FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

letištní salónky

Offline - Nadšenec Profil 
22. 8. 2020 08:41 Odeslat příspěvek
Jako akcionář erste costsaving adekvátní době s povděkem kvituji. A nevím, proč se čílíš - když asketický život, tak se vším všudy. :D

Naposledy upravil tom brava dne 22. 8. 2020 10:33, celkově upraveno 2
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 8. 2020 09:44 Odeslat příspěvek
Zase na druhou stranu trochu pochopení mám vzhledem k situaci. Kolik těch cestujících je oproti normálu? Pak to všechno vyhazovat taky není úplně řešení. Prostě smutná doba pro cestování se vším všudy.

Offline - Diskutér Profil 
22. 8. 2020 10:33 Odeslat příspěvek
V BKK před dvěma měsíci sice úplně prázdný letiště, ale salónek v pořádku, jako obvykle.

Erste by si měla uvědomit, že takováhle bída za 30 dolarový vchod je čistá zlodějna.

22. 8. 2020 11:34 Odeslat příspěvek
Mozna udelali audit a chodi jim tam hlavne lidi "zdarma" z erste premier, tak upravili menu na "zdarma"

Ale spise to souvisi s corona krizi a nemoznost bufetove samoobsluhy a mit tam cisnika na servirovani se neoplati kdyz je platicich lidi mene

22. 8. 2020 15:18 Odeslat příspěvek
Což odpovídá. Stejně jako když se srovnává úroveň ČSA a v podstatě libovolných asijských aerolinek...

22. 8. 2020 18:00 Odeslat příspěvek
To bezdomovci dostanou u Armády spásy lepší menu.:-)

22. 8. 2020 18:33 Odeslat příspěvek
xls píše
V BKK před dvěma měsíci sice úplně prázdný letiště, ale salónek v pořádku, jako obvykle.

Erste by si měla uvědomit, že takováhle bída za 30 dolarový vchod je čistá zlodějna.

Tak porad je ten salonek alespon otevreny. Pred mesicem jak BRU, tak LIS byly zavrene.

25. 8. 2020 19:18 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Jo, aktuální občerstvení na Ruzyni je hrůza - salonek Erste před 2 týdny

tos mel aspon polevku a juice...za me 3.8. tam nebylo ani to :/

Offline - Administrátor Profil 
25. 8. 2020 19:19 Odeslat příspěvek
Ta polévka byla opravdu dobrá, jsem si přidal :)

25. 8. 2020 19:24 Odeslat příspěvek
a pak ma zustat na ostatni ;)

15. 4. 2021 15:59 Odeslat příspěvek
Minulý týden zkušenost se salonkem v Marsa Alam. "Lákají" a kasírují už před první kontrolou a vědí proč. Salonek naprostá bída, nejhorší, co jsem zatím viděl.
Vlastně dva. První je za první kontrolou, před odbavením zavazadel, "obývák" o cca 40 metrech čtverečních kde bylo 20 lidí, poslední dvě plechovky coly a pár baget.

Další je za odbavením zavazadel - tam byl už jen kolega - větší, ale naprosto bez jakéhokoliv občerstvení.

Dost past na turisty, zkasírovat hned u dveří na letiště a pak - no, smůla, už jste "zaplatili".

15. 4. 2021 16:09 Odeslat příspěvek
Mně se líbil před týdnem Mastercard v Praze - když jsem tam přišel, byl jsem úplně sám. Pak se tam tak 20 lidí natáhlo, ale stejně pohoda.

15. 4. 2021 17:07 Odeslat příspěvek
V době nekovidové je MC salonek na Ruzyni zpravidla jak Václavák.

15. 4. 2021 17:55 Odeslat příspěvek
Jo, když jsme ráno před 2 týdny odlétali, přišli jsme do salonku první, ale velmi rychle se zaplnil na cca 80 % kapacity

15. 4. 2021 18:44 Odeslat příspěvek
Proto raději chodím do salonku RB na dvojce, i když třeba letím z jedničky.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Další stránka
Stránka 32 z 33 [ Příspěvků: 488 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies