FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

letištní salónky

Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 1. 2020 13:19 Odeslat příspěvek
celkem zajímavá možnost k využití:

https://www.cestujlevne.com/akcni-leten ... dragonpass
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
20. 1. 2020 20:43 Odeslat příspěvek
Díky, dobrá je ta diskuse pod článkem. Za 10 USD se někde na letišti najíst a napít, co hrdlo ráčí, není k zahození. Lepší než plnit nesmysly požadované Erste nebo teď Creditas, u nichž to pak nakonec vyjde dráž.

Offline - Návštěvník Profil 
24. 1. 2020 14:48 Odeslat příspěvek
Tohle mi teď přišlo z ČSOB:

Citace
Od 1. února 2020 Mastercard mění podmínky pro vstupy do svých letištních salónků v Praze, Vídni a Bratislavě. Nově budete mít bezplatné vstupy jako majitel Premium Karty (MC World Elite) jen Vy.

Doprovod nově za:

PRG T1: 300 Kč,
VIE: 23 EUR
BTS: 12 EUR

24. 1. 2020 15:01 Odeslat příspěvek
Je zajímavé, že si dál jsou některé salónky v "šedé" zóně, že pouští na kartu bezplatně a nepočítá se to, např. MC salónek Moskva.

Offline - Nadšenec Profil 
24. 1. 2020 15:44 Odeslat příspěvek
Asi holt budu muset zřídit účet i manželce, otázka je, jak to bude s dětmi - asi to samé...

Online - Mírně pokročilý Profil 
24. 1. 2020 15:51 Odeslat příspěvek
Nějak tam není, zda lze na doprovod vyčerpat vstup, když na sebe jdu bez čerpání. Ve Vídni to doposud šlo, tak snad to zůstane.

Online - Mírně pokročilý Profil 
24. 1. 2020 16:49 Odeslat příspěvek
noi2> to mi připadá jako standardní chování a nepochybuju, že to tak půjde udělat

Offline - Nadšenec Profil 
24. 1. 2020 17:03 Odeslat příspěvek
noi2 píše
Nějak tam není, zda lze na doprovod vyčerpat vstup, když na sebe jdu bez čerpání. Ve Vídni to doposud šlo, tak snad to zůstane.

v erste to uměli, tj. já jdu zdarma na erste kartu a doprovod odečetli jako 1 vstup z lounge key, takže snad by to mělo jít podobně i v mastercard

24. 1. 2020 17:28 Odeslat příspěvek
ČS/Erste to taky omezí. https://www.penize.cz/kreditni-karty/41 ... ho-salonku

12. 2. 2020 18:28 Odeslat příspěvek
Prosím ty co chodí v Praze do Mastercard salonku na T1. Kontrolují při vstupu i občanku, jestli sedí jméno se jménem na kreditce?
Neboli projde mi vstup, když mi kamarád, který neletí, půjčí jeho World Elite kreditku?

Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 2. 2020 18:31 Odeslat příspěvek
Jmeno na letence s KK kontrolujou

12. 2. 2020 18:32 Odeslat příspěvek
občanku ne, ale jméno na kartě musí sedět s letenkou

18. 2. 2020 09:43 Odeslat příspěvek
Ma niekto cerstvu skusenost ako je to s doprovodom v salonikoch (schengen) vo Viedni pre MC World Elite karty od CSOB/CSAS? 1.2. mali byt zmeny, tak by ma zaujimalo aka je realita.

18. 2. 2020 10:36 Odeslat příspěvek
T2 v Praze - Mastercard nebo Erste? Oba vstupy zaplatím tak jako tak, u Erste údajně probíhá rekonstrukce..

18. 2. 2020 10:44 Odeslat příspěvek
Mirec Vrabec píše
Ma niekto cerstvu skusenost ako je to s doprovodom v salonikoch (schengen) vo Viedni pre MC World Elite karty od CSOB/CSAS? 1.2. mali byt zmeny, tak by ma zaujimalo aka je realita.

Ta Vídeň by mě zajímala. Jaký je stav po 1.2. ?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Další stránka
Stránka 29 z 32 [ Příspěvků: 475 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies