FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

ČEZ KARTA

Offline - Diskutér Profil 
21. 12. 2019 13:32 Odeslat příspěvek
Na tom mne nejvíc štve, že mi teda po mailu ČEZ výslovně napsal, že pokud bdue vyúčtování v prosinci, bohus se do něj nezahrne, ale až do lednového výúčtování (kterí je standardní).
Proto jsem neodstoupil pro nesouhlas se zvýšením, ale dal normální 3 měsíční výpověď :-(
Poslední příspěvek

31. 12. 2019 11:23 Odeslat příspěvek
Tak jsem dnes zadal v cezonline samoodečet s odůvodněním "Potřebuji vystavit mimořádnou fakturu".
Vše online. Věřím, že se tak k bonusu z ČEZ karty dostanu dříve než v květnu (kdy mám vyúčtování), nebo v březnu, kdy přecházím s elektrikou jinam.
Pak konečně kartu zruším.

Lze to i bez přihlášení na této adrese.

31. 12. 2019 14:58 Odeslat příspěvek
to jsem zvědav, zda odůvodnění "Potřebuji vystavit mimořádnou fakturu" bude stačit,
tipuju, že to nikdo nečte! a kartu nemá smysl držet už několik měsíců ..

31. 12. 2019 16:16 Odeslat příspěvek
Ano, máš pravdu.

10. 1. 2020 09:21 Odeslat příspěvek
Dnes vystavena faktura k 31.12.2019, bonus započítán, vše je OK.
Jak vůbec zruším ČEZ Kartu?

Offline - Inventář Profil 
10. 1. 2020 11:17 Odeslat příspěvek
Napíšeš volně formulovanou žádost o ukončení karty, naskenuješ a pošleš mailem. Je to tu někde o pár stránek dříve.
edit: konkrétně na minulé stránce

Online - Mírně pokročilý Profil 
10. 1. 2020 12:23 Odeslat příspěvek
Taky mi dnes přišla faktura. Zejména díky Paysend mi od června (tedy asi za 3 měsíce fungování) vrací přes 11k. Tím mi definitivně končí éra nejvýnosnější kreditky, taky ji budu rušit.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 1. 2020 06:05 Odeslat příspěvek
drkarel píše
Prý (na dotaz mi bylo sděleno) stačí zaslat "Žádost o zrušení smlouvy" obsahující č. úvěrové smlouvy, jméno, příjmení, naskenovanou e-mailem na financnisluzby@cez.cz. Já to právě odesílám, ještě jsem tam pro jistotu napsal č. účtu pro případné vyřešení zůstatku. (Měl bych tam mít vrácený poplatek za zjištění zůstatku, ovšem výpis o tom už jsem nedostal.)

Nějak na tom emailu nekomunikují, výpověď jsem jim tam poslal před měsícem a bez odpovědi, akorát mi přišla za 14 dnů domů kreditka ESSOX jako náhrada za expirovanou ČEZ kartu. Teď si nejsem jist, jestli výpověď přijali nebo ne?

Offline - Inventář Profil 
16. 1. 2020 07:23 Odeslat příspěvek
Já to tedy poslal ještě na ty další adresy, co tu někdo psal (byly Essoxu), a reagovali hned (nevím přesně odkud). Vypovídal jsem z důvodu změny podmínek a obratem mi přišel e-mail, že karta je okamžitě ukončena a zablokována. Z toho, co píšeš bych soudil, že výpověď nepřijali.

-- 16. 1. 2020 06:24 --

Byl to ROlda - zakaznickyservis@essox.cz resp. partnercez@essox.cz a reakce přišla z kreditnikarty@essox.cz.

17. 1. 2020 15:48 Odeslat příspěvek
Essox spustil slibované Google Pay

17. 1. 2020 20:29 Odeslat příspěvek
Také jsem to posílal na uvedené adresy včetně essox. A nic se neděje. Prisel je automatický email od essox o přijetí mého emailu.
Tak ještě počkám.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 1. 2020 18:49 Odeslat příspěvek
Už někomu přišla reakce na výpověď? Nebude třeba odeslat klasickou poštou?

27. 1. 2020 19:04 Odeslat příspěvek
Jak už tu několikkrát proběhlo - posílal jsem mailem, přišlo info o zrušení, už není ani v registrech

27. 1. 2020 19:05 Odeslat příspěvek
ano, přišlo i "potvrzení o ukončení a vypořádání revolvingové smlouvy"

Online - Diskutér Profil 
28. 1. 2020 00:36 Odeslat příspěvek
Nic mi nepřišlo, ale evidentně je karta už zrušena, nejde s ní platit.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 43, 44, 45, 46, 47  Další stránka
Stránka 46 z 47 [ Příspěvků: 694 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies