránka
Stránka 307 z 320 [ Příspěvků: 4800 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies