FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

-
14. 5. 2021 06:44 Odeslat příspěvek
Po přihlášení mi Moneta nabízí úvěr s úrokem 3,5 %, RPSN 3,6 %.
Má s tím někdo zkušenosti? Vyžil to někdo? Dodrží to? Výplata mi tam nechodí. Díky
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
14. 5. 2021 15:07 Odeslat příspěvek
Také mi v appce vyskakovala tahle obtěžující reklama, ale dá se to skrýt, proto mají u mně plus.


Offline - Diskutér Profil 
28. 5. 2021 08:08 Odeslat příspěvek
chtěl jsem se podívat na Směnárnu přes IB, z nového IB mě to přesměrovalo do starého IB a do starého se mi aktuálně nelze přihlásit (z Chrome). Hned po pokusu se přihlásit "Z důvodu delší nečinnosti proběhlo automatické odhlášení ze systému."


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 5. 2021 09:36 Odeslat příspěvek
nnnokiaE52 píše
Po přihlášení mi Moneta nabízí úvěr s úrokem 3,5 %, RPSN 3,6 %.
Má s tím někdo zkušenosti? Vyžil to někdo? Dodrží to? Výplata mi tam nechodí. Díky

To je jen reklama. Ve finále dávají daleko horší úroky.


Offline - Návštěvník Profil 
31. 5. 2021 13:19 Odeslat příspěvek
Také jsem dostal takovou nabídku. Půjčku jsem si v aplikaci nechal spočítat a jelikož ten účet moc nevyužívám (nemám obrat), spočítali mi půjčku s úrokem krásných 18%. Je to asi joke.


Offline - Návštěvník Profil 
31. 5. 2021 17:18 Odeslat příspěvek
No já všechno u Monety včera přes datovku zrušil


Offline - Návštěvník Profil 
31. 5. 2021 18:13 Odeslat příspěvek
sudowodo píše
Také jsem dostal takovou nabídku. Půjčku jsem si v aplikaci nechal spočítat a jelikož ten účet moc nevyužívám (nemám obrat), spočítali mi půjčku s úrokem krásných 18%. Je to asi joke.


Taky jsem to zkusil a dostal jsem luxusních 23% :-D takhle mě to používat nedonutí :-D


-
31. 5. 2021 18:23 Odeslat příspěvek
kecinzer píše
nnnokiaE52 píše
Po přihlášení mi Moneta nabízí úvěr s úrokem 3,5 %, RPSN 3,6 %.
Má s tím někdo zkušenosti? Vyžil to někdo? Dodrží to? Výplata mi tam nechodí. Díky

To je jen reklama. Ve finále dávají daleko horší úroky.

Jj, zkusil jsem: 9,8%. Šupáci.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 6. 2021 07:05 Odeslat příspěvek
Mne nabidli tech 3,5%, ale vyplata a hypo..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 6. 2021 07:33 Odeslat příspěvek
Mám u nich hypo i účet, poměrně velké příjmy, kalkulačka řekla 4,9% tak jsem tam volal že chci 3,5% a dali mi to. Je to všechno handl jako na trhu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 6. 2021 17:48 Odeslat příspěvek
Investujete někdo s Monetou do podílových fondů? Nabízejí mimo jiné globální akciové fondy (např. Fidelity, Generali) bez vstupních i výstupních poplatků. Původně jsem to považoval za marketingovou akci, ale ten nulový poplatek je tam nějak dlouho. :hm


Offline - Diskutér Profil 
9. 6. 2021 18:18 Odeslat příspěvek
Je to marketingová akce, ale je "na dlouho/na furt". Už loni to několikrát měli na 1-2 měsíce bez poplatků a zjevně zjistili, že pak mají několikanásobně víc klientů. Takže se jim to víc vyplatí "zdarma". Oni totiž dostávají zároveň provize od fondů (Fidelity, atd).


Offline - Inventář Profil 
9. 6. 2021 22:47 Odeslat příspěvek
Ono v Monetě ty nulové poplatky fondů tak nějak "musejí" nabízet, pokud spojení s Air Bank myslí vážně. Nejspíš to bude součást přípravy na tuto fúzi, když Air Bank už má fondy zdarma dávno (od zahájení jejich nabídky) a toto by byl celkem podstatný rozdíl mezi nimi, přitom je typické sbližování základních parametrů před fúzí. Je to něco podobného, jako že Raiffka kvůli pohlcení Equa zavedla relativně nedávno bezplatné výběry ze zahraničních bankomatů, opět po vzoru "výhodnější ze spojované dvojice".


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 6. 2021 10:33 Odeslat příspěvek
honzik007 píše
Mám u nich hypo i účet, poměrně velké příjmy, kalkulačka řekla 4,9% tak jsem tam volal že chci 3,5% a dali mi to. Je to všechno handl jako na trhu.

Zrovna včera se mi bankéřka v Monetě pokoušela refinancovat úvěr z AirBank (kde mám klasiku 4,9%). Prý to u nich je vždy výhodnější. Vylezlo jí 3,9%, ale nějaké nesmyslné měsíční pojištění úvěru 700 Kč, které prý musí být min. 3 měsíce.
Ve finále bych stále zaplatil více než u AirBank.


Offline - Diskutér Profil 
12. 6. 2021 17:21 Odeslat příspěvek
Účtuje si něco Moneta za ukonční účtu, před uplynutím roku? V ceníku jsem nic nenašel, ale nevím jestli na to nenapasují "Peněžní a obchodní služby v sazebníku cen neuvedené, popř. přesahující rámec obvykle poskytovaných služeb"
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322 ... 520  Další stránka
Stránka 319 z 520 [ Příspěvků: 7793 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies