FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

ČEZ KARTA

Offline - Diskutér Profil 
28. 1. 2020 09:42 Odeslat příspěvek
Mě také nic nepřišlo, tak jsem tam volal a dokonce jsem se dovolal. Vysvětlili mi, že výpověď přijali a poslali mi ještě ten den o tom email (tak jako ostatním tady). Přečetli mi celé jeho znění.
Tak jsem po zavěšení koukl do spam koše a byl tam.
Poslední příspěvek

31. 1. 2020 13:41 Odeslat příspěvek
Včera jsem poslal výpověď na všechny tři výše uvedené maily a dnes přišlo potvrzení výpovědi z kreditnikarty@essox.cz , takže s ČEZem končím kompletně 29.2., nechávám si jen akcie. Předpokládám, že vratku za srpen započtou korektně s finální fakturou.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 9. 2020 19:27 Odeslat příspěvek
Přišla mně strašně výhodná nabídka od pohrobka ČEZ karty, nyní tedy Essox karty... Převod na účet od 5 do 50 tisíc za 0,99% na 36 měsíců... Chvíli na to nevěřícně zírám, přečtu to ještě jednou a hele, ono je to sice 0,99%, ale p.m. a ne p.a. ... Takže p.a. je to 11,88%, což už tak moc výhodné není, zvláště když píšou, že je to bez pojištění :-D.

Akorát se obávám, že se najdou jedinci, kteří si těch písmenek buď nevšimnou nebo netuší, co znamenají, a o ten převod si požádají :-(.

17. 9. 2020 19:40 Odeslat příspěvek
Však ESSOX patří pod Komerční banku, to jsou pěkní šizuňkové.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 43, 44, 45, 46, 47
Stránka 47 z 47 [ Příspěvků: 694 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies