FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Nadšenec Profil 
2. 8. 2021 22:07 Odeslat příspěvek
Kreditní kartu můžeš splácet průběžně a po zaúčtování platby opět vyčerpat ... já mám kreditní rámec nízký, ale když udělám platbu ve výši téměř celého limitu, ihned splatím, tak třeba druhý den opět můžu vyčerpat celý rámec (pokud se stihne splátka zaúčtovat)
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
2. 8. 2021 22:21 Odeslat příspěvek
Tohle mě dnes přistálo ve SmartBankingu a jsou tam obrázky garance nejnižšího kurzu na bankovním trhu. :-)

Vážený kliente,

naše online Směnárna se pohodlně vejde do každého chytrého telefonu. Její použití je velmi jednoduché. Otevřete si ji na pár kliknutí v hlavním menu Smart Banky a během pár minut můžete platit s garancí nejvýhodnějšího kurzu na bankovním trhu.

V online Směnárně garantujeme nejlepší kurz EUR a USD na bankovním trhu, který vždy reflektuje aktuální kurz na finančních trzích.
Ke Směnárně zdarma získáte cizoměnovou kartu a účet bez jakýchkoliv poplatků.
V zahraničí můžete ihned platit svým mobilním telefonem. Stačí si cizoměnovou kartu aktivovat ve Smart Bance a platit pomocí Apple Pay nebo Google Pay.

VÍCE O SMĚNÁRNĚ
Jak to funguje?

Převádět si peníze z běžného účtu na cizoměnový EUR/USD účet můžete libovolně v pracovních dnech od 8:00 do 17:00.
Pokaždé využijete mimořádně výhodný kurz a směnu máte plně pod kontrolou.
Pro jakékoliv placení používáte cizoměnovou EUR/USD kartu. Nevážou se k ní ŽÁDNÉ poplatky za platbu v zahraničí, ani za výběry z bankomatů.
Po návratu z dovolené si zbylé peníze směníte v online Směnárně zpět na koruny opět za ten nejlepší kurz.
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat na zákaznické lince 224 443 636.

S přáním hezkého dne
Vaše MONETA Money Bank

Přílohy

F8273D16-6EBA-4F41-B654-D9B8D5F1D234.png
F8273D16-6EBA-4F41-B654-D9B8D5F1D234.png
[ 972.95 | Zobrazeno 52 krát ]




Offline - Nadšenec Profil 
3. 8. 2021 22:26 Odeslat příspěvek
davsopl, už se to tu probíralo.


Offline - Diskutér Profil 
4. 8. 2021 09:24 Odeslat příspěvek
Garance je asi pravdivá jen na českém bankovnim trhu, Revolut je o fous ještě výhodnější. :-)


Offline - Inventář Profil 
4. 8. 2021 13:00 Odeslat příspěvek
I Revolut už působí na českém trhu s bankovní licencí a výhodnější je třeba i Akcenta vlastněná RB, takže MMB jen prachsprostě lže...


Offline - Diskutér Profil 
4. 8. 2021 18:21 Odeslat příspěvek
Ale Revolut ani Akcenta opravdu banky nejsou. Kdo to vlastní, nebo jakou mají posledních 5 dní licenci, je přece jedno. Obviňovat Monetu ze lži je... Nevím... Zní to jak kdyby ti žena utekla s bankéřem z Monety, jinak ten tvůj příspěvek nechápu. :)
Naopak bychom měli doufat, že podobnou službu zavedou i další banky.


-
4. 8. 2021 18:51 Odeslat příspěvek
Spíše nechápu tvůj příspěvek, než ten od fremantle.


Offline - Trvalý BAN Profil 
4. 8. 2021 19:15 Odeslat příspěvek
Je to takova klamava reklama.


Offline - Diskutér Profil 
4. 8. 2021 19:19 Odeslat příspěvek
Můj příspěvek je reakce na to, že Moneta "prachsprostě lže". Jako prosím? Buď je to pro mě výhodná služba, nebo využívám ještě něco výhodnějšího. Ale pokud mu ta banka ničím neubližuje, nedává smysl obviňovat je z "prachsprosté lži"...


Offline - Diskutér Profil 
5. 8. 2021 07:04 Odeslat příspěvek
Takže lež, která MI neubližuje, přestává být lží. Zajímavý přístup.
A doufat, že "podobnou s službu zavedou i další banky" - jako, že si napíši, že mají nejnižší kurz na trhu? To by vlastně mohly.


Offline - Trvalý BAN Profil 
5. 8. 2021 17:27 Odeslat příspěvek
Konečně. :tleskani

https://comm-lp.moneta.cz/api/view-in-browser?id=359248000&s=437fd0d0-7b5e-4480-9c62-fafce626655d&tm=moneta%2Fruntime%2F
Citace
Rušíme blokaci minimálního zůstatku na účtu. Váš disponibilní zůstatek se o tuto částku navýší, pokud tento minimální zůstatek dnes blokovaný máte.


Offline - Poslední varování Profil 
5. 8. 2021 18:39 Odeslat příspěvek
Bohužel to platí až od 1.11.2021, ale i to je po tolika létech pokrok.
A kdy budou zvyšovat úroky na účtech? ČNB dnes už podruhé v letošním roce zvýšila úrokové sazby.
https://www.e15.cz/byznys/finance-a-bankovnictvi/cnb-dnes-opet-zvysila-urokove-sazby-obava-se-rustu-inflace-1382629#


Offline - Trvalý BAN Profil 
5. 8. 2021 19:29 Odeslat příspěvek
To je otázka nabídky a poptávky ne? Neviditelná ruka trhu. Až budou potřebovat peníze svých klientů, zvýší jim úroky, dokud mají peněz klientů nadbytek, nepotřebují zvyšovat úroky.


Offline - Trvalý BAN Profil 
9. 8. 2021 14:16 Odeslat příspěvek
Dnes me volal nekdo z MMB a chtel vysvetlit vklady hotovosti na pobocce a pres vkladomat za poslednich 10 let, bylo to pres 12 melounu a pak chtel vedet zdroj prijmu. Docela me prekvapil, ze to sleduji az takhle zpetne. Nojo to je jeste z doby coolkaret. Jeste ze jsem to vsechno nevkladal jen pres MMB. Ted uz tolik hotovosti neprotacim.
o<:)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 8. 2021 13:00 Odeslat příspěvek
Dnes mi přišla SMS že do řijna obdržím novou platební kartu. Zajímavé - https://www.moneta.cz/ucty-a-karty/nove-platebni-karty
vypadá to, že budou jen Visa.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327 ... 521  Další stránka
Stránka 324 z 521 [ Příspěvků: 7812 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies