FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Nadšenec Profil 
18. 9. 2021 23:42 Odeslat příspěvek
SÚ tam nemám. Ale za odměnu za tuhle bezva nabídku plus zprávu o nuceném převydání platebních karet MC za VISA ruším korunový i euro účet přes bankovní mobilitu.
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 9. 2021 04:59 Odeslat příspěvek
Já tu nabídku asi využiji. 0,75 % na spořáku je teď nadstandardní úrok. Předpokládám, že podmínky musím splnit už tento měsíc a spořák stačí založit do konce tohoto měsíce, abych měl bonusovou sazbu od toho příštího?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 9. 2021 05:10 Odeslat příspěvek
Nejdřív bych založil ten spořák a pak splnil podmínky na běžném účtu do konce září. Od října ti pak ten bonusový úrok nastaví. Bývá tam nějaká prodleva, než se ten bonusový úrok v detailu účtu objeví (mně se v appce zobrazoval asi až od 2. dne v měsíci), ale úročí se hned od začátku měsíce.


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 9. 2021 05:12 Odeslat příspěvek
jerry666 píše
Mě podobně vypekli v KB, peníze v sobotu vloženy přes bankomat na účet a okamžitou platbou odeslány jinam. Platba zaúčtována ihned, vklad až v pondělí. Za víkend naúčtován nepovolený debet. Reklamace nic, ale byly to drobné, tak jsem si jen na banku udělal názor a zařídil se jinde...

Pŕesně tohle jsem v poslední době dělal u Monety, ale žádný problém, zaúčtují totiž vklad vkladomatem ihned třeba i v sobotu o půlnoci, žádné čekání na pondělí.


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 9. 2021 11:20 Odeslat příspěvek
servpack píše
Nejdřív bych založil ten spořák a pak splnil podmínky na běžném účtu do konce září. Od října ti pak ten bonusový úrok nastaví. Bývá tam nějaká prodleva, než se ten bonusový úrok v detailu účtu objeví (mně se v appce zobrazoval asi až od 2. dne v měsíci), ale úročí se hned od začátku měsíce.

Založil jsem SÚ dnes ráno, teď jsem zjistil, že už je v SB a ukazuje to v detailu účtu úrokovou sazbu 0,75 %, přitom minulý měsíc jsem určitě podmínky nesplnil, protože debetkou Monety neplatím a kreditku nemám. Takže asi dají bonusovou sazbu na první měsíc bez podmínek. Přesunuji peníze z SÚ RB a SÚ HB hned, nebudu na nic čekat.
:D


Offline - Přeborník Profil 
19. 9. 2021 13:20 Odeslat příspěvek
Šaškovat kvůli 0,75% s dalším běžným účtem, navíc s otravnými podmínkami, to někomu za to stojí? A ještě to je omezené do 0,5 mil.. 8-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 9. 2021 19:09 Odeslat příspěvek
Já mám ten BÚ u Monety jako hlavní, akorát jsem SÚ měl jinde. Půl milionu ani nevyužiji, investoval jsem většinu peněz do akcií a crypta.


Offline - Diskutér Profil 
20. 9. 2021 10:31 Odeslat příspěvek
přímo ve smlouvě při zakládání SU přes mobil je uvedena úroková sazba 0,75% bez odkazu na nějaké další podmínky, tak nevím jestli můžou to jejich plnění nějak vyžadovat. Pravda je, že na mobilu, kde se PDF v app otevře jen na menší půlce displeje, protože přes horní půlku je obrovským písmem "Přečtěte si pečlivě smlouvu a parametry produktu" jsem to až tak podrobně vše nezkoumal.
"Úroková sazba dle platného úrokového lístku ... k datu vytištění Dispozic činí: 0,75% p.a. do 500 000,- ..."


Offline - Přeborník Profil 
20. 9. 2021 14:10 Odeslat příspěvek
https://www.moneta.cz/sporeni-a-investice/sporici-ucet
Tady máš jasně podmínky akce ;-)


Offline - Diskutér Profil 
21. 9. 2021 19:48 Odeslat příspěvek
qxdxqxdx píše
Založil jsem SÚ dnes ráno, teď jsem zjistil, že už je v SB a ukazuje to v detailu účtu úrokovou sazbu 0,75 %, přitom minulý měsíc jsem určitě podmínky nesplnil, protože debetkou Monety neplatím a kreditku nemám. Takže asi dají bonusovou sazbu na první měsíc bez podmínek. Přesunuji peníze z SÚ RB a SÚ HB hned, nebudu na nic čekat.
:D


Taky jsem založil a hned vidím úročení 0.75% ale peníze tam pošlu až v říjnu. Může to být jen chyba zobrazení v internetbankingu a podmínky jasně stanovují, že zvýšené úročení nastane až následující měsíc.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 9. 2021 09:47 Odeslat příspěvek
Tak jsem dostal telef.info z pobočky, že nový Sú 0,75% je bez podmínek, možnost založit i stávajícími klienty v SB, tak nevím co si myslet, ale lépe bude rovnou vyzkoušet.


Offline - Inventář Profil 
22. 9. 2021 10:21 Odeslat příspěvek
Hmm, mohli by to mít někde podloženo podmínkami. Ať hledám, jak hledám, bez podmínek nenacházím.


Offline - Diskutér Profil 
22. 9. 2021 10:35 Odeslat příspěvek
u mě prý systém už při zakládání vyhodnotil splnění podmínek (trvaláky mi tam automaticky točí co je potřeba) a proto na dokumentu Parametry spořícího účtu mi automaticky naskočila sazba 0,75%

Číslo: xyz; IBAN: xyz; Název spořicího účtu: Spoření A; Měna: CZK; Datum založení: 20.09.2021; nejpozději následující pracovní den. Úroková sazba dle platného Úrokového lístku a v případě změny platí její Uveřejněná výše - k datu vytištění Dispozic činí: 0,75 % p.a. do 500 000,00 Kč, 0,5 % p.a. od 500 000,00 Kč; Periodicita zasílání výpisů: Měsíční, nejméně ročně k 31.12.; Způsob předáváni výpisů: Elektronicky IB: ...

Jinak by měly skutečně platit zveřejněné podmínky akce.


Offline - Diskutér Profil 
22. 9. 2021 16:39 Odeslat příspěvek
Já podmínky minulý měsíc nesplnil a taky mi tam svítí u Spoření A 0,75 % p.a.

Dané podmínky:
Měsíční příjem na běžném účtu u MONETA Money Bank ve výši alespoň 20 000 Kč. Alespoň 5 bezhotovostních odchozích plateb z běžného účtu v daném měsíci, z toho minimálně jedna platba debetní anebo kreditní kartou. Po splnění těchto podmínek Vám automaticky během 2. pracovního dne následujícího měsíce navýšíme úrokovou sazbu z 0,25 % p. a. na 0,75 % p. a. pro zůstatky do 500 000 Kč


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 9. 2021 21:54 Odeslat příspěvek
Asi to bude možnost založení pro všechny i bez podmínek jen za 0,25%, ale za bonusových 0,75% jen s "podminkama", teď tam zatím vidíte %lákadlo:) Áčko se bude lišit bez bonusu jen limitem. Monetastrategie.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 521  Další stránka
Stránka 327 z 521 [ Příspěvků: 7812 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies