FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Diskutér Profil 
25. 3. 2021 01:33 Odeslat příspěvek
octaviampi píše
dr._lukas píše
To 1% nabízejí do částky 300 tisíc, v čem by tratili?

Co tak vidím, tak je 1% u lidí s více účty na všech účtech. Ja mam u obou transakci z/na ING konto alespon v lonskem roce.

A jinak - chudáci lidi na zákaznickém oddělení. Takovéhle drzé dožadování se výhody, to je děs, falešný doktore.

Zdrž se svých trapných názorů ty jelito :oboze :lol:

Naposledy upravil dr._lukas dne 25. 3. 2021 15:51, celkově upraveno 3
Poslední příspěvek

25. 3. 2021 08:00 Odeslat příspěvek
Tak ses opet ukazal.

Fc70: Moneta uz nekolikrat v minulosti na urok lakala, takze zas takove prekvapeni to neni.

25. 3. 2021 15:52 Odeslat příspěvek
Lákala, ale všechny, ne hrstku klientů, dle mého to zavání minimálně prapodivností.

Offline - Inventář Profil 
25. 3. 2021 18:37 Odeslat příspěvek
Nevidím v tom žádnou prapodivnost, jak to popisoval minarjo, má to určitou logiku, jen to prapodivně uchopili a rozšířili. Ale nevidím nic divného na tom, že se stávající klient dotazuje/čílí, když se ho akce netýká.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 3. 2021 18:47 Odeslat příspěvek
Jsem rád, že tu nabídku mi nakonec neposlali.
Ještě by hrozilo, že bych o ní uvažoval :-D

26. 3. 2021 12:29 Odeslat příspěvek
Taky jsem se slušně zeptal a odpověděli mi, ze sorry jako a ze mohu zkusit stavební spoření, tak jsem jim méně slušně s několika argumenty odpověděl, ze se mi jejich přístup nelíbí, tak uvidime.

26. 3. 2021 14:53 Odeslat příspěvek
Přesně stejnou odpověď jsem dostal dneska taky :-D . Odepsal jsem jim, uvidíme, kdyžtak to v příštím týdnu zruším.

26. 3. 2021 15:31 Odeslat příspěvek
Z nějakého důvodu si vybrali kandidáty, kteří lépe vyhovovali požadavkům. Tak se nevnucujte..

26. 3. 2021 15:40 Odeslat příspěvek
Nevnucuju se, jen jsem se zeptal, to snad jako klient mohu...., právo banky si vybrat koho chtějí nijak nezpochybňuji, ale stejně tak, já mám právo jednání banky vnímat jako nefer vůči někomu, kdo je v Moneta dlouhá léta, protocil tam spoustu peněz na různých produktech, a teď jim nejsem dost dobrý? Fajn, pokud jim par preletavych klientů přijde cennejsich, než ti dlouholeti, i to je informace. Jsou i jiné banky.

26. 3. 2021 16:06 Odeslat příspěvek
Vybrali si a my se ozvali a případně se taky rozhodneme s kým budeme nadále hrát.

Offline - Nadšenec Profil 
26. 3. 2021 16:23 Odeslat příspěvek
Pochybuju, že z tebe něco mají, takže když je opustíš, tak je fakt vytrestáš...

26. 3. 2021 17:11 Odeslat příspěvek
Ale ono to není o vytrestani, já pouze hájim své zájmy. Moneta nabízí 1% jen někomu, fajn, pokud se dozvím, ze mě ne, jednoduše ty peníze dam jinam. Tečka. Nejsou v tom žádné emoce.

Schillerova na rozdíl od Monety mými 300 tisíci nepohrdne a dostanu 2% možná v návaznosti na inflaci i více.

26. 3. 2021 19:52 Odeslat příspěvek
Tak jsem obdržel druhou odpověď, která byla sice dlouhá, ale shrnout by se dala slovy, jsou teď všeobecně nízké úroky, klienty, které jsme do akce zařadili, jsme si pečlivě vybrali a vy to bohužel nejste.

Dále s nimi již komunikovat nebudu, nechám účet spát s par drobnými a uvidime, co bude třeba za rok. Jejich skoda peníze z MBank a Hello bank půjdou 1.5. jinam.

Naposledy upravil drummond dne 26. 3. 2021 20:13, celkově upraveno 2

Offline - Nadšenec Profil 
26. 3. 2021 19:53 Odeslat příspěvek
Nemáte někdo tušení jaká banka za levno zvládá příchozí platbu ze zahraničí v českých korunách?

Bylo trochu překvapení, když mi za to Moneta naúčtovala 1% (předem jsem netušil, že to nebude převod v rámci ČR), ale příště to rozhodně musím poslat někam jinam.

26. 3. 2021 21:41 Odeslat příspěvek
tomasvlasak píše
Nemáte někdo tušení jaká banka za levno zvládá příchozí platbu ze zahraničí v českých korunách?
...

Pravděpodobně Equa banka, chce 29 Kč za příchozí zahraniční platbu.
Ceník: https://www.equabank.cz/download/dms/1761_cz_L003_sazebnik_platny_od_01012021.pdf

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318  Další stránka
Stránka 314 z 318 [ Příspěvků: 4770 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies