FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Nadšenec Profil 
6. 7. 2020 19:04 Odeslat příspěvek
Lol Phirae píše
Jestli to náhodou nedělá ta výborná "vychytávka" Šajomi s několikanásobnou instalací aplikací.

Já mám Šaomi, nejde mi to (hlásí to chybu) a určitě nemám několikanásobnou instalaci, resp. si ničeho takového nejsem vědom. Na druhou stranu mě to v SB až tak extra nevadí, stejně raději obsluhuju finance přes IB, kde úroky vidět jsou.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 7. 2020 09:01 Odeslat příspěvek
Vyskočilo to jako aktivní na tom webu? Čekám, kdy se ta akce probudí a pořád nic. Google jim tuto zprávu dávno zaindexoval a ve zdrojáku jejich webu je, ale není zobrazená a aktivní. Nějaké novinky k této promo akci?

iglooo píše
Citace
Jako dárek na uvítanou jsme pro všechny klienty Wüstenrot připravili mimořádnou nabídku běžného účtu Tom plus s výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma, bez jakýchkoliv poplatků a s odměnou 2000 Kč.


:love: :potichu :nenapadne


Offline - Návštěvník Profil 
7. 7. 2020 09:45 Odeslat příspěvek
mne tez v mobilnim bankovnictvi na sporaku neukaze detail uctu
a ne mobilni bankovnictvi neznameza ze se v mobilu do banky prihlasite pres firefox


Offline - Nadšenec Profil 
7. 7. 2020 10:17 Odeslat příspěvek
Taky jsem zjistil, že tu chybu ve smart bance mám jen u účtů spořícího typu (mám celkem 4 druhy).
V případě běžného účtu se detaily zobrazí.

Obrázek


Online - Mírně pokročilý Profil 
7. 7. 2020 10:45 Odeslat příspěvek
Proto má moneta blokovanou funkci screenshot, abychom mohli nadávat bez důkazů :-D
to limec: souhlasím s tebou, ale podle příspěvků lze usoudit, že pojem "mobilní bankovnictví " je pro některé jedince význam na pojmenování všech přístrojů, na kterých jede internet a které se mohou přemístit. Ve finále jde přenést i samotnou PC skříň a spustit na ní IB a tvrdit, že mám PC na kolečkách a tudíž moje bankovnictví je mobilní :-)


Offline - Diskutér Profil 
7. 7. 2020 11:03 Odeslat příspěvek
dala67 : to možná na Androidu. Na IOS nic blokovaného není.


Offline - Trvalý BAN Profil 
7. 7. 2020 11:24 Odeslat příspěvek
Mam wustenrot a soucasne Moneta Tom, muzu si tedy take prevest wursta na novy druhy Tom ucet za bonus 2000???


Offline - Diskutér Profil 
7. 7. 2020 15:22 Odeslat příspěvek
Nevite do kolika hodin ve vsedni dny pripisuje cca Moneta standartni platby,pokud dotycny posle jeste tyz den z cizi banky?


Offline - Diskutér Profil 
7. 7. 2020 16:01 Odeslat příspěvek
Tak max 17h, ve 14 hod, pak i 14,30 je uzávěrka pro prioritní. I do hello mi to přijde v 15 hod, nejdyl snad v 16 hod pripisovali.


Offline - Diskutér Profil 
7. 7. 2020 16:44 Odeslat příspěvek
Dik za info,ja ze mi nic do ted neprislo a udajne standartni platba mela byt dnes odeslana.

edit:
Tak mi bylo receno spolecnosti co platbu odeslala,ze pry pravdepodobne zdrzeni na strane banky. Platba sla z KB.


Offline - Inventář Profil 
7. 7. 2020 18:54 Odeslat příspěvek
Tak Ti mám pocit, že tenhle problém jsi tu nedávno už řešil a výsledkem bylo, že to z KB poslali až odpoledne, takže to muselo přijít až následující den.


Offline - Diskutér Profil 
7. 7. 2020 19:05 Odeslat příspěvek
Resil,ale to co pises neni pravda,ze bych presne vedel ze to poslala KB odpo,to by pak bylo jasne,ze to prijde druhy den.

Platba mi prisla nedavno v poradku,tak ze je to jednou tak,pak zase jinak.Spis sem pak napsal, co mi odesilajici spolecnost odepsala.
A chtel sem vedet,do kdy max cca Moneta pripisuje.
Nekdo lze... KB je blbost,ze by nestihala.

Pokud mi spolecnost finance zaslala dnes ve 12h a pak kdyz mi castka neprisla,napsali ze je to zrejme zdrzeni banky.


Naposledy upravil marvy dne 7. 7. 2020 19:13, celkově upraveno 1


Offline - Poslední varování Profil 
7. 7. 2020 19:12 Odeslat příspěvek
Nejspise spolecnost NEpodala prikaz vcas do meznih9 casu v KB.


Offline - Diskutér Profil 
7. 7. 2020 19:15 Odeslat příspěvek
Do 9h urcite nestihaji,vim ze,zasilaji davku ve 12h,tak ale to by standartni platba mela dorazit jeste dnes do Monety.-)


Offline - Poslední varování Profil 
7. 7. 2020 19:20 Odeslat příspěvek
Komerční banka mela myslim do 13:00h garantovano, ale ty to prece nevis jiste, mas pouze informaci, povetsinou od nekoho, kdo to take nevi jiste.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261 ... 520  Další stránka
Stránka 258 z 520 [ Příspěvků: 7800 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies