FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 3. 2023 20:11 Odeslat příspěvek
Ano, mám (měl) jsem ji v Curve. Při některých pokusech byl prý zadán chybně CVC. Prý to vypadá, že to někdo "zkoušel".
Ne, nikdo mě nekontaktoval. To heslo 3D Secure přišlo dnes poprvé.
Poslední příspěvek


Online - Diskutér Profil 
19. 3. 2023 20:29 Odeslat příspěvek
V Curve jsi ji měl jako vybranou kartu k placení?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 3. 2023 20:36 Odeslat příspěvek
Ne, již jsem psal, že jsem ji nepoužíval. V Curve mám jako aktivní jinou (jiné).


Online - Diskutér Profil 
19. 3. 2023 21:02 Odeslat příspěvek
Curve již delší dobu nepoužívám, takže u mě by hypoteticky mohla být karta vybrána k placení (dle zdejších rad mám ale vybranou k placeni Curve Cash téměř s nulovým zůstatkem).


Offline - Nadšenec Profil 
20. 3. 2023 11:27 Odeslat příspěvek
Milos píše
Číslo navázaného telefonu nepotřebují znát, když chtějí zkusit zneužít cizí platební kartu.


Později mi to došlo... díky.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 3. 2023 11:31 Odeslat příspěvek
Kolik těch cizoměnových účtů zdarma může člověk mít? Myslím různé měny - EUR/USD/GBP, ne několik eurových.


Offline - Inventář Profil 
20. 3. 2023 13:15 Odeslat příspěvek
Zdarma můžeš mít jeden účet od každé měny (EUR, USD, GBP), celkem tedy tři cizoměnové účty.


Offline - VIP uživatel Profil 
23. 3. 2023 03:23 Odeslat příspěvek
Moneta prodluzuje u sporeni E garanci sazby 5.3% z 31.3. do 30.6.
prislo to emailem

Citace
Moneta 5.3% do 1m (nad 1m 0.5%) spor.E (akce +2.75%) garant. do 31.3.2023 -> od 25.8. (puv. 5.1% do 500t s podm.)


Offline - Diskutér Profil 
23. 3. 2023 06:57 Odeslat příspěvek
Spoření E? To není zrovna moc zajímavé. Mezi účty ho mám až na 6. místě a to nemám účet ani u VÚB ani u Maxbanky. Ono ani Spoření Extra není nic moc extra.


Offline - Návštěvník Profil 
23. 3. 2023 10:24 Odeslat příspěvek
Je nějaká garance na 5,5% u Spoření Extra? Asi ne, nemohu to najít.


Offline - Inventář Profil 
23. 3. 2023 13:52 Odeslat příspěvek
Garanci má jedině Spoření Extra 2, viz. zde viewtopic.php?p=13411873#p13411873


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 3. 2023 10:36 Odeslat příspěvek
jujec píše
Bratr má podnikatelskou kreditku, od 18. ledna je bez bonusů, prý za zneužívání programu BENE+ (bod 4.3 podmínek). Zajímavé je, že sdělení mu přišlo do jeho IB, ale bylo adresováno mně (mám kartu disponenta). Tak šel bratr na pobočku zjistit, co se stalo, řekli mu, že podnikatelskou kreditkou platil "nefiremní" výdaje. Jaké konkrétní položky to byly, se ale nedozvěděl, stejně tak proč v dopisu je jiný důvod výpovědi, než mu sdělili na pobočce. Dal reklamaci a trvá na to, že podmínky programu BENE+ neporušil (upřímně, jak se vlastně dají porušit, když všechny "specifické" operace jsou ve výjimkách z odměn?). Nicméně se taky dozvěděl, že banka má zpracovaný seznam klientů, kterým odměny ruší.
No a dneska jsem já dostal e-mail, že jsem byl včera na pobočce a ať je ohodnotím. Je to fakt zajímavá banka, když ani neví, kdo jim na pobočku přišel, říkám si, jestli mají v pořádku správu osobních údajů.


Pro zajímavost - pokračování. Bratr byl na pobočce, paní za přepážkou mu řekla, že byla na koberečku někde na vedení, že prý po té, co jsem já bance napsal v hodnocení, že jsem nikde nebyl, upadla v podezření, že si fixluje schůzky s klienty. Bratr s ní prošel všechna nastavení v systému a všude byly jen jeho údaje. Takže není jasné, proč to vše chodí mně. Každopádně bratr na místě sepsal výpověď a vše zrušil. A já, až půjdu někdy kolem té banky, hodlám udělat totéž. Říká se tomu ztráta důvěry.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 3. 2023 09:49 Odeslat příspěvek
To jste mi vlastne pripomnel, ze mi na druhe tel. cislo chodi SMS pro nekoho uplne ciziho kdo je jejich klientem. Predpokladam, ze jde o preklep pri registraci, ale je zvlastni, ze si to jeste nevsiml.


Offline - Poslední varování Profil 
29. 3. 2023 13:11 Odeslat příspěvek
drkarel píše
Psal. Aktuální stav nevím, ale spíš si myslím, že SMS stále takto utajeně zachovají. Vycházím mj. z toho, že na účtu manželky jsem disponent, mám aktivovanou appku i pro její bankovnictví, ale přihlašuji se do něj stále přes SMS.
https://www.penize.cz/osobni-ucty/437990-do-banky-i-bez-aplikace-overovaci-sms-neskonci-couva-moneta
https://www.moneta.cz/prihlasovani-do-ib – Mám jen tlačítkový telefon. Jak se do Internet Banky dostanu?


Offline - Poslední varování Profil 
29. 3. 2023 14:35 Odeslat příspěvek
aha tak to bude podle veku, kdo je tu dost stary tomu to mozna projde :D
Napsal jsem v IB zpravu co me odpovedi s jasnou zadosti :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484 ... 521  Další stránka
Stránka 481 z 521 [ Příspěvků: 7814 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies