FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Trvalý BAN Profil 
23. 9. 2021 03:44 Odeslat příspěvek
elfin píše
Tak jsem dostal telef.info z pobočky, že nový Sú 0,75% je bez podmínek, možnost založit i stávajícími klienty v SB, tak nevím co si myslet, ale lépe bude rovnou vyzkoušet.

To bude spíš 0,75 % bez podmínek pouze do konce prvního měsíce.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 9. 2021 07:36 Odeslat příspěvek
Možná je to schválne nastaveno v očekávání dalšího zvyšování úroku a nová sazba bude už bez podmínek :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 9. 2021 09:05 Odeslat příspěvek
ja podminky splnil a sviti mi 0,5% ...ale nic moc tam nemam, tak neresim zatim


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 9. 2021 10:07 Odeslat příspěvek
Já mám všechno dle smlouvy-zal. přes SB - do půl mega za 0,75%, nad limit je 0,5%.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 9. 2021 15:51 Odeslat příspěvek
MirekM. píše
Jediný rozdíl v principu (ne v % a max. zůstatku) vidím v možnosti zrušit SÚ v Monetě přes IB na rozdíl od Trinity.


Prosím, můžete mi sdělit, kde je v IB Monety možnost zrušení SÚ ? já tam tedy nikde žádnou takovou nabídku nemám, jen doplňuji, že nemám běžný účet,ale jen SÚ.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 9. 2021 17:02 Odeslat příspěvek
V detailu účtu (jsem teď mimo, tak se nemůžu podívat kde přesně) je naprosto intuitivně někde dole tlačítko zrušit.
Zrada je v tom, že IB je svázáno s účtem, takže kdo má jen jeden účet, tak tam to tlačítko nemá (kdo jich má víc, tak mu půjdou zrušit všechny kromě jednoho - nevím, jestli toho, se kterým se IB zřizovalo, nebo prostě toho, který tam zbude jako poslední).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 9. 2021 17:25 Odeslat příspěvek
V novém IB jsem možnost zrušení účtu také nenašel ale v původním ano.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 9. 2021 18:56 Odeslat příspěvek
První vyhodnocované období je za září, proto vám tam svítí nyní 0,75%, od října tam bude svítit % podle toho zda splníte podmínky v září.
Tj. příjem 20.000 Kč na BÚ z jiného účtu než z vlastních účtů u Monety + 5 odchozích plateb z BÚ, z toho minimálně 1 platba kartou.

Viz podmínky kampaně:
https://www.moneta.cz/sporeni-a-investice/sporici-ucet


Offline - Diskutér Profil 
24. 9. 2021 19:51 Odeslat příspěvek
Co by se dělo s úroky v případě splnění podmínek na září v srpnu s existencí starého SÚ s úrokem po splnění podmínek 0,5 % při založení nového SÚ A přes IB, na kterém by měl být úrok 0,75 % do půl mega?


Offline - Diskutér Profil 
3. 10. 2021 16:56 Odeslat příspěvek
Jak se da prepnout do stareho IB
nemohu to najit.-)

Dik


Offline - Diskutér Profil 
3. 10. 2021 18:13 Odeslat příspěvek
Na úvodní obrazovce (Přehled) nového IB vlevo úplně dole v rámečku "Původní Internet Banka".


Offline - Nadšenec Profil 
6. 10. 2021 23:25 Odeslat příspěvek
Jak jsem tu četl reakce na zvyšování úrokové sazby u spořících účtů MMB, tak nějak nejsem moudrý z toho, zda těch 0,75% je pouze při splnění podmínek a nebo je může člověk mít bez podmínek. Psalo se tu o obojím - babo raď ... ?

Mám dva starší SÚ MMB, u obou se mi tam ukazuje úroková sazba 0,5% a u nejstaršího z dob GE Money Bank 0,8% (do 100K).

PS: Podmínky ani omylem neplním. Debetní kartu MMB (pravidelně) nepoužívám, kreditku MMB mám dodatkovou, tedy ne na sebe.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 10. 2021 17:43 Odeslat příspěvek
Účet co máš 0,5% až splníš podmínky naskočí 0,75% do půl mega,nad bude 0,5%.Stačí odeslat 4 platby mimo a jednou zaplatit debetkou.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 10. 2021 21:13 Odeslat příspěvek
@ mate59, ... díky. U českých bank je běžné, že jakmile mají nové spořící účty s jiným-lepším úročením, tak si je většinou stávající klient musí založit nově. I MMB to tak mívala, takže mi to naprosto zřejmé nepřišlo.
Chápu to tedy tak, že úrok 0,75% p.a. dávají až po splnění podmínek. Ještěže mám SÚ i jinde, kde mají lepší úrok i podmínky.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 10. 2021 05:21 Odeslat příspěvek
mate59 píše
Účet co máš 0,5% až splníš podmínky naskočí 0,75% do půl mega,nad bude 0,5%.Stačí odeslat 4 platby mimo a jednou zaplatit debetkou.

Tohle je fakt demence. Nevím proč nemohou dát SÚ se slušnějším úročením bez podmínek? Tohle úplně nenávidím i u AirBank.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 521  Další stránka
Stránka 328 z 521 [ Příspěvků: 7814 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies