FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Diskutér Profil 
7. 9. 2021 17:13 Odeslat příspěvek
Do konce srpna byla akce na Moneta Business Card: + 3 % vratka
https://www.moneta.cz/pujcky-a-uvery/bu ... itni-karta
Nevíte, kde bych ještě teď stáhl ty podmínky, kartu už mám ;-)
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
14. 9. 2021 06:30 Odeslat příspěvek
Moneta mi naúčtovala úroky za nepovolený debet. Dost jsem se divil a reklamoval jsem to, vysvětlení mi přišlo neuvěřitelné.

16.8. jsem měl na účtu 0 Kč
17.8. jsem si poslal na účet peníze a po internetu jsem kartou něco zaplatil
Obchodník byl v jiném časovém pásmu a v době platby u něj bylo ještě 16.8.
Banka mi odečetla peníze s valutou 16.8., čímž jsem se dostal do nepovoleného debetu a za to mi naúčtovala sankční úrok.

Dost by mě zajímalo, jestli tohle je standardní postup v českých bankách...


Offline - Přeborník Profil 
14. 9. 2021 07:23 Odeslat příspěvek
Mně to připadá v rozporu s čl. 87 (3) PSD2, ale nejsem v tom odborník a rád si poslechnu, jak v takovém případě relevantní úřad rozhodne.
Citace
Členské státy zajistí, aby dnem valuty částky odepsané z platebního účtu plátce byl nejdříve okamžik, kdy je částka platební transakce z tohoto platebního účtu odepsána.


Offline - Diskutér Profil 
14. 9. 2021 07:44 Odeslat příspěvek
Napsali mi, že "v rámci dobrých vztahů"... atd. mi to vrátěj, ale že pravdu mají.
Tak ještě nevím, jestli po tom půjdu dál, nebo se spokojím s vrácením peněz.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 9. 2021 10:31 Odeslat příspěvek
Napsal bych jim, ze jsem takto spokojen a jsem rad za vstricnost. Nicmene , ze v zajmu dobrych vztahu bych rad znal zneni na jejimz zaklade maji pravdu, at si na to muzu dat priste pozor...


Offline - Diskutér Profil 
14. 9. 2021 13:02 Odeslat příspěvek
Peníze mám vrácené.
To účtování do minulosti je "v souladu se Základními produktovými podmínkami Běžného účtu"...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 9. 2021 21:44 Odeslat příspěvek
Mě podobně vypekli v KB, peníze v sobotu vloženy přes bankomat na účet a okamžitou platbou odeslány jinam. Platba zaúčtována ihned, vklad až v pondělí. Za víkend naúčtován nepovolený debet. Reklamace nic, ale byly to drobné, tak jsem si jen na banku udělal názor a zařídil se jinde...


Offline - Návštěvník Profil 
17. 9. 2021 09:19 Odeslat příspěvek
Od 16.9.2021 mění Moneta úrokové sazby na spořícím účtu, stále je třeba splnit dvě podmínky:


- Měsíční příjem na běžném účtu u MONETA Money Bank ve výši alespoň 20 000 Kč
- Alespoň 5 bezhotovostních odchozích plateb z běžného účtu v daném měsíci, z toho minimálně jedna platba debetní anebo kreditní kartou

Po splnění těchto podmínek Vám automaticky během 2. pracovního dne následujícího měsíce navýšíme úrokovou sazbu
– z 0,25 % p. a. na 0,75 % p. a. pro zůstatky do 500 000 Kč
– z 0,25 % p. a. na 0,5 % p. a. pro zůstatky nad 500 000 Kč


Offline - Trvalý BAN Profil 
17. 9. 2021 09:24 Odeslat příspěvek
Poplatek za CashAdvance bude Moneta rušit.
https://www.penize.cz/platebni-karty/426347-dve-banky-rusi-poplatek-za-vybery-cash-advance


Offline - Přeborník Profil 
17. 9. 2021 09:42 Odeslat příspěvek
philmencz píše
Od 16.9.2021 mění Moneta úrokové sazby na spořícím účtu, stále je třeba splnit dvě podmínky:
Navíc zveřejnili bonus 0,25% na existující Spoření/Spoříto (bez souběhu s akcí 1%), za stejných podmínek aktivity, teoreticky z platností už od začátku letošního roku.

A nabízí TV na 1 rok za 1%.

-- 17. 9. 2021 10:46 --

… nedával jsem pozor (mám akci 1%), mám tu někde poznámku, že ten bonus 0,25% na Spoření opravdu existoval delší dobu, tak možná o tomto účtu jen přesunuli dokument.


Offline - Nadšenec Profil 
17. 9. 2021 10:30 Odeslat příspěvek
takže jen pro nové účty zřízené od 16.9?


Offline - Inventář Profil 
17. 9. 2021 11:05 Odeslat příspěvek
Přesně tak, týká se to jen spořicích účtů Spoření A nebo Spoříto A založených po 16.9.2021.


Offline - Diskutér Profil 
17. 9. 2021 12:25 Odeslat příspěvek
philmencz píše
Od 16.9.2021 mění Moneta úrokové sazby na spořícím účtu, stále je třeba splnit dvě podmínky:


- Měsíční příjem na běžném účtu u MONETA Money Bank ve výši alespoň 20 000 Kč
- Alespoň 5 bezhotovostních odchozích plateb z běžného účtu v daném měsíci, z toho minimálně jedna platba debetní anebo kreditní kartou

Po splnění těchto podmínek Vám automaticky během 2. pracovního dne následujícího měsíce navýšíme úrokovou sazbu
– z 0,25 % p. a. na 0,75 % p. a. pro zůstatky do 500 000 Kč
– z 0,25 % p. a. na 0,5 % p. a. pro zůstatky nad 500 000 Kč


To může být zajímavé jen pro skutečné, aktivní klienty Monety. Tyhle opičárny fakt dělat nebudu, když Moneta není mou hlavní bankou.


Offline - Diskutér Profil 
17. 9. 2021 20:50 Odeslat příspěvek
drummond: lze to nastavit vše automaticky trvalými příkazy, až na tu jednu platbu kartou, kterou ale vyřeší jeden GBIT pokud používáš CURVE, nebo prostě jednou za měsíc něco zaplatit.


Offline - Diskutér Profil 
18. 9. 2021 21:24 Odeslat příspěvek
Stejná opičárna jako v Trinity jen pro nově založené účty. Kdyby to dali i na stávající SÚ, mohli mít ode mě pár babek a věřím, že nejenom ode mě. "Věčné" rušení a zakládání nových SÚ mě při kosmetických rozdílech v úročení na SÚ již opravdu nebaví.
Jediný rozdíl v principu (ne v % a max. zůstatku) vidím v možnosti zrušit SÚ v Monetě přes IB na rozdíl od Trinity.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 520  Další stránka
Stránka 326 z 520 [ Příspěvků: 7800 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies