FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Diskutér Profil 
24. 10. 2019 15:40 Odeslat příspěvek
Ok diky uz tomu rozumim u RB je to uplne jinak
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 10. 2019 16:56 Odeslat příspěvek
Jsem zkusil tu reklamaci na bonus teda, a 14 dni a nic, takze za me, opet, necekane fail.


Offline - Diskutér Profil 
24. 10. 2019 20:24 Odeslat příspěvek
mají na to měsíc, nezbývá než urgovat a kontrolovat poštu v IB


Offline - Diskutér Profil 
24. 10. 2019 22:12 Odeslat příspěvek
Moneta přestala blokovat minimální zůstatek 200 Kč na spořicím účtu typu Spoření?


Offline - Diskutér Profil 
24. 10. 2019 22:22 Odeslat příspěvek
zvláští, účetní i disponibilní mám najednou taky stejný. Třeba to sjednotili, aby nebyli někteří klienti s prakticky stejným účtem znevýhodněni a někdo by to mohl napadnout (nebo už napadl)?


Offline - Návštěvník Profil 
24. 10. 2019 23:22 Odeslat příspěvek
slavo963 píše
Kdo jste zakladal novy ucet, od kud mate prihlasovaci udaje?

login přišel v emailu, heslo v sms , ale až po autorizaci první platbou


Offline - Nadšenec Profil 
25. 10. 2019 06:27 Odeslat příspěvek
PULPANM píše
Psal jsem včera, že netuším. Já mám spořák a založil jsem BÚ na pobočce a prý na Kč 1000 nárok mám

Dnes je poslední den kdy platí
"2.5. Klient neměl od 01.01.2019 až do založení běžného účtu Tom v této kampani u MMB
otevřený běžný účet."
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 17a56effe5

od zítřka
"2.5. Klient neměl od 01.01.2019 až do založení běžného účtu Tom v této kampani u MONETA
Money Bank (dále jen „MMB“) otevřený běžný účet nebo jakýkoliv jiný produkt."
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 17a56effe5


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 10. 2019 09:02 Odeslat příspěvek
ROlda78 píše
mají na to měsíc, nezbývá než urgovat a kontrolovat poštu v IB
tohle je strasne moc usili kvuli par set korunam, proto to pisu, at kazdy vi, za me proste nesmysl banka


Offline - Inventář Profil 
25. 10. 2019 19:19 Odeslat příspěvek
Mám spořící účet Spoření 2 a toto mi dnes přišlo z banky:

Vážená klientko / Vážený kliente,

dovolte prosím, abychom Vám oznámili, že od 01.01.2020 se změní úroková sazba na Vašem spořicím účtu Spoření 2 z 2 % p.a. (tj. ročně) na 1,5 % p.a. do výše zůstatku 1 mil. Kč. Úročení 0,5 % p.a. pro zůstatky nad 1 mil. Kč zůstává zachováno.

Věříme, že sazba 1,5 % p.a. do 1 milionu Kč stále patří mezi nejlepší nabídky na trhu. Pokud máte zájem, můžete zvážit alternativní produkty s potencionálně vyšším zhodnocením, čímž je např. investování do podílových fondů. Pokud se pro investování rozhodnete, odpustíme Vám veškeré vstupní poplatky, a to až do 29.02.2020. Pro využití této nabídky navštivte prosím kteroukoli z našich poboček.

Změna úrokové sazby na spořicích účtech je dána nedávným vývojem na trhu. Aktuálně se očekává, že úrokové sazby v budoucnu nejspíše klesnou. Doufáme, že i přesto se rozhodnete nadále zůstat naším klientem. Pokud se rozhodnete jinak, máte samozřejmě možnost svůj spořicí účet kdykoliv zdarma vypovědět. Zároveň doplníme, že úrokovou sazbu měníme v souladu s čl. VI. odst. 5. Smlouvy o bankovních produktech a službách a čl. 26. Základních Produktových podmínek spořicího účtu. Účet máte právo vypovědět na základě čl. 21 písm. c) Základních Produktových podmínek spořicího účtu.

V případě dotazů zavolejte náš zákaznický servis na 224 445 222 nebo Vás rádi uvidíme na kterékoli pobočce MONETA Money Bank. Věříme, že i nadále zůstanete naším spokojeným klientem.

S přáním hezkého dne

Vaše MONETA Money Bank


Offline - Inventář Profil 
25. 10. 2019 19:34 Odeslat příspěvek
Nojo, dalo se to čekat :(. Úrok na SÚ bez podmínek bude brzy raritou, no. To zase budou po Novém roce přesuny :D


Offline - Přeborník Profil 
25. 10. 2019 20:30 Odeslat příspěvek
Ale o spořítu ani slovo :-D .


Offline - Diskutér Profil 
25. 10. 2019 21:41 Odeslat příspěvek
Citace
Věříme, že sazba 1,5 % p.a. do 1 milionu Kč stále patří mezi nejlepší nabídky na trhu.


Tak určitě! Mezi nejlepší patří všechny nabídky na trhu od první až po předposlední. Takže tomu věří správně. :shock:

Alespoň, že na Spoříto sahat nebudou. :love:


Offline - Návštěvník Profil 
25. 10. 2019 21:42 Odeslat příspěvek
Ale i na Spoříto to přišlo...

Vážená klientko / Vážený kliente,

dovolte prosím, abychom Vám oznámili, že od 01.01.2020 se změní úroková sazba na Vašem spořicím účtu Spoříto z 2 % p.a. (tj. ročně) na 1,5 % p.a. do výše zůstatku 1 mil. Kč. Úročení 0,5 % p.a. pro zůstatky nad 1 mil. Kč zůstává zachováno.

Věříme, že sazba 1,5 % p.a. do 1 milionu Kč stále patří mezi nejlepší nabídky na trhu. Pokud máte zájem, můžete zvážit alternativní produkty s potencionálně vyšším zhodnocením, čímž je např. investování do podílových fondů. Pokud se pro investování rozhodnete, odpustíme Vám veškeré vstupní poplatky, a to až do 29.02.2020. Pro využití této nabídky navštivte prosím kteroukoli z našich poboček.

Změna úrokové sazby na spořicích účtech je dána nedávným vývojem na trhu. Aktuálně se očekává, že úrokové sazby v budoucnu nejspíše klesnou. Doufáme, že i přesto se rozhodnete nadále zůstat naším klientem. Pokud se rozhodnete jinak, máte samozřejmě možnost svůj spořicí účet kdykoliv zdarma vypovědět. Zároveň doplníme, že úrokovou sazbu měníme v souladu s čl. VI. odst. 5. Smlouvy o bankovních produktech a službách a čl. 21. Základních Produktových podmínek spořicího účtu. Účet máte právo vypovědět na základě čl. 16 písm. c) Základních Produktových podmínek spořicího účtu.

V případě dotazů zavolejte náš zákaznický servis na 224 445 222 nebo Vás rádi uvidíme na kterékoli pobočce MONETA Money Bank. Věříme, že i nadále zůstanete naším spokojeným klientem.

S přáním hezkého dne

Vaše MONETA Money Bank


Offline - Diskutér Profil 
25. 10. 2019 21:46 Odeslat příspěvek
Dík. Možná jak komu... :-)


Offline - Inventář Profil 
26. 10. 2019 04:29 Odeslat příspěvek
No jako všechny emaily zasílané kýmkoliv pro tisíce a více lidí budou chodit logicky ve vlnách, do konce října na to má Moneta času dost, ty dva měsíce v pohodě dodrží. Neboli mně také zatím email nedorazil, ale je jasné, že hodně brzy dorazí :). A i kdyby ne, tak zákonnou povinnost informovat o snížení úroku SÚ splní i pouhým uveřejněním změny na webu. Na obojí (email nebo web) tedy mají čas do konce října.
----
Tak uvidíme, s jakou nabídkou úroku od Nového roku přijde Creditas, druhá v současném pořadí se slušným úrokem. Ta také současný úrok 1,8% garantuje jen do konce roku (navíc díky systému, kdy základ je jen 1,1% a zbytek je vždy dočasná prémie, tak nemusí informovat o nové výši tolik předem, protože platnost prémie jen do 31.12. je avizována už dávno).
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 520  Další stránka
Stránka 180 z 520 [ Příspěvků: 7800 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies