FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 6. 2020 20:02 Odeslat příspěvek
Volali mi 3x s tím, že mám peníze na spořákoch, které budou nově úročeny 0,5% a mimo to jsem měl zmeškané hovory.Že mi nabídnou lepší produkt,mám se stavit na pobočce.Byli to fondy.Asi to budeš mít podobně.
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
17. 6. 2020 20:05 Odeslat příspěvek
Staci si zakazat marketingovy kontakt :-)


Offline - Nadšenec Profil 
17. 6. 2020 20:06 Odeslat příspěvek
To miluju, něco po tobě chtějí, ještě se kasaji tím, jak umí všechno online a pak by tě hnali na pobočku, to určitě


Offline - Poslední varování Profil 
18. 6. 2020 17:11 Odeslat příspěvek
Jedná se o klasický scénář bankovních povalečů z top vedení těchto Ústavů. "Slíbit vyšší zhodnocení-pozvat-ukecat a hlavně podepsat" Túúúdle nůdle ! :D :D :D Stejný scénář má i Creditas, paní do tlf. povídala jaké mám štestí, že právě mě nabízejí neveřejné vyšší zhodnocení prostředků o kterém, jak jistě chápu nelze hovořit tlf., vždyt je to tajné.

Opakovaně jsem jí opáčil, zda nabízení toto super výhodné zhodnocení jako pojištěné vkladově u FPV. Byla tajemná jako Hrad v Karpatech. Tak jsem jí odpověděl za ní, že zcela jistě toto jejich vyšší zhodnocení není pojištěno v FPV, jak se dříve jmenoval.


Offline - Inventář Profil 
19. 6. 2020 02:02 Odeslat příspěvek
Pro ruzne penezni ustavy (UCB, Axa, Eon) tuhle aktiv praci delaji callcentra, ty maji jediny ukol, skednat schuzku, za to bere telefonista typicky treba 300 Kc...

Tak mu obcas udelejte radost, odkejvejte mu to, pak tomu dalsimu taky a pak se nedostavte... Alespon budou mit ti telefonisti na rohliky...


Offline - Návštěvník Profil 
19. 6. 2020 05:58 Odeslat příspěvek
vpe píše
Pro ruzne penezni ustavy (UCB, Axa, Eon) tuhle aktiv praci delaji callcentra, ty maji jediny ukol, skednat schuzku, za to bere telefonista typicky treba 300 Kc...

Tak mu obcas udelejte radost, odkejvejte mu to, pak tomu dalsimu taky a pak se nedostavte... Alespon budou mit ti telefonisti na rohliky...


Nemaji na rohlíky?
Tak ať jdou delat jinou,smysluplnejsi práci.


Offline - Diskutér Profil 
19. 6. 2020 09:07 Odeslat příspěvek
Vybral jsem hotovost v bankomatu KB a stejné bankovky vložil do vkladomatu Monety. Celá částka byla připsáma na účet s tím, že vkladomat jednu bankovku v hodnotěb 2000 Kč zadržel a posílá jí na posouzení pravosti do ČNB. V připadě zjištění nepravosti bankovky bude částka 2000 Kč odučtována z účtu Monety a budu písemně vyrozuměn. Ještě na potvrzení byl text o posouzení poškozených bankovek.
Tak nevím, co si mám o tom myslet. Že by bankomat KB vydal nepravou bankovku? Kontrolovat bankovky vydané bankomatem renomované banky mně tedy ještě nenapadlo. :-(


Offline - Diskutér Profil 
19. 6. 2020 09:15 Odeslat příspěvek
To se mi atalo už asi dvacetkrát, nikdy se falešná bankovka nepotvrdila.


Offline - Diskutér Profil 
19. 6. 2020 09:19 Odeslat příspěvek
Poprvé ve vkladomatu Monety, proto ten příspěvek s dotazem. Kdysi dávno mně nějaké bankovky vyjely z vkladomatu UCB, ale po opětovném vložení je vkladomat strávil.


Offline - Diskutér Profil 
19. 6. 2020 09:26 Odeslat příspěvek
Bankomat UCB je vyhazuje, když je nerozpozná. Když je rozpozná jako podezřelé, tak je také sežere na zkoumání.

I na pokladně MMB mi jednou odmítli vzít tisícovku, když ji opakovaně nebraly dvě počítačky. Dali mi vybrat, buď ji zabaví na zkoumání, do čehož se jim moc nechtělo, nebo jí udám jinde. Zvolena druhá možnost.


Offline - Inventář Profil 
19. 6. 2020 09:52 Odeslat příspěvek
To je asi běžné, i v atm ČSOB mi to ohlásilo několikrát podezřelou bankovku, kterou jsem vybral ze stejného atm. Akorát to nepíše takové litanie. Taky jsem několikrát některé bankovky vkládal nadvakrát a nakonec je atm vzal bez "keců". Je to jen stroj.


Offline - Administrátor Profil 
19. 6. 2020 10:03 Odeslat příspěvek
Ani bych nespočítal kolikrát se mi to u různých bankomatů stalo, že byla bankovka označena jako podezřelá. Nikdy nedošlo k odúčtování.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 6. 2020 10:21 Odeslat příspěvek
Proběhla tu informace o novém účtu "Tom plus" (mám stále původní G. gratis). Je tam zmínka o možnosti zřízení ve Smart bance, přes webové rozhraní nebo na pobočce. Smart banku nemám, v IB jsem tuto možnost nenašel a na jejich webu jsem našel pouze možnost založení klasického Toma pro nové zákazníky. Už si ho někdo aktivoval?
Je tam bonus bezplatných výběrů ze všech bankomatů v ČR bez nějakého negativa jinde v sazebníku?
Díky za zkušenost :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 6. 2020 10:30 Odeslat příspěvek
Ja si v mobilni bance Tom Plus aktivoval, zadny problem nevidím. Prochazel jsem i ceník a az na vybery zdarma to je stejne jako Tom.


Offline - Návštěvník Profil 
19. 6. 2020 11:41 Odeslat příspěvek
Já musím uznat, jak jsem ještě před více než rokem Monetu neměl rád, tak teď se můj pohled na ní i mění. Účtem TOM PLUS s výběry z bankomatů v ČR to podle mě "doladili". Změna typu účtu ve SmB byla jednoduchá a rychlá. Mám i EUR účet s kartou, tam je vše také zdarma a Směnárnu jsem již několikrát využil a nakoupil EUR za lepší kurz než měl v tu chvíli Arab v centru Prahy a oproti RB také zdarma. A pokud dodrží 1,5% na spořáku po dobu těch 6 měsíců, tak jsem s tím v pohodě a zamyslím se nad nimi jako hlavní bankou. Třeba u takového Creditasu mám problém s věrohodností celé té instituce, poté co provedli před x-týdny s úrokem na spořáku a jejich otravnými telefonáty a hnaním na pobočku - i když Moneta to dělá taky, ale číslo je na black listu, tak to ani už nevím, že volají :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253 ... 328  Další stránka
Stránka 250 z 328 [ Příspěvků: 4914 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies