FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Přeborník Profil 
8. 5. 2016 18:24 Odeslat příspěvek
Ja mam jeste klasickou plusku se zvyhodnenim 5% pri nakupu elektra a v podminkach je jasne uvedeno, pouze pri nakupu v kamenych pobockach..takze nejlepe objednat pres net s osobnim odberem ;-) takto jsem to provedl v ts bohemia i exasoftu a bonus jsem dostal
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
8. 5. 2016 18:33 Odeslat příspěvek
Tak odtud vítr zřejmě vane. :-) Když se to přepážkáři těžce naučili, tak to musí uplatnit, to je jasný.


Offline - Nadšenec Profil 
8. 5. 2016 20:25 Odeslat příspěvek
Přišel mě dopis ohledně přejmenování banky a slibují tam, že se máme těšit na nové zajímavé služby. Tak už se těšíme...☺


Offline - Diskutér Profil 
9. 5. 2016 21:03 Odeslat příspěvek
Nechme se překvapit, třeba přijdou s něčím zajímavým.


Offline - Přeborník Profil 
9. 5. 2016 21:10 Odeslat příspěvek
Predvolali si me telefonicky na zitra v 8:30 k vyhotoveni noveho elektronickeho podpisoveho vzoru. Asi se jim muj dosavadni nelibi?


Offline - Nadšenec Profil 
9. 5. 2016 22:17 Odeslat příspěvek
Ten elektronický vzor na signpadech ja na ... Musel jsem se asi 10 minut podepisovat a když jsem přišel po měsíci na pobočku, tak mě po 5 špatném pokusu raději úřednice vytiskla klasické lejstro.


Offline - Inventář Profil 
9. 5. 2016 22:20 Odeslat příspěvek
Nevím, jestli už máš elektronický, nebo je to změna z papírového. Každopádně, já mám elektronický statický a bez problémů. Ženu donutili vytvořit elektronický dynamický a od té doby musí všechno podepisovat v papíru, protože není schopna se na signpadu podepsat tak, aby to systém vyhodnotil pozitivně. :-) Jj, pokrok ...


Offline - Přeborník Profil 
9. 5. 2016 22:29 Odeslat příspěvek
Podpisovy vzor je prezitek. Urcite uz ale nejaky muj elektronicky podpisovy vzor maji, uz jsem ho vytvarel, jejich system nijak neprotestuje, kdyz podepisuji stylusem potvrzeni o vkladech hotovosti, alespon pokladni nikdy nic nerika, tak proc me otravuji s novym elektronickym podpisovym vzorem? Muzu jim odmitnout vytvoreni noveho elektronickeho podpisoveho vzoru?


Offline - Nadšenec Profil 
9. 5. 2016 23:36 Odeslat příspěvek
Je to na prd. Jen mě to zdržuje v bance.


Naposledy upravil davsopl dne 9. 5. 2016 23:40, celkově upraveno 1


Offline - Nadšenec Profil 
9. 5. 2016 23:39 Odeslat příspěvek
Jaký je rozdíl mezi elektronickým statickým a dynamickým podpisem? Mě automaticky nastavili elektronický dinamický a od té doby mám problém se správně podepsat.[/quote]


Offline - Poslední varování Profil 
10. 5. 2016 01:30 Odeslat příspěvek
Mel jsem tady dotaznik v IB a napsal jim toto... nebyla to chyba? nebudou se me mstit?

Dotazy k placeni kartou zahranici s GE nebo Moneta

Pouzivate karty GE Money / Moneta v zahranici?
NE

Jaký je důvod, že kartu GE Money Bank / MONETA Money Bank v zahraničí nepoužíváte?
-ZAHRANICI pouzivam kartu jine spolecnosti, protoze ma dost lepsi kurzy a kurzy prime asociace nez mate vy

Používali byste více kartu GE Money Bank / MONETA Money Bank v zahraničí, pokud bude na kartě výhodnější kurz?
-Spise Ano

Zajímáte se před cestou do zahraničí o směnné kurzy pro platby kartou?
-Urcite Ano

zaver doplneni:
Ge Money Bank /Moneta a spolecne mBank mají snad ty nejhorsi kurzy. Nejlepsi ma Cetelem a UniCredit Bank (vcetne vyberu zdarma – lze nastavit vyhoda), inspirujte se.

Tak uvidime kam ta banka povede ted :D


Offline - Inventář Profil 
10. 5. 2016 04:59 Odeslat příspěvek
davsopl: Nevím přesně, ale u dynamického to nějak údajně zkoumá i přítlak, takže problém se svým podpisem často mají i zaměstnanci pobočky, a to kvůli tomu mají jen nějaký stručný klikyhák/parafu.

osobne: Tak to zřejmě bude kvůli tomu, abys vytvořil dynamický podpisový vzor. To se chystám odmítnout. Těžko říct, co pak udělají.

ripper: Samozřejmě se ti budou mstít, vyvraždí i tvoji vzdálenou rodinu.


Offline - Inventář Profil 
10. 5. 2016 05:50 Odeslat příspěvek
Informace o způsobech podepisování v MMB


Offline - Přeborník Profil 
10. 5. 2016 06:09 Odeslat příspěvek
Biometrický podpis, tak to je pokrok, tomu věřím, do toho půjdu. 8-D


Offline - Administrátor Profil 
10. 5. 2016 06:29 Odeslat příspěvek
ripper6 píše
Mel jsem tady dotaznik v IB a napsal jim toto... nebyla to chyba? nebudou se me mstit?

Dotazy k placeni kartou zahranici s GE nebo Moneta

Pouzivate karty GE Money / Moneta v zahranici?
NE

Jaký je důvod, že kartu GE Money Bank / MONETA Money Bank v zahraničí nepoužíváte?
-ZAHRANICI pouzivam kartu jine spolecnosti, protoze ma dost lepsi kurzy a kurzy prime asociace nez mate vy

Používali byste více kartu GE Money Bank / MONETA Money Bank v zahraničí, pokud bude na kartě výhodnější kurz?
-Spise Ano

Zajímáte se před cestou do zahraničí o směnné kurzy pro platby kartou?
-Urcite Ano

zaver doplneni:
Ge Money Bank /Moneta a spolecne mBank mají snad ty nejhorsi kurzy. Nejlepsi ma Cetelem a UniCredit Bank (vcetne vyberu zdarma – lze nastavit vyhoda), inspirujte se.

Tak uvidime kam ta banka povede ted :D

Koukal jsem do mého IB a dotazník jsem tam neměl. Škoda, napsal bych jim to samé. Po několika neúspěšných pokusech získat kreditku Cetelem mi na trhu zoufale chybí karta s dobrými kurzy. A dělat obezličku přes € účet v Unicredit se mi nechce (ani tam účet nemám).
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 520  Další stránka
Stránka 2 z 520 [ Příspěvků: 7793 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies