FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Inventář Profil 
16. 12. 2020 15:02 Odeslat příspěvek
Dík. Aktivně ho, zatím, vyhledávat nebudu. Tak natěšenej nejsem. :)
Poslední příspěvek

Offline - Nadšenec Profil 
16. 12. 2020 15:07 Odeslat příspěvek
Já s konečným verdiktem čekám, až udělá recenzi vlazy.

Offline - Diskutér Profil 
16. 12. 2020 15:09 Odeslat příspěvek
Na první pohled dobré – organizace primárně podle produktů, ne funkce (mizí ten zvláštní způsob, jak se proklikat k budoucím platbám ze spořicího účtu apod.), seskupení plateb/historie na jedno místo eliminuje to dlouhé postranní menu.

Mohla by být nevýhoda, že stažení výpisů teď není jedno místo pro všechny produkty, ale je potřeba to dělat po produktech.

Ale spousta obskurnějších funkcí (nabíjení kreditu na mobil, odchozí příkaz z kreditní karty, sjednávání čehokoli) úplně chybí; opravdový test toho designu není, jak hezky vypadá, když jsou omezené funkce, ale jak snadno zakomponuje přidávání dalších funkcí a změny.

Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 12. 2020 15:50 Odeslat příspěvek
Směnárna tam je?

Offline - Návštěvník Profil 
16. 12. 2020 16:01 Odeslat příspěvek
Za mě -
1.)v novém IB je pozitivní změna v možnosti změnit pozadí (světlé/tmavé), mně se líbí to tmavé;
2.) Přehled plateb se nyní podobá tomu, co je ve SmB, bohužel posílám-li příkaz, je vidět pouze číslo účtu a částka, nikoliv např. můj popis platby pro přehlednost a rychlejší dohledání platby, nepamatuji-li si, co jsem tam napsal - tohle u nich kritizuji i ve SmB. Je-li to možné zobrazovat u Equa či Air, nevidím důvod, proč u MMB by to nemělo jít....samotné číslo účtu mi fakt za pár týdnů nic neřekne a budu muset rozklikávat tyto platby a hledat :-(
3.) Změna limitu na kartě - zkoušel jsem 4x různé nastavení, 2xprošlo, 2xneprošlo - až na 2 či 3 pokus;
4.) A nic jiného tam de facto není - jen účty, přehled plateb, přehled karet, šablony lze upravovat - ostatní lze jen ve staré verzi IB - zadání platby je teď asi opravdu lepší než to bylo, uživatelsky víc přívětivé
5.) Půjčka - Expres půjčka se načte a lze si jí nakonfigurovat, ostatní druhy půjček mají jen tlačítko Mám zájem a zřejmě se pak někdo ozve
6.) Investice, pojištění a zprávy z banky rovnou hází na staré IB
7.) Grafy jsou podobné těm ve SmB
8.) Směnárna není, přesměrovává do starého IB

16. 12. 2020 17:00 Odeslat příspěvek
Přesměrujeme Vás do původní Internet Banky

Omlouváme se, ale na této funkci v nové Internet Bance usilovně pracujeme a bude brzy dostupná. Během chvíle Vás přesměrujeme do původní Internet Banky, kde je tato funkce dostupná.

A to jsem zkusil 2 věci...

Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 12. 2020 17:16 Odeslat příspěvek
Jestli to dopadne jako George v ČS, tak se klienti mají na co těšit. :D

16. 12. 2020 22:10 Odeslat příspěvek
No jó nó, Žoržík ! Co si o něm jen myslet...

16. 12. 2020 22:16 Odeslat příspěvek
qwertz375 píše
Jestli to dopadne jako George v ČS, tak se klienti mají na co těšit. :D

IB pro mlade, ne to pro dedky co zamrznou nekde v case :D

16. 12. 2020 22:43 Odeslat příspěvek
A ten IB pro mladé má být ten ČS nebo ten v Monetě? :D

17. 12. 2020 06:38 Odeslat příspěvek
To se ukáže, až Moneta odstřihne starou verzi.

17. 12. 2020 07:01 Odeslat příspěvek
ČS jsem používal jako hlavní účet do 2014, kdy jsem to zrušil. V tu dobu už přešli na poslední IB před Georgem, takže jsem zažil tu starou komplexní i novou odlehčenou verzi. Letos jsem si založil kreditku a BÚ, skočil rovnou do George a nějak mi tam nic nechybí...

Pokud bude mít Moneta IB všechno, co má SB, tak můžou to staré vypnout. Na tom starém rozhraní mi vadil hlavně odlišný způsob ovládání spořicích účtů, jiné názvosloví. Ta brutální levá menu s nestrukturovanými nabídkami milionu funkcí. Mobilní appka to krásně sjednotila. Navíc jde splácet kreditka ze spořáku.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 12. 2020 10:47 Odeslat příspěvek
Mohu se zeptat, jestli nejde v novém IB přepnout účet na TOM plus? (SB nemám)

Offline - Návštěvník Profil 
18. 12. 2020 11:49 Odeslat příspěvek
V novém IB se zobrazují i smlouvy stavebního spoření původně z Wüstenrotu. Zobrazuje se tam částka k dospoření pro max. státní podporu. Že mně to u druhé novější smlouvy ukazuje, abych dospořil 20 000 Kč, i když mám dospořeno u starší smlouvy, to bych ještě pochopil. Ale že to po mně chce dospořit 400 Kč na starší smlouvu, protože nezohledňují připsané úroky, to už je docela průser. Potom taky položce "úrok ze státní podpory 14 %" nerozumím, co má jako znamenat.

Offline - Nadšenec Profil 
18. 12. 2020 12:05 Odeslat příspěvek
Že nezohledňují budoucí (k 31.12.) připsané úroky je normální i u jiných SS.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296 ... 328  Další stránka
Stránka 293 z 328 [ Příspěvků: 4914 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies