FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Diskutér Profil 
25. 6. 2021 10:17 Odeslat příspěvek
Jde vám SB? Mně padá aplikace už víc jak týden, rozjede se a pak šup.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 6. 2021 10:32 Odeslat příspěvek
Nejde. Včera to začalo - přihlásím se, problikne aplikace, znovu to chce otisk palce a pak to spadne celé. Potvrzení přihlášení do IB prošlo, platba už potvrdit v aplikaci nešla. Taky Android, předpokládám? Ještě v pondělí mi ale SB fungovala normálně, žádná aktualizace, pokud vím, neproběhla, tak nevím, kde udělali soudruzi chybu. :-l


Offline - Nadšenec Profil 
25. 6. 2021 10:40 Odeslat příspěvek
mně funguje zatím normálně celý týden


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 6. 2021 10:58 Odeslat příspěvek
PULPANM: Ha! Místo ve SB jsem konečně otevřel odkaz v prohlížeči, jak mi to nabízelo a je to tu. Bezpečnostní upozornění: "Došlo ke změně aplikačního balíku aplikace. Protože na Vašem zařízení nelze v tuto chvíli zaručit její bezpečný provoz, okamžitě jsme ji ukončili." A mraky pokynů, co všechno nemám dělat (nedělám) a naopak musím splňovat (splňuju). Zřejmě přitvrdili v nějaké kontrole a nějak se jim to vymklo. :(


Offline - Inventář Profil 
25. 6. 2021 11:01 Odeslat příspěvek
Vám co ti nefunguje, tak možná za to může nezdařená aktualizace kmenové Android aplikace Google, zkuste si jí aktualizovat, nebo naopak aktualizace odebrat do továrního nastavení (v nastavení-aplikace-Google).
Viz třeba https://www.idnes.cz/mobil/tech-trendy/ ... b_tech_oma


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 6. 2021 11:38 Odeslat příspěvek
Google už mám samozřejmě pořešený. Mně to funguje, to jim ne a tohle mi tvrdí:
https://smartbanka.moneta.cz/security/repackaging.html


Offline - Diskutér Profil 
25. 6. 2021 13:12 Odeslat příspěvek
Já mám IOS a nejde mi to po aktualizaci IOS, ale mám beta verzi. Tak je to asi tím.
Jinak Moneta SB se mi aktualizovala dnes ráno.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 6. 2021 05:51 Odeslat příspěvek
Stejne nefunguje na beta ios ani ekonto ani rb klic.
Zajimave ze na beta 14.7 vse fungovalo. Na 15 nee


Offline - Diskutér Profil 
27. 6. 2021 14:41 Odeslat příspěvek
Tech 5% PHM na pul roku jde i na KK Smart. Ja si nechal udelat KK, ale nemam v Dokumentech soubor "Podminky zvyhodneni", ktery tam pri zrizovani "benzinove" kteditky vzdy byl. Tak doufam, ze jen zmenili procesy abych to nemusel reklamovat (podminku nemit produkt v poslednich 12 mesicich splnuji).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 6. 2021 13:17 Odeslat příspěvek
iOS 14.6 a Smart Banka funguje naprosto normálně jak na iPhonu tak iPadu.

Trochu OT, ale pokud potřebujete používat bankovní aplikace, rozhodně netestuje bety nových velkých verzí iOS. Už X verzí zpátky s tím jsou vždy problémy, protože banky ty beta verze asi netestují, tak s opravou moc nespěchají.
Snad jen loni na iOS14 beta byla výjimka, že AirBank appka chodila.


Offline - Přeborník Profil 
28. 6. 2021 13:19 Odeslat příspěvek
Třeba i testují, ale ty pokusy o antimalware zevnitř sandboxu jsou zkrátka křehké a trvá, než se pro změny (přinejhorším v každé betě) upraví, a než to probublá řetězcem dodavatelů. Čekat, že to rozchodí do dvou týdnů od první beta verze, nebo dokonce budou podporovat, není moc realistické.


Offline - Diskutér Profil 
28. 6. 2021 13:56 Odeslat příspěvek
Nezkoušeli jste někdo nedávno rušit účet v MMB přes mobilitu? Případně i EUR a USD? Byly nějaké komplikace?


Offline - VIP uživatel Profil 
28. 6. 2021 21:38 Odeslat příspěvek
Pres mobilitu nejdou rusit cizomenne ucty.
Toto zde bylo zminovano, zkus pohledat detaily, nevim to na 100% ...


Offline - Diskutér Profil 
29. 6. 2021 08:50 Odeslat příspěvek
Mobilita cizoměnových účtů je možná, když má nový účet shodnou měnu s původním: EUR-EUR, USD-USD. Ale asi bude jistější zrušit účty přímo v bance.


Offline - Nadšenec Profil 
29. 6. 2021 14:50 Odeslat příspěvek
Kde píšou o vývoji fúze Moneta / AB? Nejdřív jsem četl, že akcionáři Monety nesouhlasí, pak jsem kdesi četl že se dohodli. Nemáte někdo aktuální odkazy?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 520  Další stránka
Stránka 321 z 520 [ Příspěvků: 7793 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies