FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Inventář Profil 
26. 6. 2020 21:32 Odeslat příspěvek
Spousta Transakcnich polozek je hodne matoucich
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
27. 6. 2020 05:55 Odeslat příspěvek
Appka My Air má něco lepší, něco horší, hlavně přepínání disponentů bez potřeby zadávat heslo se mi líbilo. A vůbec že šlo dát disponentské oprávnění na dálku přes IB, to nemá asi žádná jiná banka. Na druhou stranu appka My Air nepodporuje tmavý režim a začli tam dávat až moc reklamy.

Offline - Nadšenec Profil 
27. 6. 2020 10:10 Odeslat příspěvek
Fio umí dát taky přístupy na dálku, ale ten člověk už musí mít přihlašovací údaje ke svému IB.

29. 6. 2020 05:35 Odeslat příspěvek
Moneta teď dává k BÚ debetní karty Visa?

Online - Mírně pokročilý Profil 
29. 6. 2020 07:40 Odeslat příspěvek
No mi to prijde jako ta zmena/zavedeni Tom -> Tom PLUS (nebo jak se to jmenuje) - tozdil v cenicich jsou mrave ty karty MC -> VISA...tezko rict, proc...

29. 6. 2020 10:14 Odeslat příspěvek
tema VISA: viewtopic.php?f=316&t=1250066&st=0&sk=t&sd=a&start=2377

Online - Mírně pokročilý Profil 
29. 6. 2020 12:22 Odeslat příspěvek
Jo to muze byt ono - nejak na podzim ci v zime ma byt nejaka (nevim presne terminologii) validace skrz to tvrde overeni a pry je pro banky jednodussi mit pouze jednu asociaci resp. to neplatit 2x.
A ano, o VISA se rika, ze nabizi lepsi podminky nez MC - MC jede cestou - napiste nam, co vam nabidla VISA a my vam dame to stejne / o chlup lepsi, jinak ale nabidku neposlou (VISA se snazi o poznani vic) :-))
Takze dik za link - tohle si nepamatuju, ze bych tu videl probirat :-).

29. 6. 2020 18:49 Odeslat příspěvek
Jo, tak manželce taky přišlo oznámení o změně účtu na Tom plus. Mj. tam píšou něco o 2% vratce z plateb debetkou po dobu 4 sledovaných období, max. 400,-/období. Ovšem podrobnosti se mi nedaří dopátrat (ale ani se moc zatím nesnažím).

29. 6. 2020 19:00 Odeslat příspěvek
A dali možnost odmítnout?

29. 6. 2020 20:40 Odeslat příspěvek
Nic takového jsem v tom e-mailu nenašel, ale hned jsem protestoval. Do IB jsem zatím nekoukal.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 6. 2020 21:01 Odeslat příspěvek
drkarel píše
Jo, tak manželce taky přišlo oznámení o změně účtu na Tom plus. Mj. tam píšou něco o 2% vratce z plateb debetkou po dobu 4 sledovaných období, max. 400,-/období. Ovšem podrobnosti se mi nedaří dopátrat (ale ani se moc zatím nesnažím).

A Jaky mela typ uctu, ze jej chteji prevest?

Offline - Nadšenec Profil 
29. 6. 2020 21:06 Odeslat příspěvek
Ve SmartBance jsem přepnul na Tom Účet, v dokumentech se objevila pouze nějaká žádost o změnu účtu, ale smluvní dokumentace žádná nepřišla. Co se týká karet, mám stále MasterCard z původního Genius Gratis. V ceníku mají napsáno pouze 1x vedení karty Standard zdarma. To, jestli to je Visa nebo MasterCard se nikde nepíše.

https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... by-fon.pdf

Počet a typ karet měsíčně ZDARMA v rámci konta (při více kusech debetních karet se poplatky řídí typem karty). 1 ks Standard

30. 6. 2020 03:54 Odeslat příspěvek
jan.za píše
A Jaky mela typ uctu, ze jej chteji prevest?

Free & Flexi (takže novější než Gratis).

-- 30. 6. 2020 03:59 --

No, vzhledem k tomu, že v dokumentu upravujícím podmínky účtu s názvem "Speciální produktové podmínky", se výslovně praví níže uvedené, soudím, že tu změnu nemůžou udělat takto ihned. Ovšem pokud jsem neprošvihl nějaké oznámení v IB ...

"Banka je oprávněna tyto PP jednostranně měnit pouze za předpokladu, že Klientovi poskytne informace o příslušných změnách, aby měl Klient možnost písemně se vyjádřit ve lhůtě 2 měsíců před účinností nových PP, není-li dohodnuto jinak. V případě, že Banka neobdrží v uvedené lhůtě písemný nesouhlas s jejich změnou, stanou se účinnými."

30. 6. 2020 08:37 Odeslat příspěvek
Účet Tom Plus není veřejně nabízen. Lze jej získat buď převodem z jiného typu účtu, či jej banka sama změní či v rámci speciálních akcí.

Zde je samostatný ceník pro účet Tom Plus
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 052020.pdf

Zde podmínky kampaně vratka 2 %
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 062020.pdf

Zde podmínky akce odměna za zřízení/doporučení účtu
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 072020.pdf

Offline - Návštěvník Profil 
30. 6. 2020 14:57 Odeslat příspěvek
Da se v Internet Bance prepnout na ten novy Tom ucet?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 315  Další stránka
Stránka 252 z 315 [ Příspěvků: 4725 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies