FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Inventář Profil 
5. 3. 2023 10:22 Odeslat příspěvek
Píšeš o převodu peněz, to jsi měl kreditku přebitou? V tom případě si nestěžuj, že ti ji zrušili.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
6. 3. 2023 10:56 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
Mě třeba ten dětský účet ve SB děsně se**, zrušit to z přehledu nejde a nebaví mě tyto vnucovací taktiky..


Tohle opravovali už před delší dobou. Normálně to skryješ z přehledu a je klid.


Offline - Přeborník Profil 
6. 3. 2023 22:44 Odeslat příspěvek
Nahoře ti nesvítí "aktivujte si během chvilky" - dětský účet? pak až tvé aktivní účty?


Offline - Nadšenec Profil 
7. 3. 2023 06:37 Odeslat příspěvek
Když si to z přehledu neskryješ, tak to tam bude svítit na věky ... skrýt to lze již pár týdnů, můžeš si nastavit, které účty chceš mít zobrazené. Do nedávné doby pevně ukotvený a neodstranitelný kinder účet tam již nemusí zaclánět, byl to opruz všech opruzů ;-)


Offline - Přeborník Profil 
7. 3. 2023 07:45 Odeslat příspěvek
Právě, že mezi skrytými to mám a stejně ta nabídka na okamžitou aktivaci kinder účtu nezmizla ;-)

Přílohy

D69B5258-CA4D-4E53-9CDB-23392E8F2B58.jpeg
D69B5258-CA4D-4E53-9CDB-23392E8F2B58.jpeg
[ 73.4 | Zobrazeno 33 krát ]




Offline - Nadšenec Profil 
7. 3. 2023 08:20 Odeslat příspěvek
Tak to už zbývá jedině, že máš nějaký jablkofoun, starou verzi apky, nebo to máš rozbitý 8-) ... Já od té doby, co to skryl, mám problém najít, kde ta nabídka na aktivaci vůbec je skrytá ... a vůbec mě to nevadí :D


Offline - Přeborník Profil 
7. 3. 2023 10:08 Odeslat příspěvek
Jabko :-D, teď jsem zaktualizoval a zmizlo to..hurá..


Offline - Nadšenec Profil 
7. 3. 2023 19:58 Odeslat příspěvek
Přišla mi nová debetka, prodloužení předchozí. Kartu aktivujte... ve své internetbance nebo smartbance. Nojo, jenže ani v jedné bance nevidím novou kartu ani žádné tlačítko k aktivaci. To je dobrá vychytávka!

Že budu muset někde kontaktně je mi jasné, proč takhle dopisem a nemožností aktivace zbytečně nasírají klienty netuším.


Offline - Inventář Profil 
7. 3. 2023 20:15 Odeslat příspěvek
Nejsi v tom sám, takových případů už zde několik bylo, viz. viewtopic.php?p=13423172#p13423172


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 3. 2023 17:11 Odeslat příspěvek
Dá se založit kreditní karta s názvem "kreditní účet" bez návštěvy pobočky? (stávající zákazník)


Offline - Inventář Profil 
12. 3. 2023 17:38 Odeslat příspěvek
Kreditní účet by měl jít sjednat i přes telefon 800 800 333, viz. https://www.moneta.cz/pujcky-a-uvery/kr ... ni-section


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 3. 2023 17:41 Odeslat příspěvek
Jen aby mi v telefonu neřekli, že to mám jít na pobočku podepsat protože přes telefon dají třeba jen 50 tisíc.


Offline - Inventář Profil 
12. 3. 2023 17:48 Odeslat příspěvek
Zavolej tam a zjistíš to :-) Bez potvrzení příjmů je maximální úvěrový limit 50000Kč. Jinak kreditní účet nemá bezúročné období jako klasická kreditní karta, jsi si toho vědom? Je to vlastně takový kontokorent.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 3. 2023 20:23 Odeslat příspěvek
Aha tak to je k ničemu.


Offline - Poslední varování Profil 
15. 3. 2023 09:46 Odeslat příspěvek
drkarel píše
No, s tou pomalostí nevím. Jsem konzerva, která apkám dlouho vzdorovala, ale nyní vzhledem k praktické "nemožnosti" potvrzovat SMS a "nutnosti" používat apku/klíč k potvrzení apku používám snad i raději - zvláště k načtení QR. Je to věc zvyku. Holt si budeš muset zvyknout, že už jsi spíše rarita a že to budeš mít těžší a těžší.

Chci se zeptat, nepsal jsi tu nedavno, ze staci v Monete pres IB nebo jinak pozadat o zachovani te sms? :-)
Nekdo uz tu postoval, ze staci banku pozadat. Plati to jeste a nebo to opravdu banka chce zrusit? :hm
Nechci mit u 14 uctu appku, to asi ty ucty proste zrusim, to se neda udrzovat :-l

To neni o rarite, jsem mladsi, mam i kamarada co je doktor (vek 35 let, neni duchodce) a dosud do dnes mel tlacitkovy telefon! Ptal jsem se ho, rikal ze GPS v mobilu neveri, ze on sam se ridi v terenu podle sebe a ne podle krabicky. Potom rikal, ze to nepotrebuje...az dostal jako darek nejaky ten Xiaomi k vanocum. Kdyz ho ale chci kontaktovat, lze to jen sms, volanim, protoze rika ze sice uz ma WhatsAp ale nema data, ze pry internet mobilu je zbytecnost a staci nekdy wi-fi :-))

Me osobne ty appky vadi, nekdy do zahranici menim ruzne telefony a taky jsem ho uz smazal a potom jsem celej den resil jak ty aplikace aktivovat. Nejhorsi jsem treba dopadl u Rajfky, kde mi rekli, ze opravdu se stale muselo (ted uz asi neplati) na pobocku a ze to fakt neudelam na dalku (prijit o tel v zahranici, je mi samotna sim vlastne na nic) :roll: Jindy to zamrzne, jindy padne ty super appky na Android 11.
NFC? S NFC meli prave casto ty levnejsi telefony problem a to i Motorola One Vision, kterou jsem dostal a stala prvne 8000kc. Ne fakt mobilem se mi platit nechce.

A kdo ma pocit ze je starej dedek... kamaradka ma 21 let, cumi do telefonu porad, ale kdyz by prislo na placeni kartou, tak online to neumi, radeji taha a plati osobne vse v krame v hotovosti. Proti tomu jina co ma 54 let, tak pouziva otisk prstu, nema problem koupit jizdenku online.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482 ... 520  Další stránka
Stránka 479 z 520 [ Příspěvků: 7793 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies