FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Diskutér Profil 
10. 8. 2021 14:35 Odeslat příspěvek
Funguji Vam normalne bezkontaktni platby na terminalech? U mne to blbne a nefunguje. Nepipne terminal,nic se po prilozeni nedeje. Mohlo by to byt spatnou kartou? Dik za info.
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
10. 8. 2021 15:59 Odeslat příspěvek
Mě dnes takto nezafungoval terminál při přiložení telefonu a platbou přes Google Pay (karta mBank). Takže bych to spíš viděl na chybu v terminálech.


Offline - Diskutér Profil 
10. 8. 2021 17:53 Odeslat příspěvek
Mě dneska nešlo visou sb vybrat, zůstatek asi 55k a vybrat šlo až ze třetího bankomatu max 50k a pak zas nešli nakej drobné, furt to psalo nedostatek prostředků na účtu.
Pak jsem si zavolal na infolinku SB a řekli že naka technická chyba na kartě a pak už to naštěstí šlo vybrat. Nevím co to měli za šotek v systémech. Jestli to byla banka ale nefungovalo to na žádným bankomatu, nebo jestli to bylo karetní asociací


Offline - Nadšenec Profil 
11. 8. 2021 12:31 Odeslat příspěvek
Změny u Monety, co přišlo mailem.

Citace
rádi bychom Vás informovali o změnách, které začnou platit od 1. 11. 2021. Pro Vaši snazší orientaci jsme zkrátili a zpřehlednili Sazebník poplatků, řadu jich odstranili, takže některé služby, za které nyní platíte, budou nově bezplatné. Níže naleznete přehled těch nejdůležitějších z nich:

Druhou kartu k běžnému účtu pro další osobu budete mít nyní nově zdarma. Jestliže za druhou kartu ke svému účtu dnes platíte, od listopadu už nebudete.

Rušíme blokaci minimálního zůstatku na účtu. Váš disponibilní zůstatek se o tuto částku navýší, pokud tento minimální zůstatek dnes blokovaný máte.

U vybraných druhů transakcí prodlužujeme lhůty pro zadání platebního příkazu, které budou zpracovány ještě tentýž den. Tato změna bude platná od 21. 11. 2021.

U některých méně využívaných služeb anebo těch, u kterých je varianta, jak službu získat zdarma, zvyšujeme poplatky:

Navyšujeme poplatek za zasílání informačních SMS z 2,50 Kč na 3,50 Kč. Pokud máte aplikaci Smart Banka, můžete si na jeden klik v sekci Oznámení aktivovat push notifikace, které Vám plně nahradí SMS a jsou zcela zdarma. Také si můžete v Internet Bance nastavit bezplatné zasílání notifikací emailem.

Zvyšujeme poplatek za papírový výpis z účtu z 30 Kč na 50 Kč. I výpisy můžete dostávat zcela zdarma elektronicky, buď emailem anebo do Internet Banky. Změnu provedete jednoduše v Internet Bance v sekci Nastavení.

Detailní popis všech změn naleznete ve své Internet Bance nebo Smart Bance v sekci Dokumenty.


Offline - Diskutér Profil 
13. 8. 2021 12:47 Odeslat příspěvek
pry sou problemy dneska s IB platbama u Monety?


Offline - Diskutér Profil 
13. 8. 2021 14:31 Odeslat příspěvek
přes SB aktuálně pár okamžitých plateb bez problému.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 8. 2021 12:20 Odeslat příspěvek
Nemáte někdo podrobnější informace ke změně platebních karet Monety? Dle obrázků to vypadá, že se přechází z MC na Visu, ale proč? Už mi to přišlo ke všem kartám a hlavně u kreditky to bude docela oser všude znovu nastavovat :(.


Offline - Trvalý BAN Profil 
17. 8. 2021 12:29 Odeslat příspěvek
Asi vyhodnejsi provize u VISY.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 8. 2021 13:11 Odeslat příspěvek
Změnu v mailových notifikacích lze provádět jen přes staré IB? V novém jsem to nikde nenašel.


Offline - Návštěvník Profil 
23. 8. 2021 10:35 Odeslat příspěvek
Ty jo, tak jsem chtel znovu zalozit monetu a online mi to nejde, ze musim pry na pobocku... proc :-D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 8. 2021 11:24 Odeslat příspěvek
to se to rozebiralo mnohokrat - proste pokud uz clovek ma nejakou stopu v bance z drivejska, tak to ten online system neda...


Offline - Inventář Profil 
23. 8. 2021 11:44 Odeslat příspěvek
Dá se online, ale je nejprve třeba tu stopu z minulosti (zapomenutý produkt nebo jen holé IB) nechat na pobočce (něco lze i po telefonu) smazat. Třeba u mě to tehdy byla stará vkladní knížka z doby GE založená babičkou v mém pubertálním věku (ani jsem to nevěděl), po jejím zrušení na pobočce a nočním čištění systémů to už online další pracovní den šlo :).


Offline - Diskutér Profil 
1. 9. 2021 13:30 Odeslat příspěvek
přestože jsem splnil podmínky pro "bonusový" úrok na SU (+20k, 5 odchozích plateb z toho 1 kartou), tak mi v apce stále dnes svítí 0,25%, možná to ještě nestihli zaktualizovat. Mám na něm 30 Kč, (jinak něco na těch ostatních úročených 1%) tak o to nejde, ale někoho by to mohlo zajímat.


Offline - Diskutér Profil 
1. 9. 2021 17:18 Odeslat příspěvek
Podívej se na podmínky akce, mám pocit, že je tam něco o nastavení úroku na 0,5 % do 2 pracovního dne v měsíci pro aktuální měsíc.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 9. 2021 17:34 Odeslat příspěvek
ja to tento mesic tez zkousim - predpokladam, ze to nastavi behem zitrka...nekde toho druheho zminovali...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328 ... 521  Další stránka
Stránka 325 z 521 [ Příspěvků: 7814 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies