FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

letištní salónky

Offline - Nadšenec Profil 
24. 11. 2019 17:43 Odeslat příspěvek
Takže je to 100%, že ČSOB dala s lounge key znovu 4 vstupy? Zkoušel jsem zjišťovat u bankéře, ale nic o tom neví, že by se to nulovalo (což samozřejmě ještě nic neznamená)...

PatrikChrz píše
LK mi ukazuje, že to najdu v IB a v IB ČS to nikde nevidím, nějaká rada?


Ono je třeba odlišit ČSOB a ČS.

ČSOB to má na webu, kde se po přihlášení dá najít počet vstupů po zadání čísla karty. ČS to na webu nemá (má tam jen mylnou hlášku, co jsi našel).

ČS to má v apce na mobilu, kam se stačí podívat a je tam vidět kde jsi kdy byl a kolik vstupů využil. Může ti to také poslat tvůj bankéř na vyžádání.
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
24. 11. 2019 18:33 Odeslat příspěvek
Jo, díky, už to vidím

-- 24. 11. 2019 18:34 --

Přidat do LK obě karty asi nejde, což? Nebo můžu zjistit stav salonků u ČSOB bez přihlášení, jen po zadání čísla karty?
Předpokládám, že bych musel udělat si druhé konto a to spojit s ČSOB?

Přílohy

Screenshot_20191124-182808.png
Screenshot_20191124-182808.png
[ 99.62 | Zobrazeno 226 krát ]




Offline - Diskutér Profil 
25. 11. 2019 14:49 Odeslat příspěvek
Manchester

Jsou tam dva salonky v Lounge key - Aspire a Escape, na každém terminálu alespoň jeden. Na Terminálu 1 není dobrý ani jeden z nich. Ani v jednom není alkoholová samoobsluha (asi vědí, jak pijí Britové před letem). Escape má možná trochu lepší jídlo, ale nemá okna a celkové členění a vzhled salonku je divné, navíc tu nikde nevidím monitor s odlety. Aspire má okna, má tichou zónu, jídlo spíš nic než moc, a je tam zima.

Záchody jsou venku před salonky, natož pak aby tam byla sprcha.

Pro srovnání s tím, co většina navštívila, tak MasterCard v Praze na T1 je o úroveň výš.

Pokud je šance, že by vám vstupy později chyběly, tak tyto salonky vynechte.


Offline - Nadšenec Profil 
25. 11. 2019 15:05 Odeslat příspěvek
Budu mít přestup ve Frankfurtu. Zná někdo salónek na Terminálu 1? Na LoungeKey píší, že se musí opustit tranzitní prostor tj. projít kontrolou ven. Takže na další let budu muset zase zpátky přes všechny kontroly (pasy, bezpečnostní rámy... )? Má někdo zkušenost?


Offline - Administrátor Profil 
25. 11. 2019 17:44 Odeslat příspěvek
Ve Frankfurtu je těch salonků strašně moc, čert aby se v tom vyznal. Bohužel nevím, které jsou na LK/PP, dle aplikace je jich 5 mimo schengen a jen jeden v rámci. Mně přišlo, že nějaký salonek je co 20 kroků, ale letěl jsem mimo schengen - a hlavně mně zajímal jen ten pro first class :) a ten byl úplně mimo.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 11. 2019 13:01 Odeslat příspěvek
Letím taky mimo, ale T1 mi LK ukazuje jen jeden. Tak uvidím


Offline - Návštěvník Profil 
26. 11. 2019 16:17 Odeslat příspěvek
Ja byl ve Frankfurtu letos v kvetnu a pokus o salonek jsme nakonec vzdali. Opoustet security zonu se nam kvuli frontam nechtelo a navic ten salonek pred security nevypadal podle recenzi nic moc. Na druhem terminalu by se uz neco naslo, ale i kvuli probihajicim opravam (ty uz mozna skoncily) by presun udajne vysel skoro na hodinu jednim smerem.


Offline - Diskutér Profil 
26. 11. 2019 16:19 Odeslat příspěvek
Já jsem ve Frankfurtu při přestupu v rámci Schengenu salonek ani nenašel.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 11. 2019 17:11 Odeslat příspěvek
v rámci Schengenu na T1 salonek za bezpečnostní kontrolou přístupný na Lounge NENÍ. Je tam jen jeden venku, před security


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 11. 2019 19:36 Odeslat příspěvek
Měl bych otázku ohledně využití volných vstupu LK u ČSOB Premium. Zda se vstup 31.12. bude počítat opravdu ještě z letošních volných vstupů. Pro upřesnění odlétáme 31.12.2019 v 23:55 z Vietnamu. Ví to někdo?


Offline - Administrátor Profil 
26. 11. 2019 20:23 Odeslat příspěvek
tak tohle bych se určitě zeptal v bance a raději písemně (páč to pak půjde reklamovat).

Můj osobní názor je, že bude záležet na okamžiku protažení karty terminálem dle místního času. Tj. do salonku půjdeš před půlnocí, bude se to počítat do "starého" roku, ale je to jen můj tip.


Offline - Diskutér Profil 
27. 11. 2019 10:28 Odeslat příspěvek
A záleží na časové zóně nebo ne?
Nebere se třeba UTC čas?


Offline - Administrátor Profil 
27. 11. 2019 10:35 Odeslat příspěvek
Fakt se zeptej v bance. Zeptej se e-mailem, ať máš dokladovanou odpověď a můžeš to případně reklamovat.

Můj osobní názor je, že pokud nikde v podmínkách není blíže specifikováno, tak se vychází z místního času, protože to budeš mít na účtence z terminálu.

Nicméně znovu opakuji, zeptal bych se v bance, to pak můžu reklamovat a třeba i přes finančního arbitra :D


Offline - Návštěvník Profil 
27. 11. 2019 15:43 Odeslat příspěvek
Take bych se priklanel k mistnimu casu (tipuju, ze tam pujdes nejmene hodinu pred pulnoci, vzhledem k casu odletu)..

A pokud by se pocitalo UTC - tak UTC bude mit jeste par hodin do pulnoci k dobru :)

Nevidim duvod, proc by to nemelo jit ze "stareho" roku. Jak pise Patrik - zeptat ze v bance, nebo mozna primo LK?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 11. 2019 20:42 Odeslat příspěvek
Díky, zeptám se v bance a dám vědět jak jsem dopadl.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 53  Další stránka
Stránka 27 z 53 [ Příspěvků: 793 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies