FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

letištní salónky

Offline - Administrátor Profil 
14. 3. 2023 09:24 Odeslat příspěvek
jo, je v tom maglajs. V Praze mají na stěně karty, které berou. Hlavně obsluha to moc neřeší, protáhne čtečkou a ta jí ukáže akceptováno/neakceptováno, víc jí nezajímá.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
14. 3. 2023 11:07 Odeslat příspěvek
fotka té stěny? :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 3. 2023 10:07 Odeslat příspěvek
jujec píše
Mám prosbu - nemáte někdo zkušenost se salónkem YotelAir Paris Charles de Gaulle, Terminal 2E? Na webu mají informaci "Maximum 3 hour stay - Children under 2 years are admitted free - A €10 credit allowance per person per visit recorded will be issued for purchase of light refreshments, snacks, soft and alcoholic drinks at the lounge (limited to beer and wine). Credit is not issued to children under 2 years - Smart casual dress at all times - Separate smoking room available."
Přemýšlím, jestli má vůbec cenu tam chodit, jestli se za těch 10 euro dá vůbec najíst.


Tak jsem se tam nakonec vydal. Paní na recepci mi sdělila, že nemají žádné jídlo, že je nějaký problém. Ve vitríně byly nápoje, plechovka/láhev vody/coly/džusu á 2,50 EUR, energetický nápoj á 4,00 EUR. V konvici byla horká voda, vedle sáčky čaje a instantní kávy.
Už chápu, proč byl salonek prakticky prázdný. Kdybych neměl vstup zdarma (díky, ČSOB), tak bych se tam určitě nevypravil. Zlatý salonek Erste v Praze.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 4. 2023 12:08 Odeslat příspěvek
To je blbý. Je aspoň vstup zdarma s MC World Elite pro druhou osobu v salóncích MC VIE,PRG a BTS?


Offline - Nadšenec Profil 
14. 4. 2023 14:58 Odeslat příspěvek
U ní jsou tam 4 vstupy ročně Lounge Key zdarma,vzít můžeš kohokoliv.


Offline - Diskutér Profil 
14. 4. 2023 18:07 Odeslat příspěvek
Zkoušeli jste někdo salonek v Ostravě? Jde tam s něčím projít a vzít s sebou +1 dospěláka +1 dítě? Já jen jestli si budu plýtvat vstupy. Taky otázka jestli to má smysl.


Offline - Přeborník Profil 
14. 4. 2023 18:44 Odeslat příspěvek
Neoplati se. Je to mrtve letiste a tomu odpovidaji sluzby.

Bylo to 3 roky zpatky, let do Londyna, byl jsem tam sam. Zadne teple jidlo. Ale bylo to zdarma a jinde jsem jiz neplanoval cestovat, tak mi lito vyplytvaneho vstupu nebylo. Mozna se situace zmenila, ale pote jsem tam vice nebyl.

//
jo, jak pise goropes, taky jsem musel cekat az odemknou :-D


Naposledy upravil slavo963 dne 15. 4. 2023 09:17, celkově upraveno 1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 4. 2023 07:41 Odeslat příspěvek
Byl jsem v Ostravě několikrát, ale všechno už je to dřív, třeba se to změnilo.

Předně byl problém se tam dostat s rozumným předstihem, protože security byla vždy zavřená a začala pouštět lidi cca něco kolem hodiny před odletem.

Další problém - salonek zamčený, tma, na dveřích bezdrátový zvonek, dalších 5 čekání.

Pak někdo přišel nás vstupsit, odpípnout loungekey, vysvětlit co kde je - a není tam toho moc.
-jedna vitrína s plechovkami alko/nealko, jedna vitrína s pár bagetami, na stolku automat na kafe a pár lahví vína a něčeho tvrdšího, výběr nic moc.

Prostor docela pěkný, výhled na plochu, klid.

vzal jsem si do letadla bagetu a pivo.

Takže výsledný dojem spíš rozpačitý, ale jestli máte volné vstupy, tak neurazí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 4. 2023 08:30 Odeslat příspěvek
mate59 píše
U ní jsou tam 4 vstupy ročně Lounge Key zdarma,vzít můžeš kohokoliv.

No jo, ale když půjdu s manželkou, tak musíme oba na Luonge Key. Asi neprojde já na MC zdarma a ona na Luonge Key?


Offline - Diskutér Profil 
15. 4. 2023 11:15 Odeslat příspěvek
Tak to asi Ostravu ve smyslu návštěvy salonku vypustim. Ještě řeším letos Dublin a přemýšlím odkud letět. Pokukuji i po Polskych letištích, Praze a Vidni. Mám vstupy od CSOB a KB z tech prémiových účtu. Ještě jsem v salonku nikdy nebyl.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 4. 2023 12:24 Odeslat příspěvek
https://www.cestujlevne.com/blog/letistni-salonky


Offline - Přeborník Profil 
15. 4. 2023 13:59 Odeslat příspěvek
Kdyz uvazujes o Ostrave, mozna mrkni na Katowice.
Jejich salonek je ale prumerny(ten na terminalu A - mimo Schengen, na B jsi nepamatuji :-D), nikdy jsem sice netrefil cas obeda, dopoledne byly teple akorat parky, nejake mini pizze, slane kolacky plnene zelim, vse polotovary, studene kureci salalaty, testovinovy, bagety, sendvice.
Ruzne nealko a alko, kafe ,caje, napoje na celkove lepsi urovni.

Ale letiste nikdy nevybiram dle salonku, ale ceny za letenku a blizkost letiste.


Offline - Nadšenec Profil 
15. 4. 2023 16:06 Odeslat příspěvek
tramin píše
mate59 píše
U ní jsou tam 4 vstupy ročně Lounge Key zdarma,vzít můžeš kohokoliv.

No jo, ale když půjdu s manželkou, tak musíme oba na Luonge Key. Asi neprojde já na MC zdarma a ona na Luonge Key?

BTS a VIE tak procházím.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 4. 2023 08:49 Odeslat příspěvek
Ty jdeš na svou MC zdarma a manželka jde na stejnou MC, ale strženo z Luonge Key? Někde jsem četl, že to neprošlo...


Offline - Nadšenec Profil 
16. 4. 2023 15:46 Odeslat příspěvek
LK jde jen z kreditky elite,ta druhá karta MC neoprávňuje na vstup zdarma.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 53  Další stránka
Stránka 48 z 53 [ Příspěvků: 793 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies