FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Inventář Profil 
11. 1. 2022 11:36 Odeslat příspěvek
Akciový Klokan píše
Prostě si jen ve smart bance dej detail účtu a je tam položka přepnout na tom plus. Všechno ostatní zůstane stejné.


Tak jsem asi slepej, ale nikde to tam nemuzu najit. A to jsem se dival na webu, na starem webu i v aplikaci :mrgreen:
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
11. 1. 2022 11:42 Odeslat příspěvek
mělo by to být asi jen v aplikaci,
... Více / Detail / typ účtu / Změnit typ účtu


Offline - Poslední varování Profil 
11. 1. 2022 11:46 Odeslat příspěvek
PULPANM:
A v čem je ten Tom Plus zajímavější nebo lepší než klasické BÚ? Myslím, že je to klasický BÚ i když každý BÚ je v něčem více či méně odlišný.

ROlda78:
Ano, je to tam tak jak píšeš.


Naposledy upravil vlazy dne 11. 1. 2022 11:47, celkově upraveno 1


Offline - Inventář Profil 
11. 1. 2022 11:46 Odeslat příspěvek
Hm, tak to bude asi jen na Androidu, na iOS nic takoveho neni.


Offline - Nadšenec Profil 
11. 1. 2022 12:00 Odeslat příspěvek
Ale je, v iOS to je také, jak popisuje ROIda78. Předposlední řádek v detailu účtu, poslední je převod účtu z jiné banky, tak hned nad ním. Doslova: "Změna na Tom Plus".


Offline - Inventář Profil 
11. 1. 2022 12:17 Odeslat příspěvek
Panove, bud jsem slepej nebo inteligentne svebytnej, ale fakt tam nic takoveho nevidim/nemam. A to jsem zkousel fakt vsude.

Příloha
Moneta.png
Moneta.png
[ 51.68 | Zobrazeno 54 krát ]



Offline - Inventář Profil 
11. 1. 2022 12:40 Odeslat příspěvek
vlazy píše
PULPANM:
A v čem je ten Tom Plus zajímavější nebo lepší než klasické BÚ? Myslím, že je to klasický BÚ i když každý BÚ je v něčem více či méně odlišný.


No, pokud mě paměť neklame, nejdřív měl Tom výběry jen z vlastních bankomatů, takže bych tipoval, že Tom plus má výběry ze všech bankomatů zdarma + obvyklé věci zdarma. Co je to "klasické BÚ"? Nic takového u Monety není, tam se každý klasický BÚ nějak jmenuje a každý má nějaké nevýhody (až na toho Toma plus).


Offline - Inventář Profil 
11. 1. 2022 12:59 Odeslat příspěvek
Takze se to potvrdilo, jsem pouze inteligentne svebytny.

Ja to hledal u sporicich uctu - mel jsem za to, ze je to novejsi verze SU s vyssi urokovou sazbou, nez ty zoufalosti s 0,25%, co tam maji. A on je to BU :mrgreen:

-- 11. 1. 2022 13:13 --

EDIT: jak je na tom ten TOM plus vuci Genius Gratis?


Offline - Diskutér Profil 
11. 1. 2022 13:18 Odeslat příspěvek
drkarel píše
vlazy píše
PULPANM:
A v čem je ten Tom Plus zajímavější nebo lepší než klasické BÚ? Myslím, že je to klasický BÚ i když každý BÚ je v něčem více či méně odlišný.


No, pokud mě paměť neklame, nejdřív měl Tom výběry jen z vlastních bankomatů, takže bych tipoval, že Tom plus má výběry ze všech bankomatů zdarma + obvyklé věci zdarma. Co je to "klasické BÚ"? Nic takového u Monety není, tam se každý klasický BÚ nějak jmenuje a každý má nějaké nevýhody (až na toho Toma plus).

Je to tak, výběry grátis i v zahr.
Nevím,jak se jmenoval můj účet doposud, myslím, že TOM ( bez plus)


Offline - Poslední varování Profil 
11. 1. 2022 15:04 Odeslat příspěvek
drkarel píše
bych tipoval, že Tom plus má výběry ze všech bankomatů zdarma + obvyklé věci zdarma.
Tak to asi tipuješ správně.
drkarel píše
Co je to "klasické BÚ"? Nic takového u Monety není,
Tak to by nám tu měl vysvětlit PULPANM, protože on s tímto pojmenováním BÚ tu začal.


Offline - Diskutér Profil 
11. 1. 2022 20:36 Odeslat příspěvek
No už jsem psal že tím klasickým bú jsem myslel účet TOM, ale nějak jsem to nesledoval Jakl hlavní banku mám jinou, v Monetě hlavně spořit, resp. jsem spořil dokud nebyly lepší nabídky.


Offline - Diskutér Profil 
11. 1. 2022 22:27 Odeslat příspěvek
Nedávno jsem přes telefonní infolinku měnil Genius gratis s DK na Tom plus. Změna otázkou chvilky na infolince, číslo účtu i DK zůstaly stejné.

Totéž zkusil rodinný příslušník, ale bez DK. Na infolince změnu bez DK odmítli, bo bez DK změna nemá význam. :-)


Offline - Diskutér Profil 
12. 1. 2022 14:36 Odeslat příspěvek
S474N píše
EDIT: jak je na tom ten TOM plus vuci Genius Gratis?
Já myslím, že jediné plus na víc jsou výběry z bankomatů jiných bank v ČR a v zahraničí zdarma. Jinak to je stejné - všechny příchozí / odchozí platby zdarma, karta zdarma.


Offline - Návštěvník Profil 
12. 1. 2022 18:23 Odeslat příspěvek
jisy píše
radoch1 píše
Postupoval jsem tak jak píšeš, tj. kartu nejdřív zaktivoval, pak si zjistil zůstatek (ukazuje to Kč i když se jedná o EUR účet), aby se PIN uložil na čip karty, ale změnu PIN mi to prostě nepovolí. Uvedený postup fungoval pouze u CZK účtu.

Určitě jsem u té karty k euroúčtu měnil PIN tak, jak jsem popsal. Možná bude mít pravdu losalamos s tím časovým odstupem ...



Diky za info, aspoň jsem měl jistotu, že to opravdu je možné změnit. Poprudil jsem znovu infolinku a teď z nich vypadlo, že mají nějaké technické problémy s touto službou u cizoměnových účtů a pracují na opravě. Tak to zkusim za 2-3 týdny znovu....


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 1. 2022 22:29 Odeslat příspěvek
No déle už čekat nebudu, Moneta se k ničemu nemá, co se týče úroků, takže jsem jim tam nenechal ani korunu a vše je pryč :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364 ... 520  Další stránka
Stránka 361 z 520 [ Příspěvků: 7793 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies