FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Diskutér Profil 
30. 11. 2020 08:06 Odeslat příspěvek
Od 1. 2. 2021 proto snižujeme standardní úrokovou sazbu na spořicích účtech typu Spoření a Spoříto na 0,25 % p. a. (tj. ročně).

Zároveň však chceme odměnit všechny klienty, kteří MONETA Money Bank používají jako svoji hlavní banku. Proto Vám od 1. 1. 2021 umožňujeme získat Úrokový bonus za věrnost, který Vám umožní udržet si stávající zhodnocení ve stejné výši.

Úrokový bonus za věrnost
Pokud Váš měsíční příjem na běžném účtu u MONETA Money Bank bude činit alespoň 20 000 Kč měsíčně a zároveň v daném měsíci provedete alespoň 5 debetních bezhotovostních plateb (minimálně jedna z nich musí být provedena debetní kartou k běžnému účtu nebo kreditní kartou), tak Vám pro následující měsíc na spořicím účtu navýšíme standardní úrokovou sazbu 0,25 % ročně o Úrokový bonus ve výši 0,25 % ročně. Celková sazba tedy při splnění podmínek bude činit 0,50 % ročně, jako máte nyní. Detailní podmínky Úrokového bonusu za věrnost najdete na http://www.moneta.cz/Spoření%20a%20investice/Spořicí%20účet/Dokumenty%20ke%20stažení/Podmínky%20kampaní.
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 11. 2020 08:31 Odeslat příspěvek
To je starý, jsi to zaspal?

Offline - Poslední varování Profil 
30. 11. 2020 09:33 Odeslat příspěvek
Těmi "opičárnami" kvůli navýšení úroku na spořáku na pouhých 0,5% asi pro většinu klientů MMB nebude mít význam se tím zabývat.

Offline - Návštěvník Profil 
30. 11. 2020 10:55 Odeslat příspěvek
farang píše
Tak bonus za založení Tom plus ve výši 1000 Kč právě dorazil na účet.

Je tady ještě někdo s nárokem komu nebyl připsán bonus za založení? Jestli mám ještě čekat nebo podat reklamaci.

Offline - Nadšenec Profil 
30. 11. 2020 11:04 Odeslat příspěvek
Přišlo asi 10 dní zpátky.

Offline - Návštěvník Profil 
30. 11. 2020 11:51 Odeslat příspěvek
vlazy píše
Těmi "opičárnami" kvůli navýšení úroku na spořáku na pouhých 0,5% asi pro většinu klientů MMB nebude mít význam se tím zabývat.

Přesně tak, jsem ochoten takovéhle opičárny podstupovat, když získám 2-3% (viz RB nyní, nebo dříve to byly podobné obálkové taškařice s ING či "cíle" s mBank), ale ne, abych získal 0,25%.

30. 11. 2020 11:59 Odeslat příspěvek
Asi tak, za investici 30 tisíc do dárkových karet Globus s 8% cashbackem jsem dostal víc, než za rok na spořáku s 0,5 % při uložení půl mega.
Víceméně už jde najít alternativní způsoby, jak získat víc než na spořáku. :D

30. 11. 2020 12:51 Odeslat příspěvek
To zní dobře, jdu hledat podmínky

30. 11. 2020 13:13 Odeslat příspěvek
Pospa874 píše
farang píše
Tak bonus za založení Tom plus ve výši 1000 Kč právě dorazil na účet.

Je tady ještě někdo s nárokem komu nebyl připsán bonus za založení? Jestli mám ještě čekat nebo podat reklamaci.

Taky nic. Založeno v září a splněno v říjnu.

1. 12. 2020 13:06 Odeslat příspěvek
Bonus 1000 Kč za založení Tom plus platí i v prosinci 2020 nebo akce už skončila? Na stránkách jsem to narychlo už nenašel. Děkuji.

1. 12. 2020 13:15 Odeslat příspěvek
Platilo do konce listopadu. Já jsem zakládal na konci října a splnil v listopadu, takže ještě čekám na bonus.

1. 12. 2020 15:03 Odeslat příspěvek
vlazy píše

Vhledem k tomu, že aktuálně mění smluvní podmínky, je to ideální moment kompletně všechny služby zrušit. Stačí zaslat nesouhlas s navrhovanými změnami ;-)

1. 12. 2020 15:11 Odeslat příspěvek
Podle mne je zbytečné rušit účty zdarma. Oni to přehodnotí podle toho, kolik klientů přešlo a pak to změní.

1. 12. 2020 15:52 Odeslat příspěvek
A k čemu je vám nepoužitelný účet zdarma? Naopak v případě jeho zrušení, odpadá nutnost hlídat změny smluvních podmínek a sazebníku. Takový neaktivní účet nemusí být totiž bez poplatků napořád. A pokud náhodou v budoucnu přijdou s nějakou zajímavou nabídkou, můžete zase využít výhody vyhrazené pro nové klienty (zvýhodněné úročení, bonus za založení).

1. 12. 2020 16:08 Odeslat příspěvek
Da se sporak zrusit v klasickem IB , v SB sem to nenasel.
Diky za info

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293 ... 305  Další stránka
Stránka 290 z 305 [ Příspěvků: 4571 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies