FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

letištní salónky

Offline - Administrátor Profil 
22. 6. 2022 07:19 Odeslat příspěvek
Podle mého názoru bude na webu zastaralá informace a už bude potřeba miniálně world elite. Já ji mám, takže jsem to neřešil, ale už je to taky dost dlouho, co jsem tam byl. Ale tak zkus tam zavolat nebo napsat.
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
22. 6. 2022 10:33 Odeslat příspěvek
Ta taxtace na stránkách bratislavského letiště je stará už několik let, ale zase nevidím důvod, proč by neměla být správná, doslova se tam uvádí:
  • Cestujúci s kartami Mastercard World Elite, Platinum, World, Gold, Commercial Cards a Business vydanými na Slovensku majú vstup zdarma.
  • Vstup pre cestujúcich s ďalšími vybranými prémiovými kartami Mastercard vydanými v Českej republike je zdarma, alebo je spoplatnený sumou 18 EUR. Vstup pre karty vydané mimo SR a ČR je spoplatnený. Prosíme, overte si možnosť vstupu na recepcii salónika.

Čili vstup s na kartu MC Gold nebo World vydané na Slovensku (dostupné poměrně snadno třeba od tamní pobočky mBank) je pro držitele bez poplatku.
A vstup na "další vybrané prémiové karty MC vydané ČR" znamená možnost vstupu na MC World Elite (tzn. například kreditka ČSOB Premium, nebo debetka k účtu Erste Premier) bez poplatku a ostatní "prémiové" (MC World, nebo Gold) za 18 EUR - tohle platilo i dávněji (aspoň už tak 4 roky zpět - měl jsem s sebou kreditku MC World od RB (Style), po vyzkoušení obsluhou na terminálu se ukázala sazba 18 EUR, po předložení MC World Elite (ČSOB Premium Karta) byl vstup bez poplatku a tehdy ještě i s hostem (nyní už je host zpoplatněný vždy si myslím).

Na vídeňské letiště do salonků kdysi pouštěli bez poplatku i s tou MC World, taky kdysi snad i s hostem, ale nyní už taky jen s MC World Elite (nebo Platinum) a host s poplatkem. Podle mě aktuální informace jsou nyní zde (pro karty vydané v ČR): https://www.mujmastercard.cz/premium/le ... lonky.html


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 6. 2022 10:42 Odeslat příspěvek
Někdo mi nedávno hlásil, že s ČSOB Premium MC World Elite měl vstup zdarma včetně možnosti 4 hostů zdarma (květen 2022).
Nevím, jestli to byla nějaká chyba, nebo se to změnilo? A jestli to náhodou náhodou nenabídne hosty zdarma i ve Vídni, zkoušel se někdo poslední dobou ptát?

(vyjede to na lístku z platebního terminálu, a to i když jdete sám, případně se dá obsluhy zeptat). Bohužel to nejde zjistit po telefonu, musí kartu fyzicky projet terminálem, (jde to i na zkoušku), pak vám obsluha může říct, jestli je vstup zdarma, a za kolik jdou vzít hosté.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 6. 2022 11:37 Odeslat příspěvek
Je to divné, na KK MC World od VÚB a KK MC Gold od ČSOB je vstup Bratislava / Viedeň pre držiteľa stále zadarmo (skúsenosť z posledných týždňov). Asi je to individuálna dohoda banky a MC, tak mi napadlo či neviete aj o mBank.


Offline - Diskutér Profil 
22. 6. 2022 12:49 Odeslat příspěvek
goropes píše
Někdo mi nedávno hlásil, že s ČSOB Premium MC World Elite měl vstup zdarma včetně možnosti 4 hostů zdarma (květen 2022).
Nevím, jestli to byla nějaká chyba, nebo se to změnilo? A jestli to náhodou náhodou nenabídne hosty zdarma i ve Vídni, zkoušel se někdo poslední dobou ptát?

(vyjede to na lístku z platebního terminálu, a to i když jdete sám, případně se dá obsluhy zeptat). Bohužel to nejde zjistit po telefonu, musí kartu fyzicky projet terminálem, (jde to i na zkoušku), pak vám obsluha může říct, jestli je vstup zdarma, a za kolik jdou vzít hosté.


Ano, tak jsem to měl minullý čtvrtek v PRG v master card salónku na terminálu 1, psal jsem to výše


Offline - Diskutér Profil 
23. 6. 2022 11:45 Odeslat příspěvek
Mastercard Lounge PRG T1. Na Mastercard vstup pouze majitel, doprovod se bere z LoungeKey.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 6. 2022 06:32 Odeslat příspěvek
Delitzsch píše
Mastercard Lounge PRG T1. Na Mastercard vstup pouze majitel, doprovod se bere z LoungeKey.
A na jakou kartu?


Offline - Diskutér Profil 
24. 6. 2022 07:28 Odeslat příspěvek
Já na kartu master card od ČSOB k premium kontu


Offline - Diskutér Profil 
24. 6. 2022 09:35 Odeslat příspěvek
MC World Elite v rámci ČSOB Premium.


Naposledy upravil Delitzsch dne 24. 6. 2022 09:39, celkově upraveno 1


Offline - Diskutér Profil 
24. 6. 2022 09:38 Odeslat příspěvek
Přesně tu jsem myslel


Offline - Návštěvník Profil 
28. 6. 2022 08:58 Odeslat příspěvek
Ze stránek MC:

Držitelé prémiových karet Mastercard Platinum a Mastercard World Elite mají vstup do salonku Mastercard Lounge zdarma, doprovod držitelů těchto karet hradí 450 Kč.
Držitelé prémiových karet Mastercard Gold hradí vstup ve výši 450 Kč, doprovod držitelů těchto karet hradí 720 Kč.
Poplatky pro vstup držitelů karet World i jejich doprovodu jsou zpoplatněny poplatkem ve výši 720 Kč, pokud není na stránkách vydavatele/banky uvedeno jinak.
Informujte se prosím o benefitech své World karty přímo u své banky.
Děti do 3 let mají vstup zdarma.

Nikde tam o 1+4 zdarma není ani řeč...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 6. 2022 09:43 Odeslat příspěvek
jasně, takhle už je to tam několik let, (předtím to bylo 1+4 zdarma u Elite karet), pak to tuším někdy 2019? změnili na současný stav, ale realita v praxi byla mnohem pestřejší.
V Bratislavě dlohou fungovalo 1+4 zdarma i po změně, pak to upravili, aktuálně jsem slyšel, že opět někdo úspěšně protáhl 4 hosty.
Podobný chaos byl ve VIE, tam se to lišilo i mezi salonky.
Akorát PRG v to myslím odpovídalo nastaveným ofiko pravidlům.

No a kromě toho jsou tu další Mastercard salonky, které oficiální nabídka Erste/ČSOB Premium vůbec nezmiňuje, ale reálně vstup zdarma umožňují, minimálně vím o BUD, před válkou KBP, určitě ještě několik málo dalších (přesná letiště si nepamatuju).

Proto se tu ptám na reálné aktuální zkušenosti z terénu, oficiální pravidla samozřejmě všichni známe..


Offline - Inventář Profil 
28. 6. 2022 10:52 Odeslat příspěvek
Jo, docela luxusní Mastercard salonek byl na Šeremetěvu, vstup se do limitu nezapočítával. Chtělo by to něco podobnýho na nějakým civilizovaným letišti.


Offline - Návštěvník Profil 
2. 7. 2022 13:35 Odeslat příspěvek
Aktualne z MC salonku Vienna lounge ve Vidni :)
Hned u vstupu dotaz na pocet hostu,protoze na lounge key aktualne nepousteji, pouze na klasicke karty na majitele a nebo za platbu,tusim 32€. Na recepci slovak,takze cesky,slovensky,nemecky a anglicky neni problem. Salonek pekny, velky, cisty, Praha se muze zahrabat…toz tak…


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 7. 2022 13:46 Odeslat příspěvek
bezva,díky!
takže majitelé MC WE mají vstup zdarma a hosté jsou za 32€? U většiny podporovaných rakouských karet je totiž zdarma vstup pro majitele a jeden host zdarma.
U nerakouských karet tam vysloveně píšou, že počet vstupů zdarma se zjistí po projetí karty terminálem.

A chtějí skenovat boarding pass? (kvůli možnosti jít po příletu nebo vzít někoho pokud mám 2 karty)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 53  Další stránka
Stránka 39 z 53 [ Příspěvků: 793 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies